1. May 12, 2015  

    Защо молтена се казва war'main?!

    Добре знаеше се ,че молтена обичат да бъфкат warriori ама това да си сменят името на warrior - main не ли леко прекалено?! Все едно ми казват ,че ако искам да играя тука трябва да си правя warrior. Все пак играта трябва да е забавна ,а нe fyll warrior party... дебилно ми е.

  2. May 13, 2015  
    Втрещена съм... :D
    Сървъра се казва WARMANE, а не warmain. Освен това думичката war означава война, а не конкретно някакъв клас герой... :D

  3. May 16, 2015  
    Сега ако говориш и за катаклизъм ще ти връча диплома по тъпотия.

  4. May 22, 2015  
    Добре знаеше се ,че молтена обичат да бъфкат warriori ама това да си сменят името на warrior - main не ли леко прекалено?! Все едно ми казват ,че ако искам да играя тука трябва да си правя warrior. Все пак играта трябва да е забавна ,а нe fyll warrior party... дебилно ми е.
    Сървърът се казва WARMANE (не War'main или там каквото ти е дошло на акъла), защото вече не е Molten. Няма нищо общо с warrior-и, а за дебилност няма да говоря, че...

    Molten + Arena Tournament = Warmane. Това е вече от няколко месеца и навсякъде го оповестиха. Не знам в коя пещера си бил, че да не го разбереш.

  5. May 22, 2015  
    Сега ако говориш и за катаклизъм ще ти връча диплома по тъпотия.
    Ами явно ти си за тази диплома. Аз на моя Warrior преди рестарта на сървъра като му сложих 2(norm+hc) Gurthalak-а играта стана доста безсмислена. Нямах загубен дуел и имаше сладката песен на плачещи дечица които никога и нямаше да видят DC hc. Arena teama ми на 2в2 не беше падал по 2300 като се има на предвид ,че всяка седмица играех с различен парт.

    ДА War'main обича да бъфка warriori , но садерите като теб които не могат да играят никога и няма да се научат само ще плачат.

    Сървърът се казва WARMANE (не War'main или там каквото ти е дошло на акъла), защото вече не е Molten. Няма нищо общо с warrior-и, а за дебилност няма да говоря, че...

    Molten + Arena Tournament = Warmane. Това е вече от няколко месеца и навсякъде го оповестиха. Не знам в коя пещера си бил, че да не го разбереш.
    Да ясно молтена решиха ,че не е готино да имат 8к fake players и се обединили с там някви колкото да.. има все пак някакви играчи все тая. И все пак си е War'main
    Edited: May 22, 2015

  6. May 22, 2015  
    Да взема да я заключа тази тема... Просто няма смисъл в написаното по-горе.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •