1. May 13, 2015  

    client crash

    ce se tot intampla cu clientul asta?? in fiecare dungeon, in fiecare raid, de fiecare data cand deschid o banca sau chiar inventarul.... exista vreo solutie?

  2. May 13, 2015  
    ce se tot intampla cu clientul asta?? in fiecare dungeon, in fiecare raid, de fiecare data cand deschid o banca sau chiar inventarul.... exista vreo solutie?
    pfff e cv de la tine sfatul meu e sa faci urmatoarele 2 chestii daca nu merge sa ei alt client:1) dezactiveaza antivirusul si firewallu
    2) daca stai la camin si tot asa face vb cu adminu de retea
    am2 cazurile sunt pt. atunci cand cv sau cineva tia blocat porturile si iti poate da dc sau sa nu poti intra deloc din joc

    daca nu ia alt client si daca nu merge nici asa suna la firma de net probabil ai porturi blocate:D de ei si atunci trb sa ti le scoata

  3. May 14, 2015  
    faza e ca daca era de la mine era o chestie si o sa incerc sa dezactivez antivirusul si firewallul dar eram in stormwind faceam king varian, 40 de oameni si am luat toti crash... absolut toti din raid

  4. May 14, 2015  
    faza e ca daca era de la mine era o chestie si o sa incerc sa dezactivez antivirusul si firewallul dar eram in stormwind faceam king varian, 40 de oameni si am luat toti crash... absolut toti din raid
    esti sigur ca nu a picat sv se mai intampla din cand in cand dar u ziceai mai sus ca ei crash la orice nu doar la un varian

  5. May 14, 2015  
    pai da, nu a picat serverul ca toata lumea a luat crash nu disconnect, iar alianta era tot acolo cand am intrat

  6. May 14, 2015  
    pai da, nu a picat serverul ca toata lumea a luat crash nu disconnect, iar alianta era tot acolo cand am intrat
    probabil bug splat sunt locuri sau buguri care fac sa ei crash urmat de obicei de eroarea aia galbena ... **** happends

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •