1. June 2, 2015  

    Warrior

    Witam. Czy nie sądzicie że warrior na Mopie ma za duży dmg? Gram trochę aren i widze że czasami zadaję 2x wiecej obrażen od przeciwnego teamu(np. rogue, pala ret). Z ciekawości włączyłem sobie kilka filmików z retaila w czasach Mop i tam nie jest juz taki op jak tu. Was też to irytuje? Wspomnę że 50% realmu Frostwolf to właśnie warki więc to chyba daję do myślenia...

  2. June 2, 2015  
    tak warek za duzo bije i jest to juz w bugtrackerze ;x jak tylko DW naprawia to populacja warkow zmaleje

  3. June 3, 2015  
    Nie naprawią, zobacz na ostatni changelog, warrior nawet nie ruszony. Ja już przestałem grać areny, bo to bez sensu. Na bg jeszcze daje radę pograć, ale areny to tylko warrior/hunter/lock/rogue combat i healerzy.

  4. June 3, 2015  
    dlatego gram drutem w healu i wkurwiam warriorów rootami ^^
    jakies 90% aren na warrior+heal wygrywam (grajac z huntem)

  5. June 5, 2015  
    wlasnie za duzy op maja tu warki :P ja gram wlasnie resto drutem to z warkami radze sobie calkiem calkiem :) mialem tez do czynienia z warami 522ilvl a mam 501 i powiem wam ze calkiem ciezko im mnie ubic, i zalozylem sobie tez wara i jest to calkiem dziwne gdy klade mobki na instant kill :P ale no coz poradzic miejmy nadzieje ze kiedys to naprawia, mialem tu tez nadzieje pograc feralem ale jest tak bardzo nie op ze szkoda gadac xD

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •