1. June 6, 2015  

    login problemi

    Napravio sam acc skinuo mop i sad nece login, kaže da je "information you have entered is not valid"


    Pomozite

  2. June 6, 2015  
    Jesi li promenio realmlist? Ovako bi trebalo da izgleda:
    set realmlist logon.warmane.com


  3. June 7, 2015  
    Meni ovako pise u notepadu SET realmlist "logon.warmane.com"
    SET locale "enGB"

  4. treba mi pomoc download sam pach do 5.4.2 17688 release i nemogu uci dokle da idem da se mogu login ??

  5. treba mi pomoc download sam pach do 5.4.2 17688 release i nemogu uci dokle da idem da se mogu login ??
    Jesi li skinuo torent sa naseg sajta? Koju gresku dobijas kad pokusas da se ulogujes?

  6. Zdravo,moguce da pokusava da se loginuje preko e-maila sto ne moze,potreban je username,takodje Moderatoru primetio sam problem u vasem Config fajlu kada se skine preko torrenta Mists of Pandaria tu ima samo 2 reda SET Logon i Set Locale enGB potreban je 3 red SET InstalLocale enUS zato sto onda ljudi imaju problem kada pokrenu wow moraju stalno da acceptuju EULA.Molim vas resite to kako lse ljudi ne bi nervirali

  7. SET realmlist "logon.warmane.com"
    SET locale "enGB"
    SET installLocale "enUS"
    Ovako bi trebalo da izgleda :)

  8. Druze moze li ikako pomoc? Ranije sam igrao i nabio sam veliki level msm ono 80-85 na mog gnome roga e onda sam obrisao wow jer me nesto komp jebao ali sam popravio sta sam imao,sada sam skinuo mop old 5.4.2 ali kada pokusam da se loginujem on mi prikazuje da account mora da se convertuje na battle net ili tako nesto slicno evo slika ako mozes odgovori hitno (:
    slicica : http://imgur.com/edit

  9. Druze moze li ikako pomoc? Ranije sam igrao i nabio sam veliki level msm ono 80-85 na mog gnome roga e onda sam obrisao wow jer me nesto komp jebao ali sam popravio sta sam imao,sada sam skinuo mop old 5.4.2 ali kada pokusam da se loginujem on mi prikazuje da account mora da se convertuje na battle net ili tako nesto slicno evo slika ako mozes odgovori hitno (:
    slicica : http://imgur.com/edit
    idi u WTF folder otvori config.wtf preko notepad-a
    prva 2 reda treba da su
    set realmlist logon.warmane.com
    set patchlist logon.warmane.com
    ako imas samo ovaj prvi lupi enter i dodaj drugi.sacuvaj i probaj onda

  10. Nece probao sam,kako se zove pise mi da nesto account treba da bude konvertovan na battle net,i salje me na njihov link,mislim daje mi ponudu da kliknem na njihov link,ranije sam sve super igrao ne znam sta se ovo desava sada.

  11. A i imam drugara koji je igrao sa mnom,samo sto on nije obrisao World of Warcraft a ja jesam,jer sam pazario memoriju vecu,e i ja i on se culi njemu sve super radi usao na account sve lagano,meni nece meni neki konvert ne znam sta je ovo stvarno.

  12. pozdrav drustvo,skinuo sam MOP ali ne mogu da se ulogujem,sve sam proverio sto ste pisali i sve je ok ali i dalje mi pise da mi podaci nisu dobri,a imam acc jos odavno jer sam igrao Lich King,ako moze neka pomoc bio bih veoma zahvalan

  13. pozdrav drustvo,skinuo sam MOP ali ne mogu da se ulogujem,sve sam proverio sto ste pisali i sve je ok ali i dalje mi pise da mi podaci nisu dobri,a imam acc jos odavno jer sam igrao Lich King,ako moze neka pomoc bio bih veoma zahvalan
    Jel mozes uopste da se ulogujes sa tim nalogom na nas websajt?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •