1. May 29, 2015  

    Oare am imbatranit?

    Nu pot sa nu observ o scadere a populatiei pe servere ( servere care s-au imputinat )...si nu cred ca se datoreaza fuziunii sau moltdown-ului...
    Concurenta in lumea serverelor private nu pot spune ca e un factor dominant desi exista acolo un anume server ceva mai bine scriptat insa Warmane ramane cel mai populat cu populatia cea mai omogena si contentul disponibil este raportat in mare la stabilitatea serverelor.
    Nu-mi ramane decat sa concluzionez ca acei pusti care puneau piciorul in vechiul Naxx, Kharazan sau chiar si cei care au pasit pentru prima data in lumea WOW pe zapada din Northrend, au crescut/ imbatranit...
    Daca aveti si alte opinii legate de scaderea populatiei in WOW, astept sa le citesc.

  2. May 29, 2015  
    Nu pot sa nu observ o scadere a populatiei pe servere ( servere care s-au imputinat )...si nu cred ca se datoreaza fuziunii sau moltdown-ului...
    Concurenta in lumea serverelor private nu pot spune ca e un factor dominant desi exista acolo un anume server ceva mai bine scriptat insa Warmane ramane cel mai populat cu populatia cea mai omogena si contentul disponibil este raportat in mare la stabilitatea serverelor.
    Nu-mi ramane decat sa concluzionez ca acei pusti care puneau piciorul in vechiul Naxx, Kharazan sau chiar si cei care au pasit pentru prima data in lumea WOW pe zapada din Northrend, au crescut/ imbatranit...
    Daca aveti si alte opinii legate de scaderea populatiei in WOW, astept sa le citesc.
    6.2 in wod o sa se mai duca lumea sa faca pe retail hellfire vine bacu sesiunea alea alea:))

  3. June 7, 2015  
    Nu neaparat..eu m-am lasat de WoW pentru ca m-am plictisit de WotLK si MoP,Cata n-am de gand sa joc. :)

  4. June 8, 2015  
    Nu pot sa nu observ o scadere a populatiei pe servere ( servere care s-au imputinat )...si nu cred ca se datoreaza fuziunii sau moltdown-ului...
    Concurenta in lumea serverelor private nu pot spune ca e un factor dominant desi exista acolo un anume server ceva mai bine scriptat insa Warmane ramane cel mai populat cu populatia cea mai omogena si contentul disponibil este raportat in mare la stabilitatea serverelor.
    Nu-mi ramane decat sa concluzionez ca acei pusti care puneau piciorul in vechiul Naxx, Kharazan sau chiar si cei care au pasit pentru prima data in lumea WOW pe zapada din Northrend, au crescut/ imbatranit...
    Daca aveti si alte opinii legate de scaderea populatiei in WOW, astept sa le citesc.
    Eu cred ca s-a mai pierdut din interesul fata de mmorpguri in general,nu doar fata de wow.Acuma sunt destule alternative in materie de jocuri,aici ma refer la console in general,unde acuma poti sa joci in online si acolo. + ca am observat ca multi din cei care se apuca acuma nu mai au rabdare,vor sa faca cat mai repede cat mai mult ,fara sa treaca prin niste chestii de baza.

  5. June 8, 2015  
    Nu-mi ramane decat sa concluzionez ca acei pusti care puneau piciorul in vechiul Naxx, Kharazan sau chiar si cei care au pasit pentru prima data in lumea WOW pe zapada din Northrend, au crescut/ imbatranit...
    Daca aveti si alte opinii legate de scaderea populatiei in WOW, astept sa le citesc.
    Personal,m-am lasat de wow din cauza bacului si nu sunt sigur ca am sa revin aici sau pe alt server,desi as incerca noile expansiuni.

  6. June 8, 2015  
    Niciodata nu imbatranesti pentru wow. Poti face o pauza, poti face un copil sau 2, dar mereu e loc si de wow dintr-un singur motiv. Se numeste dependenta.

  7. June 8, 2015  
    Daca aveti si alte opinii legate de scaderea populatiei in WOW, astept sa le citesc.
    Este o situatie normala pentru lunile de vara, chiar nimic iesit din comun, este similar in fiecare an.

  8. Nah,cine isi da viata reala pentru una virtuala?
    intr-adevar jocul poate provoca multe chestii gen stress,non-lifer status,te poate face sa te inchizi in camera pentru nu stiu cat timp,dar depinde de tine daca lasi jocul sa te controleze, eu personal am invatat multe de la wow, si o duc destul de bine in viata reala.

  9. Eu m.am lasat cand s.a inchis un alt server pe care jucam si imi placea. Dupa o pauza de 1.5 - 2 ani am revenit si am inceput sa joc pe Lordaeron... Din pacate s.a inchis. :(

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •