1. May 25, 2015  

Frostwolf'de siradan bİr gün ...

Arkadaşlar Frostwolf' de ki lag ve dc sorunları hakkında yöneticilerin yaptığı bir açıklama var mı ? Yani ne olacak bu şekilde mi devam edecek dakika başı disconnet sürekli bir lag içinde süzülmeler vs. 100 mbs bağlantım var lagtan oynayamıyorum. Sargerasta misler gibi takılıyorduk lag yok dc yok. Bu konuda hali hazırda devam eden bir çalışma var mıdır ?

Bilgisi olan varsa bizide aydınlatırsa çok mutlu olurum.

Yagmur
    Night Elf Resto Druid
    < Nizam i Cedid >

2. May 25, 2015  
    10 mbs bağlantım var. Serverda biraz lag olduğu doğru fakat Disconnect olman bence senden kaynaklanıyor. Çünkü 5-6 gündür hiç disconnect yemedim. Şu anda yaşadığın bi sorun mu Disconnect olman yoksa bikaç gündür sürüyor mu ?

3. May 25, 2015  
    Üstadım benden kaynaklanan bir problem olsaydı Sargerasta da aynı sorunu yaşardım. Bu sunucuya gırdıgımden berı disconnetler bir şahane :) Sadece ben kopmuyorum tüm sunucunun koptugunu global kanaldan anlayabılıyorum. Disconnectler abartılacak kadar olmuyor. Sargerastakine oranla bir haylı fazla oldugu kesın tabiki. Ancak şu sürekli lag olması oldukça can sıkıcı. Sargerasta oynadıgım sure içinde bunları yaşamadım. Tamam anlıyorum realmlere yüklenme var. Var da bunun için bir çözüm sunacak mı Molten. Daha çok bunu merak ediyorum ben.

4. May 25, 2015  
    lag sorunu var haklısın. Dc olmamam sanırım benim şansım ile ilgili. Bana kalırsa lag sorunu karakter transferlerinin yoğun olmasından kaynaklanıyor (benim karakterlerim 5-6 saat sonra geçti) . Lag sorununu çözmek için server kapasitesi arttırıldı diye okudum fakat pek değişiklik olmadı. Bana kalırsa haziran sonuna doğru anca geçer bu lag.

5. May 25, 2015  
    Umarım üstad. Transferler dolayısı ile sunucunun fazla yuk aldıgının farkındayım. Umarım dediğin gibi olur da bizde eskisi gibi sukunet içinde kafamızı dağıtabiliriz :))