1. May 12, 2015  

    Reikia pagalbos dėl login

    Sveiki, gal turite idėjų ką daryti? Kiekvieną kartą gaunant Disconecta nebegaliu apie parą prisijungti, tiesiog loginas sustoja ties "Succses!"
    Guilde sulaukiau patarimų ištrinti CACHE folderi iš žaidimo folderio, poto WTF config failą, per start/run ipconfig /flushdns perkrauti, per weba unstucka padaryti...
    Seniau tai padėdavo tačiau dabar niekas nereguoja, jeigu ir pavyksta prisijungti Neleidžia pasijungti į Deathwing realma (kuriame žaidžiu) galiu prisijungti tik į tą Arena tournament, ir tai po 10 sec. gaunu DC. Esu Premium account.
    Būtų gerai kad Agramon perskaitytum, ir gal netyčia turėsite išeitį dėl mano nelaimės...

  2. Man tokia pati problema. Jau Kokią savaitę negaliu normaliai lošti, nes neprisijungiu, o jeigu ir pavyksta stebuklingai prisijungti, tai tik kokiai 10-60 min. Gal turite kas nors patarimų, kaip išspręsti šią problemą. Serveris - Ragnaros.

  3. Realiai tai cia man jauciasi kad portai jums nugesinti yra gal kokia programa sustabdo ir nebegalit prisijungt.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •