1. May 23, 2015  

    Очаквах повече от българите тука :\

    http://forum.warmane.com/showthread....2%3B-war-main-!

    Ей т'ва е, толкова хора да отговорят и никой да не сети, че мооооооооже бииииии случааааайно е трол.

    Damn.
    Edited: May 23, 2015

  2. May 23, 2015  
    КОЙ КАЗА ТРОЛЛ?! LAST TROLL-MURLOCO-HUNTER!2313!

  3. May 24, 2015  
    Аз да отговоря просто, личи си, че е трол ама да ми обеснява, че warrior-a е бъфнат в молтен и да си измисля warmaini и подобни шегички?
    Нека въпросният тролл ми обясни дали знае какво е vmaps и дали знае, че това не работи тук.Да добавя, че 2,300 рейт си е голяма гордост в private сървър ама нали българина се гордее с всичко и всички са по-слаби от него.
    Айде на пандария (където играят) warrior-a e доста добре ама на катаклизъм да ми обеснява, че бил силен мхм.Weapon-a gurthalac наистина биеше много дмг, но на фона на това, че resilence-a го игнорваха половината играчи (hunter-ски петове и тем.под.) и магево-те дето блъскаха по 60к 2х frostbolt без legendery стафа мога да му кажа да се хвърли от някъде.

  4. May 24, 2015  
    Аз да отговоря просто, личи си, че е трол ама да ми обеснява, че warrior-a е бъфнат в молтен и да си измисля warmaini и подобни шегички?
    Нека въпросният тролл ми обясни дали знае какво е vmaps и дали знае, че това не работи тук.Да добавя, че 2,300 рейт си е голяма гордост в private сървър ама нали българина се гордее с всичко и всички са по-слаби от него.
    Айде на пандария (където играят) warrior-a e доста добре ама на катаклизъм да ми обеснява, че бил силен мхм.Weapon-a gurthalac наистина биеше много дмг, но на фона на това, че resilence-a го игнорваха половината играчи (hunter-ски петове и тем.под.) и магево-те дето блъскаха по 60к 2х frostbolt без legendery стафа мога да му кажа да се хвърли от някъде.
    Еми мога да кажа, че warrior е АДСКИ бъфнат в warmane. В retail имаше по един, НАЙ-МНОГО два warriora с Shadowmourne на сървър. Тука всеки втори може да пита мама и тати и да си го купи. Същата работа с PvE gear-a. В Cata не знам как е, обаче в момента в MoP warriora е яко бъгнат с 200к DoTs


    PS: 2300 molten=1600 AT nuff said

  5. May 24, 2015  
    Аз да отговоря просто, личи си, че е трол ама да ми обеснява, че warrior-a е бъфнат в молтен и да си измисля warmaini и подобни шегички?
    Нека въпросният тролл ми обясни дали знае какво е vmaps и дали знае, че това не работи тук.Да добавя, че 2,300 рейт си е голяма гордост в private сървър ама нали българина се гордее с всичко и всички са по-слаби от него.
    Айде на пандария (където играят) warrior-a e доста добре ама на катаклизъм да ми обеснява, че бил силен мхм.Weapon-a gurthalac наистина биеше много дмг, но на фона на това, че resilence-a го игнорваха половината играчи (hunter-ски петове и тем.под.) и магево-те дето блъскаха по 60к 2х frostbolt без legendery стафа мога да му кажа да се хвърли от някъде.
    haha v nai dobriq ally guild s warra vinagi sam 1vi ili 2ri po dps i gurthalaka daje v momenta e po slab kato spawnesh 5 tentacala samo 1 bie dmg

  6. May 24, 2015  
    haha v nai dobriq ally guild s warra vinagi sam 1vi ili 2ri po dps i gurthalaka daje v momenta e po slab kato spawnesh 5 tentacala samo 1 bie dmg
    PVE != PVP.
    ПВЕ:
    Въпреки, че уара на енд-гаме ката си е най-добрия дпс, тук всеки 1х мелее има малко повече статс, а останалите класове имат ред неработещи неща. Аз тук на райд не съм виждал някой лок да топва метъра, както и буумкин. Някой ако е играл ассасин роуг, да види колко пъти му е тикнал деадли поизъна, в най-добрия случай - два пъти за 5 минути. Което ме навежда на мисълта, че ДоТ механиката тук не работи (никога не е). Което преебава играта на всички дотещи без хънтър, който не зависи от хейста. Петовете вземат бъфове, което пък им качва здраво дпс-а. На марксман бъфовете ги дава на хит, вместо на каст, което пък преебава пве играта с него (аз ги бях репортнал преди година някъде, Added by ****** 11 months ago. Updated 7 months ago. гледам, че за толкова време само са ги направили confirmed), за пвп няма толкова значение. trill of the hunt таланта на хънтъра връща фокус и на мулти шота и за това хънтъра тук има такова аое. Половината петове не правят нищо или бъгват и правят само нормални атаки. Wild hunt таланта не работи винаги.'

    Та в тоя ред на мисли, дпс-а на молтен, никога няма да е като тоя в ретайл.

  7. May 25, 2015  
    значи заради донейта е бъгнат warr-a, лол.
    И не говоря за ПВЕ защото там vmaps-a не играе почти никаква роля.

  8. May 25, 2015  
    значи заради донейта е бъгнат warr-a, лол.
    И не говоря за ПВЕ защото там vmaps-a не играе почти никаква роля.
    Въпреки, че ДС си е смях, колко човека (от имащите меча) мислиш, че ще могат да свалят Spine на HC (по-труден си е от финалния босс) и да вземат тоя меч? Не бих го определил като бъг, а като политиката на молтен - p2w.
    Иначе до колкото знам именно заради vmpas може да си викаш босовете през стените.

  9. May 25, 2015  
    значи заради донейта е бъгнат warr-a, лол.
    И не говоря за ПВЕ защото там vmaps-a не играе почти никаква роля.
    Не. Заради донейта е БЪФНАТ warriora. Още повече не виждам ролята на Vmaps за warrior, освен че Bladestorm минава през стени (отново, БЪГ който БЪФва).
    Edited: May 25, 2015

  10. May 26, 2015  
    Или просто е мега тъп, а не трол - виж му долните постове и ще се убедиш.

    Еми мога да кажа, че warrior е АДСКИ бъфнат в warmane. В retail имаше по един, НАЙ-МНОГО два warriora с Shadowmourne на сървър. Тука всеки втори може да пита мама и тати и да си го купи. Същата работа с PvE gear-a. В Cata не знам как е, обаче в момента в MoP warriora е яко бъгнат с 200к DoTs


    PS: 2300 molten=1600 AT nuff said
    Т'ва, че е яко фул с Shadowmourne, не означава, че Warrior-ът е бъфнат. И Retadins, и UDKs с брадвата също цепят каски. Просто Legendary-то си е Legendary.

    Това, което е вярно обаче, е че на всеки експанжън досега Molten са оставяли няк'ви безбожни положителни бъгове на Warrior-а месеци - Sweeping Strikes + Bladestorm на WotLK и Cata, после на Cata пак допреди няколко месеца top-ваха метрите без да имат и половината гиър на друг Warlock от рейда, да речем. Сега пък на Пандата Deep Wounds stack-ва на някакви ненормални величини...

    И да - хвалене с PvP rating на private server е смешно. Arms Warrior как работи на Molten и на Arena Tournament има една планина разлика. Поне това скоро ще се оправи, надявам се, сега като двата сървъра са заедно.

  11. May 27, 2015  
    Мили /българи/ родните медии са ви промили мозъците! Каква е тази мания да виждате тролове на всякъде?! Тролове сваляли политици , тролове пишели платени коментари ,тролове управлявали държавата. Идеята на демокрацията да говориш и пишеш каквото ти е на душа и език ,но когато го направиш някакви деца ти лепят етикет "тролл" . Криворазбраната демокрация ви е объркала нещо.

    War'main не е евтина шегичка просто това е името на сървъра , а аз сложи " ' " и нещата се навързаха. Всъщност вие в момента ми тролите темата която направих аз. "Играех warrior и веднъж бях 2-ри в recounta" ли ви е доказателството ,че warriora не е бъфнат?! Просто въпросния герой е най-бъфнатото нещо във всички експанжъни на молтен и сега името на сървъра е warmain и смятам ,че това е нелепо. Специално за пве, плачещите на ката пве , с warrior може да седиш афк до като боса падне до 30% , да се пуснат всички cd-ta спамиш execute и пак влизаш в топа на дпс метъра. За мен това не беше нормално. Да си афк 70% от fight и след това за останалите 30 да удряш по 560к crit. execute и да свършиш на 2-3то място. А мопа достигна и нови висини.

    Аз коментирам , warriori ,те се хванали да се смеят на personal reitа ми на 2в2 , ако искате логнете reteil не се срамувам да си показа рейта. Но завистта ще ви накара да кажете " кое му е престижното на високия рейт нали е само игра" така ,че приятен ден cya

  12. May 27, 2015  
    Мили /българи/ родните медии са ви промили мозъците! Каква е тази мания да виждате тролове на всякъде?! Тролове сваляли политици , тролове пишели платени коментари ,тролове управлявали държавата. Идеята на демокрацията да говориш и пишеш каквото ти е на душа и език ,но когато го направиш някакви деца ти лепят етикет "тролл" . Криворазбраната демокрация ви е объркала нещо.

    War'main не е евтина шегичка просто това е името на сървъра , а аз сложи " ' " и нещата се навързаха. Всъщност вие в момента ми тролите темата която направих аз. "Играех warrior и веднъж бях 2-ри в recounta" ли ви е доказателството ,че warriora не е бъфнат?! Просто въпросния герой е най-бъфнатото нещо във всички експанжъни на молтен и сега името на сървъра е warmain и смятам ,че това е нелепо. Специално за пве, плачещите на ката пве , с warrior може да седиш афк до като боса падне до 30% , да се пуснат всички cd-ta спамиш execute и пак влизаш в топа на дпс метъра. За мен това не беше нормално. Да си афк 70% от fight и след това за останалите 30 да удряш по 560к crit. execute и да свършиш на 2-3то място. А мопа достигна и нови висини.

    Аз коментирам , warriori ,те се хванали да се смеят на personal reitа ми на 2в2 , ако искате логнете reteil не се срамувам да си показа рейта. Но завистта ще ви накара да кажете " кое му е престижното на високия рейт нали е само игра" така ,че приятен ден cya
    Тааааааа, интересен коментар
    Прекарал съм бая време в private сървъри, вече не съм сигурен кой е troll и кой е просто тъп. (Ама си добър, ggwp xD). Пък и май никой не се е хванал да ти хейтва рейтинга освен ако не съм пропуснал нещо :\

    Добра тема стана, събраха се няколко човека и говориха за..ми, разни неща..Предполагам, че е хубаво че има българи с IQ над 20 (за разлика от повечето in-game)

  13. May 27, 2015  
    И някой може да си направи един експеримент и да постне цифрите.
    Колко играчи са онлайн. Аз имах свободно време и ги изкарах грубо към 3300, без тия 1-ви левъл.
    Почва се лесно:
    /who 2-3
    /who 4-5
    /who 5-6
    и така до 89, ако има над 49 играчи на тоя левъл, правите само /who за конкретния левел
    на левел 90
    /who r-"Orc" c-"Warrior" 90
    /who r-"Orc" c-"Rogue" 90
    и така за всяка раса, и всеки клас (около 60 реда писане са)
    тук на 2-3 места ще ви излязат над 49, за това може да сложите бонус от вас 20 парчета, дори са много, но все пак нека има вяра.

    Някой горещ летен ден, ще направя 160 скрийншота ще ги направя на тема, за да питам другите админи/гм-та, останалите 1к+ играчи, въображаеми ли са?

  14. May 27, 2015  
    И някой може да си направи един експеримент и да постне цифрите.
    Колко играчи са онлайн. Аз имах свободно време и ги изкарах грубо към 3300, без тия 1-ви левъл.
    Почва се лесно:
    /who 2-3
    /who 4-5
    /who 5-6
    и така до 89, ако има над 49 играчи на тоя левъл, правите само /who за конкретния левел
    на левел 90
    /who r-"Orc" c-"Warrior" 90
    /who r-"Orc" c-"Rogue" 90
    и така за всяка раса, и всеки клас (около 60 реда писане са)
    тук на 2-3 места ще ви излязат над 49, за това може да сложите бонус от вас 20 парчета, дори са много, но все пак нека има вяра.

    Някой горещ летен ден, ще направя 160 скрийншота ще ги направя на тема, за да питам другите админи/гм-та, останалите 1к+ играчи, въображаеми ли са?
    Damn
    Май имаш доста свободно време :D Ще ми омръзне след 4-5, особено като го има тоя /who "cooldown"

  15. May 28, 2015  
    Не че разбирам много но по принцип всеки клас да кажем Paladina, Warriora, DK ако имат легендарно оръжие винаги ще мачкат не виждам смисъла как се казвал сайта..То ако можеш да играеш не ти трябва легендарно оръжие за да победиш някой който и идея си няма..А тоя който мисли ,че Warriora е бъфнат да го пробва в Катаклизъм и да види че и да е напълно гиарнат Паладина и ДК го вземат за закуска..

12 Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •