1. June 7, 2015  

    Problem z uruchomieniem

    Witam
    Mam problem otóż gra nie działa poprawnie albo nie chce sie właczyć ciagle pojawia sie czarnyu ekran. Grę udało mi sie właczyc tylko 2 razy ale po pozniejszych probwach znowu nic.
    Prosze o Pomoc

  2. June 7, 2015  
    Za mało informacji, wcześniej gra normalnie się włączała? Jak wygląda sprawa z innemi serwerami WoW'a? Inne gry niż WoW uruchamiają normalnie?

  3. inne serwery dzialaja normalnie tylko mists of pandaria cały czas wyrzuca z gry i nie mozna temu zaradzic żadnych błedów nie pokazuje. Gra właczala sie ale po 6 razach proby uruchomienia jej. gdy sie otworzyla od nowa było trzeba potwierdzac ta licencje

  4. Tutaj MoP jest 5.4.7, a inne zwykle działają na patchu 5.4.8. To pewnie dlatego

  5. czyli nie pogram czy jak? co mam zrobic?

  6. Czyli dobrze rozumiem - masz klienta mop, jak włączasz, to na ekranie logowania w lewym dolnym rogu jest wersja - 5.4.8 czy 5.4.7? Jeśli 5.4.8, to po prostu musisz ściągnąć klienta mop ze strony warmane: https://www.warmane.com/download

  7. problem własnie w tym ze ja z tej strony sciagałem :/ i własnie mi nie dziala. Na probe sciagnolem tez cataclysm (z tego serwera) i smiga normalnie

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •