1. May 22, 2015  

Kaer bakarmısın pm atamıyorum sana burdan yazıyorum

accountum banlandı sebebini bilmiyourm exploit yüzünden perma ban diyor sebeb. ama ben hiç exploit kullanmadım birşeyler yanlış olmalı hesabımda 400 coin var onlarıda kullanamıyorum. lütfen hesabıma bakarmısın hayatım boyunca hack kullanmadım kaç yıldır oynuyorum bu serverda okadar emek verdim sebebini öğrenmek istiyorum. web siteden ticket actım ama bakıcaklarını ılgıleneceklerını sanmıyorum. sen cvp verırmısın lutfen sınırden kafayı yıyıcem

2. May 22, 2015  
    exploit sen yapmasanda girdiğin raiddeki insanlarla beraber yapıp ses çıkartmadıysan ondan dolayı olan bir durum

3. May 26, 2015  
    kardeşim hadi diyelim senin dediğin gibi oldu biri yanlış bişi yaptı raide ki şait olsam çıkarım raiden ki biz guild run yapıyoruz puglarla oynamıyoruz. herneyse diyelimli boyle bişi oldu? neden sadce ben banlanıyorum ve bunun cezası nasıl perma ban oluyor? hergün görüyorum exploit veya hack kullananlar sadce 10-30 gün ceza alırken neden ben hiçbişi yapmama ragmen perma ban yiyorum? bunu aklım almıyor.

4. May 26, 2015  
    kardeşim hadi diyelim senin dediğin gibi oldu biri yanlış bişi yaptı raide ki şait olsam çıkarım raiden ki biz guild run yapıyoruz puglarla oynamıyoruz. herneyse diyelimli boyle bişi oldu? neden sadce ben banlanıyorum ve bunun cezası nasıl perma ban oluyor? hergün görüyorum exploit veya hack kullananlar sadce 10-30 gün ceza alırken neden ben hiçbişi yapmama ragmen perma ban yiyorum? bunu aklım almıyor.
    dediğinde haklısın perma ban görmedim ben son zamanlarda hiç havada uçana kaçana bile perma atmıyolarsa sana 3-5 gün vermeleri lazım. ticket aç farkında olmadığını söyle güzel bir dille anlatmaya çalış olayı ticketları seve seve okuyolar er yada geç.

5. May 27, 2015  
    pandayı bilmemde artık wotlk da ucmak kaçmak yok :)