1. June 6, 2015  

    Gildia

    Witam!
    Poszukuję gildii na serwerze Ragnaros po stronie alliance (bądź horda jak uzbieram Vote Pointsy i znajdzie się tam gildia, która mnie przyjmie). Posiadam Warriora Fury takiego jak widać na screenie : http://i.imgur.com/j1whJnw.png . Nie lubię się rozpisywać, więc postaram się napisać krótko coś na temat gildii, której szukam otóż jestem graczem bardziej weekendowym ze względu na dwuzmianową prace 6-14/14-22. Nie potrzebuję zajmować głównych składów w raidach, bo na to nie mam czasu, lecz chodzi głównie o to, aby sobie trochę pograć nawet z alt grupami, które odbywają się weekendowo. Ledwo zacząłem grać na Warmane, lecz, przed Moltdown posiadałem tam Warlocka z 5,8k GearScore, którym miałem wyczyszczone RS10hc i ICC10hc.

    Jestem dość starym ( staż gry ) graczem World of Warcraft który od dobrych początków grał zawzięcie na globalu gdzie według mojego battle.netu wynika z tego, że mój pierwszy prepaid został kupiony "20.05.2005" A ostatni "12.02.2015" Dodam, że pomiędzy tymi datami było 3 miesiące przerwy ze względu na wyjazd za granicę. Jedynym radiem przed Wód którego nie wyczyściłem było sunwell którego nie lubiłem robić.
    Dodam, że mam 25lat i jestem osobą pracującą grającą głównie weekendowo.
    Globala odstawiłem na bok ze względu na pracę i dodatek Warlods of Dreanor, w którym wszystko było uzależnione od Garrisonu, co mi się nie podobało.

  2. June 8, 2015  
    Niestety mamy strasznie duzo warriorow fury, jezeli namyslisz sie na transfer do hordy to zapraszam do http://forum.warmane.com/showthread....9-Ragnaros-DnD
    Warriora mozemy przyjac jako twojego alta pod tym wzgledem ze twoim main bedzie jakas klasa rdps (pref mage, shadow priest, druid bala)

  3. June 8, 2015  
    SPriesta mainowałem całe Cata + MoP więc jak tylko wyleveluje postać to się zgłoszę :)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •