1. June 8, 2015  

    Icecrown Citadel

    Привет на всички..

    Правя тази тема поради причината че повечето като мен които не са стъпвали в Icecrown Citadel нямат никаква представа какви са тактиките за босовете..Намерих някои клипове но на повечето само се вижда как бият дадения босс и нищо друго..А за да влезеш в българска гилдия изискват да знаеш перфектно тактиките за босовете..Та ако някой има свободно време и разбира от играта нека да сподели тактиките..Понеже в играта се помолих на 1-2 лидера да ме научат но единия ндори не ми отговори а другия твърдо ми отказа..Търся клипове но и така и не намирам където да казват боса как се бие и така на татък..Благодаря предварително на всеки който помогне..

  2. June 9, 2015  
    Здравей!
    Можеш да намериш тактики за някой от босовете тук.
    Тези тактики са от времето когато Frostwolf беше все още Wotlk реалм(преди 3-4 години),затова има известни промени в тактиките,които се използват днес,но като цяло повечето неща ще ти се поизяснят.Ако има много нуждаещи се хора може и да ги ъпдейтна след време,както и да добавя тактики за липващите босове и HC версиите.

  3. June 9, 2015  
    Аз доста търсих и намерих едни клипове обяснени на български но и така и не намерих за Prince Keleseth Prince Taldaram Prince Valanar също и за Lich King не намерих но имам бегла представа каква е тактиката..Сега и от този сайт прочетох и заедно със клиповете се получи доста добре и ми се поизясниха някои неща..Сега търся и за тия тримата принцове на български ако намеря нещо ще го постна тука..За клиповете във vbox7.com потребителя Ecliptica е обяснил доста добре останалите босове..

  4. June 9, 2015  
    Тия тримата са лесни ако групата знае какво прави. Общо взето концепта на боя е, че всеки притежава тоя Orb of не-знам-си-к'во за определено време, което го прави по-силен, но същевременно може да поема демидж, иначе е имунизиран.
    Винаги в старта е на Валанар (в средата). Когато биете него, гледай да си на разстояние от 12 ярда (?) от твоите когато каства Empowered Shock Vortex. Също така бъди далеч от него, иначе ще летиш. =) Други тънкости май няма.
    Талдарам (в дясно) си е tank 'n' spank през по-голямата част. Единствено където spawn-ва Kinetic Orb, който трябва да бъде убит задължително от някое RDPS (Hunter, Ele Sham etc.). Тъй, че ако играеш рейндж се оглеждай за Орба. Също spawn-ва и една оранжева сфера, която бие доста burst демидж, хилърите трябва да внимават.
    Келесет - Не използвай АоЕ! Лилавите топки в стаята трябва да са на 100% агро върху танка, който го танква, иначе Келесет ще го 1-shot-не => цялата група => wipe. Разликата при тях е, че им вземаш агрото даже да ги удариш с една нормална атака, за разлика от обикновените мобове. Кошмара на хората със Shadowmourne. :D
    Също така по време на боя ще spawn-ват Shock Vortex-и под някои хора, обикновено танк/mDPS, които трябва да се махнат от позицията си и тази зона трябва да се избягва, иначе летиш.
    В Хероик не трябва да се движиш прекалено много през целия бой, защото с всяка крачка получаваш дебъф, който стаква и бие повече демидж с всеки стак. Макс 7-9 стака трябва да имаш. Дори да си извън рейндж, по-добре стой на едно място и изчакай известно време дебъфа да изчезне (7-10 секунди, забравих точно).
    Надявам се съм ти помогнал, ако имаш други въпроси - питай. Също така ако съм пропуснал или объркал нещо, моля някой да ме поправи, не съм играл от около месец.

  5. May 30, 2016  
    Преди няколко месеца направих гайд за ICC 25hc но е на английски. За по заинтересованите: http://forum.warmane.com/showthread....55#post2643955

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •