1. May 28, 2015  

    Gildia Immortals Zaprasza w Swoje Szeregi :)

    Witaj! :)

    Jeżeli szukasz gildii w której nie wsposób się nudzić, to bardzo dobrze trafiłeś, jesteśmy gildią z wieloletnim doświadczeniem, ale w naszych szeregach są również nowicjusze, zapraszamy każdego, zarówno zaprawionego w boju weterana jak i totalnego laika w świecie World of Warcraft :). Gildia ma teraz swoje złote czasy, gdyż jesteśmy akurat po fuzji dwóch gildii, Immortals połączyło siły z Poland Rules, mamy więc masę ludzi aktywnych, udzielających się na gildyjnym czacie, chętnie raidujących, robiących Bg oraz zawsze służących pomocą :) ludzie są praktycznie zawsze :P zdarza się że nawet w godzinach 03:00-6:00 ktoś jest :D jak np teraz ja :) (4 online o tej porze).

    Realm: Frostwolf
    Strona Konfliktu: Alliance


    =-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
    Co możemy Ci zaoferować ?
    -wspólne BG
    -wspólne Raidy (mamy paru graczy lubiących raidować)
    -świetną atmosferę :P
    -pomoc dla każdego (chętnie ubijemy keka, czy pomożemy w questach)
    -mamy w swoich szeregach naprawdę dużą liczbę kobiet :) (mnie też to dziwi ale tak jest ^^)
    -TS (będzie założony nowy)
    -Grupa na Facebook'u

    =-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
    Gildia głównie kładzie nacisk na PvP.

    Jeżeli jesteś zainteresowany bądź zainteresowana, pisz do:

    Guild Master: Niszczyciel, Busola - Alt
    Guild Master II: Estrox, Sithisa, Thekelroth.


    Zapraszamy ! :P
    Edited: May 28, 2015

  2. May 28, 2015  

  3. May 28, 2015  
    Skoro MoP to wiadomo, że Frostwolf, bo Sargeras już jest martwy i będzie usunięty. A Poland Rules było w Ally, więc skoro połączyli się z nimi, to też są zapewne w Ally.

  4. May 28, 2015  
    dokladnie :) realm Frostwolf i frakcja Ally :P

    Edit.

    Dodalem frakcje i realm :) dzieki za dojrzenie brakow :D
    Edited: May 28, 2015

  5. May 28, 2015  
    piszesz coś o raidach, a macie jakiś progress pve ? szukam aktywnej gildii pve, bo w hordzie lipa

    @down
    aha ... no ok
    nigdy nie rozumiałem fenomenu gildii pvp, gracie bg cały dzień ?
    Edited: May 28, 2015

  6. May 28, 2015  
    piszesz coś o raidach, a macie jakiś progress pve ? szukam aktywnej gildii pve, bo w hordzie lipa
    my gramy glownie PvP :) ale jak mowie mamy pare osob ktore lubia chodzic na raidy :P glownie przed rdf ale czesto pisza ze cos tam wyfarmili ;d nie mam pojecia jaki jest ich progress bo akurat na MoP'ie gram PvP :d i tym tez sie zajmuje w gidlii :P

  7. May 29, 2015  
    piszesz coś o raidach, a macie jakiś progress pve ? szukam aktywnej gildii pve, bo w hordzie lipa

    @down
    aha ... no ok
    nigdy nie rozumiałem fenomenu gildii pvp, gracie bg cały dzień ?

    W drugiej polskiej gildii po stronie sojuszu jest 7/7 w Throne of Thunder, cały content do tej pory wyczyszczony. Nie będę rzucał tu nazwami żeby nie agitować. Pozdrawiam.

  8. May 29, 2015  
    Najlepsza byłaby jedna wielka Polska giildia, zawsze byłem za tym, ale pewnie nigdy do tego nie dojdzie i będą dwie konkretniejsze, ale to jednak nie to samo co jedna połączona z Immortalsów i Survival Tactics.

  9. May 30, 2015  
    a ja jestem przeciwko mergowaniu gildii, miejmy jakąś nutkę rywalizacji

  10. May 30, 2015  
    Ja też po paru latach dochodzę do wniosku, że zupełne unifikacje paru gildii do jednego tworu odbijają się czkawką i tworzą wiele niepotrzebnych dramatów, a przecież gramy dla relaksu, a w każdym razie głównie po to :). Lepiej mieć dwie nieźle prosperujące gildie na realmie, o różniącym się profilu, niż jedno piekiełko. Do tego jeśli faktycznie dołożymy rywalizację, to można wzajemnie popychać się do lepszej gry, tylko trzeba mieć pole rywalizacji, PvE odpada z wiadomego względu, a w PvP nie działają same-faction rated BG, o wargames można zapomnieć, ale jak niebawem naprawią kolejkowanie do wybranych BG, to spokojnie można się będzie ustawić na 10v10 lub 15v15, gildia na gildie, zajebista sprawa. Odezwiemy się jak tylko molten wprowadzi tę zmianę. Zdrówko!
    Edited: May 30, 2015

  11. May 30, 2015  
    no ja tez na to licze i czekam :) taka nutka rywalizacji musi byc :) rated BG jak najbardziej za tylko kiedy to zrobia :3 i nie zapominajcie ze jeszcze jest Stara Gwardia ktora powraca do zycia :) ogolem sa w tym momencie 3 dobre gildie po stronie sojuszu :) warto o tym pamietac :)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •