1. May 26, 2015  

PVP item alma sıralaması

diyelimki bütün itemlerimiz tyrannical olsun ve onları tek tek grievous itemlerle değiştiricez hangi sırayla yapmak en doğrusu ?
    iyi bilen biri doğrusunu yazarsa yada beni onaylarsa güzel olur
    ben kendimce şöyle bir sıralama yaptım
    1. mümkün olunca weapon
    2. off hand ,shield
    3. legs,head,chest
    4. proc trinket
    5. shoulder,hands
    6. boots,belt
    7. wrist , diğer aksesuarlar
    8. pvp trinket

bide kafama şu takıldı conquest puanla alınan weapon enc. ve meta gem i ne zaman almak lazım,tüm seti tamamladıktan sonramı ?
    Edited: May 26, 2015

2. May 26, 2015  
    diyelimki bütün itemlerimiz tyrannical olsun ve onları tek tek grievous itemlerle değiştiricez hangi sırayla yapmak en doğrusu ?
    iyi bilen biri doğrusunu yazarsa yada beni onaylarsa güzel olur
    ben kendimce şöyle bir sıralama yaptım
    1. mümkün olunca weapon
    2. off hand ,shield
    3. legs,head,chest
    4. proc trinket
    5. shoulder,hands
    6. boots,belt
    7. wrist , diğer aksesuarlar
    8. pvp trinket

bide kafama şu takıldı conquest puanla alınan weapon enc. ve meta gem i ne zaman almak lazım,tüm seti tamamladıktan sonramı ?
    sezon capine ulaştıysan tabiki de silahlarını almalısın önce daha sonra trinketleri alabilirsin (eğer human değilsen kurtarma trinketinin greviousunu alma başka bişey al onun yerine en son onu değiştirirsin)

daha sonra haftalık conq. capine göre kendine sıralama yapabilirsin benim haftalık 2,5k capim vardı 1250 olan off partları aldım önce tabi statlarına da bakmak lazım 2 parça değiştiriyorum derken pvp tierından daha az stat değişimi yaşayabilirsin. ama şunu göz önünde bulundur setin bonusları tüm tierlarda aynı setini değiştirmek sadece statlarını artırıcaktır.

weapon enchi classına uygunsa al. ben sezon sıfırlanmadan yaklaşık 3-4 hafta önce full grev. dim. bu sebeple (enha shammy oynuyorum) 1 tane axe daha aldım buna disarm+pvp power bastım eğer rakibimde silah kırma yoksa dual dancing steelle oynuyorum. (onehand-onehand enchleri ayrı ayrı çalışıyor)