1. May 25, 2015  

    Legio Hungarica aktív raidereket keres!

    Tisztelt Játékosok!

    A Legio Hungarica (Alliance) PvE/PvP guild aktív raidereket keres!

    A toborzás guildünkbe folyamatos, hiszen azt valljuk, hogy ez a játék csak akkor élvezetes ha megvan a szükséges létszám! Guildünk számtalan raidet szervez (amit a mellékelt kép jól mutat). Jelenleg leginkább TOES10/TOES25 és TOT10 raideket szervezünk. Olyan játékosokat keresünk, akik rendelkeznek megfelelő tudással, gearrel és aktivitással ahhoz, hogy egy második TOT10 csapatot tudjunk indítani, valamint el tudjuk kezdeni TOES25 mellett TOT25 raidelését is!

    További információkért írj commentet, vagy keress ingame (Reidar).

    Üdvözlettel: Reidar




    Guildünk már a Sergaras realmon is aktívan raidelt!

    Edited: May 25, 2015

  2. May 27, 2015  
    Hu menyi alt,igy meglesz a letszam :)

  3. June 1, 2015  
    hi a nevem tedyi és szivesen mennék a guildbe amint meg lesz a vote pont hozzá h hordából átt menjek alliba

  4. June 1, 2015  
    hi a nevem tedyi és szivesen mennék a guildbe amint meg lesz a vote pont hozzá h hordából átt menjek alliba
    Üdv. Rendben van. legio-warmane.shivtr.com -oldalon jelentkezhetsz hozzánk. Valamint ingame keresd a következő officereket: Pszihobunny, Therond, Csalizzard, Machee, vagy jómagam: Reidar

  5. June 5, 2015  
    hi a nevem tedyi és szivesen mennék a guildbe amint meg lesz a vote pont hozzá h hordából átt menjek alliba
    Hordában is van egy aktív PvE Klán az Outsiders. Nem muszáj ám minden magyarnak alliban tobzódni csak azért mert bugos a humane :3

  6. June 5, 2015  
    Nem gondolod, hogy pofátlan más klánt reklámozni egy guild hirdetés alatt? :)

  7. June 5, 2015  
    Nem gondolod, hogy pofátlan más klánt reklámozni egy guild hirdetés alatt? :)
    Mivel nem alliban vagyunk, szerintem nem túlzottan :P Csak megláttam az úriember commentjét, hogy épp el akarja hagyni a hordát, és nem tudtam szó nélkül hagyni <3

  8. June 5, 2015  
    Szeretném, ha a jövőben megtisztelnél azzal minket, hogy nem hirdeted a klánod a mi hirdetéseink alatt. De természetesen megértem, hogy minden aktív emberre szükséged van. :)

  9. June 5, 2015  
    Ne haragudj a félreértés miatt, távol tartom magam a postjaidtól ;)

  10. June 5, 2015  

  11. June 6, 2015  
    Légy oly kedves és magyarázd el, hogy mi bugos a humanon.

  12. én nagyon szívesen raidelnék veletek! eddig taurin nyomattam egy nevesebb klánban és bwd tot full hc-n lement de hamar ráuntam a catára főleg a taurira és szeretném kipróbálni magam mopon. valószínüleg mage et fogok húzni és amint meglesz 90 (vagy elöbb hogy húzzam g xp-t) nagyon szívesen mennék hozzátok
    !

  13. én nagyon szívesen raidelnék veletek! eddig taurin nyomattam egy nevesebb klánban és bwd tot full hc-n lement de hamar ráuntam a catára főleg a taurira és szeretném kipróbálni magam mopon. valószínüleg mage et fogok húzni és amint meglesz 90 (vagy elöbb hogy húzzam g xp-t) nagyon szívesen mennék hozzátok
    !
    Üdv. Szívesen látunk Téged. Mindig jól jönnek az új emberek, akik már progresszíven raideltek WoW-ban. Clothos viszonylag kevesebb van a guildben.
    Heti 6-8 raidet szoktunk szervezn a bentlévő összes instába, szóval biztos akad hely.
    Ha bármi kérdésed lenne keress ingame (Reidar), vagy írj pm-et itt oldalon.
    Látogasd meg a weboldalunkat is. Ott megtekintheted mikor hova járunk raidelni. Ezek full guild runok :) (legio-wamenae.shivtr.com)

  14. TOT25 guild runokat is szervezünk heti rendszerességgel!

    Egyéb 25 fős raideink: TOES25, HOF25


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •