1. May 14, 2015  

    Srebrna Krucjata wPvP/RP

    Srebrna Krucjata jest gildią wPvP z elementami RP służąca Przymierzowi na serwerze Sargeras 5.4.2



    Charakterystyka i tło fabularne:

    Rycerze Srebrnej Dłoni (znani również jako Zakon Rycerzy Srebrnej Dłoni, Zakon Srebrnej Dłoni lub po prostu Srebrna Dłoń) był zakonem paladynów założonym po Pierwszej Wojnie przez Uthera Przynoszącego Światło i arcybiskupa Alonsusa Faola.

    Kilka lat po tym, jak zakon został splugawiony przez Księcia Arthasa podczas Trzeciej Wojny, został on odtworzony i zreformowany przez Tiriona Fordringa, który później połączył go z Srebrzystym Świtem, by utworzyć Srebrzystą Krucjatę do walki z Królem Liszem w Northrend.

    Mimo że zakon formalnie jest częścią Srebrzystej Krucjaty, paladyni ze Stormwind i Ironforge wciąż określają siebie jako rycerzy Srebrnej Dłoni, co może oznaczać, że sama organizacja wciąż pozostaje aktywna w strukturach Przymierza.

    Srebrzysta Krucjata to neutralna organizacja, która zrodziła się z połączonych sił Srebrzystego Świtu, Zakonu Srebrnej Ręki oraz tych, którzy zdecydowali się opuścić szeregi Szkarłatnej Krucjaty. Pod wodzą Wysokiego Lorda Tiriona Fordringa, który dzierży legendarny miecz - Ashbringer. Srebrzysta Krucjata prowadzi aktywną kampanię na Northrend, a jej celem jest zniszczenie Króla Licza i położenie kresu Pladze.
    W szeregi Srebrzystej Krucjaty może zaciągnąć każdy, bez względu na rasę. Jedynie nekromanci oraz Rycerze Śmierci nie są przyjmowani i odsyłani do Rycerzy Hebanowego Ostrza, jako organizacji bardziej dla nich adekwatnej.



    Czego wymagamy?

    Mile widziana znajomość zasad poszczególnych battleground'ów (RBG różnią się od zwykłych BG)

    Dojrzałego zachowania

    Aktywności, szczerych chęci oraz wkładu własnego w życie gildii.



    Opcjonalnie:

    Zarys postaci, jej historię wraz celem egzystencji oraz odpowiednie odzienie do swojej roli potrzebne do sesji fabularnych.



    Co gwarantujemy w zamian?

    Kompleksowe porady dotyczące kontentu Player vs. Player

    Bogate zaplecze jakim jest zapchany Guild Bank

    Rzemieślników zaopatrujących nowych graczy w zestawy sprzętu Contender

    Prywatny, stały i stabilny serwer TeamSpeak3

    Boost Conquest Point'ów

    Pełne wrażeń Rated Battleground'y w każdy weekend!




    Chętnych do wstąpienia w nasze szeregi zapraszam do konwersacji via in-game z:

    Mistrzem Gildii: Cadian'em

    Oficerami: Krystiano oraz Cyclowned

    Lub pozostawienie namiarów kontaktowych w tym temacie.
    Edited: May 14, 2015 Reason: Additional info

  2. May 14, 2015  
    Ja - Cyclowned przeniosłem postać na Frostwolf, więc już nie jestem oficerem tej gildii.

    Po za tym Sargeras będzie zamykany, więc polecam przenieść Ci Cadianku tą wspaniałą gildię na Frostwolf jak najszybciej :D
    Edited: May 14, 2015

  3. May 14, 2015  
    Właśnie w tym problem, że transfer gildii jest niemożliwy i będzie trzeba wszystko zakładać od nowa w tym przypadku.

  4. May 14, 2015  
    Będziecie coś kombinować na Frostwolf? Ja na RP zawsze chętny.

  5. May 14, 2015  
    Będziecie coś kombinować na Frostwolf? Ja na RP zawsze chętny.
    Doszliśmy z Cadianem do wniosku, że na Frostwolfie nie otwieramy tej gildii na nowo, lepiej dołączyć do Survival Tactics po stronie Ally na Frostwolfie :)

  6. May 15, 2015  

  7. May 19, 2015  
    Doszliśmy z Cadianem do wniosku, że na Frostwolfie nie otwieramy tej gildii na nowo, lepiej dołączyć do Survival Tactics po stronie Ally na Frostwolfie :)
    Szkoda. Ja jak coś będę zakładać gildię RP po stronie hordy. Także widzimy się na BG. ;)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •