1. May 30, 2015  

Frostwolf bi bakın

Yeni başladım en cok online bu sw de oluyo türk oyuncuları horde çokmuş wariror açacam blood elf iyimidir sizce

2. May 30, 2015  
    troll warrior aç eğer pve yapmak istiyorsan. trollerde ırksal olarak %5 beaste daha fazla vurma özelliği var tot'ta ki çoğu bossta beast.

3. May 30, 2015  
    Troll warrior biraz saçma olur sonuçta Mopda sadece ToT raidi yok Irksal özelliği de haste veriyo pek işine yaramaz bana kalırsa warriorun. Orc warrior aç bana kalırsa Irksal özelliği Trinket gibi bir süre attack power veriyor. Ayrıca yediği stun süresi de az . Hem pvp hem pve için ideal bence ama sen bilirsin.

4. May 30, 2015  
    Troll warrior biraz saçma olur sonuçta Mopda sadece ToT raidi yok Irksal özelliği de haste veriyo pek işine yaramaz bana kalırsa warriorun. Orc warrior aç bana kalırsa Irksal özelliği Trinket gibi bir süre attack power veriyor. Ayrıca yediği stun süresi de az . Hem pvp hem pve için ideal bence ama sen bilirsin.
    dostum ben gördüğümü söylüyorum sana retailde prohardcore guildde ki warrların 5.2.0da trolle geçtiler para verip bende senin gibi düşünüyodum lan bunlar ne ayak diye sonradan anlattılar ben şok

5. May 30, 2015  
    dostum ben gördüğümü söylüyorum sana retailde prohardcore guildde ki warrların 5.2.0da trolle geçtiler para verip bende senin gibi düşünüyodum lan bunlar ne ayak diye sonradan anlattılar ben şok
    Tabi şu anki yamada kullanılabilir bi seçenek fakat seçtiğin Irkın ileride ne gibi faydası olur diye düşünürsen anlarsın ne demek istediğimi . Sonuçta SoO Raidindeki çoğu boss Beast değil. Ayrıca oynadığımız serverda Race Change 10 Coin fiyatı bunu da belirtiyim. Tot'daki bosslardan yalnızca 4 tanesi beast bunu da hatırlatmak isterim