1. May 21, 2015  

    [Deathwing] Si eu sunt roman !

    Pana acum cred ca ne-am dat toti seama cat de greu este ca o guilda romaneasca sa supravietuiasca pe un realm si sa fie si competitiva. Asta nu trebuie sa fie un obstacol, totusi, pentru a ne cunoaste intre noi :D. Propunerea mea este sa va lasati toti numele character-ului aici si sa avem o lista cu toti jucatorii romani care joaca pe deathwing. ( voi incerca sa tin primul post up-to-date )

    Alianta:
    -Xtrim
    -Hodenn
    -Raduq
    -Cthulhu

    Horde:
    Edited: June 1, 2015

  2. May 21, 2015  

  3. May 21, 2015  

  4. May 23, 2015  

  5. May 23, 2015  
    Pe deathwing horde brotherhood of steel , mi-am luat kick de la ei :) guildmasteru + ofiterii prietenii/amicii itemele se dau intre eii , la ei nu vezi cate dkp-uri au dar ale tale le vezi , motivu pentru care mi-am luat kick a fost ca i-am zis la lead ca nu imi trebuie dbm , nu am murit in flame am omorat spikeurile am dat dps calumea dar mi-am luat gkick ca i-am zis aceste 3 motive :)) + ca nu am folosit dbm depe wotlk retail , am dat o gramada de LOD/Halion kills fara dbm si imi zice el ca am neaparat nevoie de DBM
    Edited: May 23, 2015

  6. May 24, 2015  
    ai pe ragnaros g de romani Grace
    Pe deathwing horde brotherhood of steel , mi-am luat kick de la ei :) guildmasteru + ofiterii prietenii/amicii itemele se dau intre eii , la ei nu vezi cate dkp-uri au dar ale tale le vezi , motivu pentru care mi-am luat kick a fost ca i-am zis la lead ca nu imi trebuie dbm , nu am murit in flame am omorat spikeurile am dat dps calumea dar mi-am luat gkick ca i-am zis aceste 3 motive :)) + ca nu am folosit dbm depe wotlk retail , am dat o gramada de LOD/Halion kills fara dbm si imi zice el ca am neaparat nevoie de DBM
    Scopul topic-ului acesta este doar de a afla ce romani joaca pe Deathwing, nimic mai mult.

  7. May 24, 2015  
    Eu stiu ce zici tu , dar eu doar am informat pe lumea care viziteaza forumul sa stie inainte sa de-a join la ei in guild la ce sa se astepte

  8. May 26, 2015  

  9. June 1, 2015  
    AikogitsunexD in ce guilda ??? poate imi lasi si mie un PM sau aici nick-u tau .. ca as vrea sa joc si eu pe dw cu niste romani ....

  10. June 6, 2015  
    Salut,

    Eu sunt pe Deathwing de prin 2010 si am cunoscut o gramada de romani in acesti ani. Din sep 2013 sunt la alianta si am pierdut legatura cu romani de la hoarda.

    Ce pot sa-ti spun e ca suntem cativa romani in guildul Encore, momentan eu fiind cel mai vechi membru activ roman.

    Nume in-game : Kyru / Blackstar

  11. Salut,

    Joc de 4 zile pe Deathwing si pana acum nu am dat de niciun roman,dar e bine sa vezi ca mai sunt si compatrioti pe server :)

    In-game name: Deafcoil - orice ajutor e binevenit! XD


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •