1. June 2, 2015  

    Cont Vechi

    Salutare

    As avea o nelamurire se mai poate recupera un cont vechi(1 an de zile), adica am citit pe forum ca au fost nu-stiu ce probleme cu serverul si a fost wipe/reset.
    Cum as putea sa intru din in posesia contului deoarece site-ul nu imi permite sa accesez recover password/recover name/recover email , chiar daca stiu numele si email-ul si parola(cred) tot nu imi permite sa accesez contul.Din punctul meu de vedere contul nu este sters deoarece nu pot sa imi fac alt cont cu acelasi nume iar email-ul imi zice ca este ultilizat.
    Acum problema ii cum fac sa recuperez contul daca nu merge niciuna din optiunile de mai sus cu recover, am facut un ticket dar probabil ca o sa dureze destul de mult pana imi va fi citit ticket-ul.

    Sunt deschis la orice tip de propuperi si sugestii !

  2. June 5, 2015  
    Din pacate pentru moment, optiunea de account recovery este disabled, singura ta sansa de a recupera acel cont este prin website ticket, dai toate detaliile necesare si astepti solutionarea in cateva zile, sunt multe cereri similare, de aceea dureaza procesul mai mult.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •