1. May 29, 2015  

Chef Title

Aranızda hiç chef titlesi kasmış olan varmı crash sonrası ben bayagı bir uğraştım ama 2 tane recipe hariç hersey tamam gibi birincisi outland gourmet olandan stromchomp digeride northend gourmetten kungaloosh eskiden kungaslooh recipesi vote ile vardı ama şuanda votede yok dalarandaki quest ise buglu ticket açsam yardımcı olurlarmı stromchomps ile 3 coins illaki paramı verelim almak icin :)

2. May 29, 2015  
    Aranızda hiç chef titlesi kasmış olan varmı crash sonrası ben bayagı bir uğraştım ama 2 tane recipe hariç hersey tamam gibi birincisi outland gourmet olandan stromchomp digeride northend gourmetten kungaloosh eskiden kungaslooh recipesi vote ile vardı ama şuanda votede yok dalarandaki quest ise buglu ticket açsam yardımcı olurlarmı stromchomps ile 3 coins illaki paramı verelim almak icin :)
    kungaloosh'ın quest durumunu bilmiyorum ama stromchomp Dalaran Cooking Quest'lerle şansına bağlı olarak düşüyor. Görevi yapınca verdiği kırmızı torbanın içinden baharatlarla birlikte çıkabiliyor.
    Ama diyelim tüm hafta görev yapsan en çok 1 tane tarif çıkar, o da Recipe: Captain Rumsey's Lager gibi başka bir şey olabilir.

3. May 30, 2015  
    ozaman birisi halen meçhul durumda