1. June 5, 2015  

    Az Outsiders PvE Klán szeretettel vár a Hordában!

    Üdv!
    Az Outsiders klán guild mastere vagyok! Nem fogok kisregényt írni, sem pedig 6 oldalas marketing érvelőt! A klán aktív, Raidek napi szinten MSV10NM-tól TOT25NM-ig! Szeretnénk kibővíteni a klán létszámát, hogy ne csak a 10 fős de a 25 fős raidek is 25/25 guild run-ok legyenek! Várunk szeretettel sorainkban! DKP még nincs, de tervben van! A loot szabályzatunk egyéni és én azt gondolom páratlanul fair! A guild szabályzatunk minden lehetséges vitás kérdésre választ tud adni! A klánunk egy közösség! Egy nagy család! Ha te is szeretnél egy összeszokott jól működő aktív csapat tagja lenni és a piros jobban tetszik mint a kék, meg ha melletted egy hordányi barbár üvölti, hogy LOKTHAR O'GAR! Akkor köztünk van a helyed!
    Semmi más elvárásunk nincs, csak, hogy légy aktív, és teljesíts a raideken! Saját TS szerverünk van ahol folyamatos az aktivitás!
    Keresd: Vallenrod, Virdana, Savemyass, Woweror, Skyzox, Immafearyou, Dudupap, Dryoss, Kodakz, Dremento, Jansza, vagy bármelyik guild tagot, ők majd elirányítanak az illetékeshez!

    Üdv,
    Vallen

  2. June 5, 2015  
    :D Na mi van Vallen, lejárt a bann? ;)

  3. June 5, 2015  
    Áh már egy ideje, csak 1 hetes fórumbann volt, most a másik acc van bannolva... :D Nem tetszik a staffnak ha túl nagy a szám :< Jah.. meg az igazság sem! :D

  4. June 5, 2015  
    Ez nem magyar szerver ahol megengedik a tiszteletlenséget. Guild Masterként próbálnod kellene felelősségteljesen cselekedned. Nem hinném, hogy jó fényt vet rád az ha bannolva látnak téged az emberek. Próbálj meg óvatosabb lenni. Valamint ne feledd, hogy itt tisztelni illik azokat az embereket akik azon dolgoznak, hogy Te itt jól érezd magad (gonodlok itt a Warmane Staff tagjaira).

  5. June 5, 2015  
    Köszönöm szépen a kiselőadást de én inkább úgy gondolom, hogy ha már pénzt kapnak azért amit csinálnak legalább adjanak ki minőségi munkát a kezükből. Ahogy mondtad nem magyar a szerver így fölösleges itt ez a sok öblös nyelvcsapás ;) Én a klánom és annak tagjainak érdekeit nézem, jelenleg a server prioritása és az ő "elméletük" a fontossági sorrendről illetve a feladataikról vagy munkájukról nem egyezik meg azzal amit az itteni játékosok megérdemelnek vagy elvárnak. A scriptereknek és a dev csapat tagjainak ez a munkája. Engem a való életben ha nem végzem a munkámat megbüntetnek vagy kirúgnak nem megjutalmaznak. :) Csak ennyit erről

  6. June 5, 2015  
    De sajnos nem Te vagy a főnökük. Ez pedig nem egy szolgáltatás, hogy Te mint elégedetlen felhasználó számon kérd a munkájukat! A szerver ingyenes, így egy szavad sem lehet.

  7. June 5, 2015  
    Másképp gondolkodunk, de pont ez a jó! :D

  8. June 5, 2015  
    A te gondolkodásod nagyon tetszik! :DDDDDD
    Edited: June 6, 2015

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •