1. Turnuva

Herkese iyi oyunlar.2v2/3v3 turnuvası için nabız yoklamak istiyorum.Bu turnuva sadece Türkler arasında olucak.
    Mage Pvp Arena Rehberinde bahsetmiştim Geleneksel 1.Türk Turnavası şeklinde olucaktır.Aklımdaki olay ayda bir uygulamaktır.Maksat birlik beraberlik olsun muhabbet vs.Bu turnuva sadece Wotlk bazlı gerçekleştirilecektir.Blacrock realminde olucak Starter gear ile oynanılacak ki gs farkı olmadan sadece oyunculuk konuşsun ayrıca stream yapılabilir sonuçta Blacrock realminde Arena Spectator var.Görelim bakalım bu turnuvanın yapılmasını isteyen varmı.Min sayımız 2v2 için 8 takım, 3v3 için 6 takım olmalıdır.Fikirleriniz bekliyorum.
    Edited: June 10, 2015

2. aslında olabilir neden olmasın fakat başlık biraz saçma olmuş

3. aslında olabilir neden olmasın fakat başlık biraz saçma olmuş
    Saçma demek az kalır.Ya yazmıyodum normalde bişeyler deniyordum birisi gelip basmış yanlışlıkla evdeki arkadaşlardan , bende anca düzeltmesini yaptım başlığı değiştiremiyorum,silmeyi denedim onuda bulamadım varsa bilgin konu silmeyle alakalı dinlerim.Bu şekilde zaten bulunmaz oraya yazmalıydım Wotlk Turnuva diye ama malesef , sonrasındada en azından bi bakıyım dedim milletin bakış açısı nasıl olur gördüğüm kadarıyla Wotlkdan çok Mop,Cata oynanıyor bizimkiler arasında bende turnuva kurallarını belirlemeden önce bi ön araştırma yapmam şarttı neyse tekrardan kusura bakmayın başlık için iyi oyunlar herkese

4. biz moptan wotlke geçtik topluca eğer katılım olursa geliriz :)

5. Eger İlgi Cok Olursa Hpala/Warr/Sprıs Gibi Clasları Oynuyorum Her hangi bi Comboda oynarım

6. biz moptan wotlke geçtik topluca eğer katılım olursa geliriz :)
    hangi serverdesiniz :) topluca derken kim kim apo :)

7. hangi serverdesiniz :) topluca derken kim kim apo :)
    ragnarosta horde tarafındayız bizim kemik kadro geçtik 6 kişi guildimiz kurduk pve ağırlıklı takılıyoruz şimdilik

8. gene kurmussundur seven guildini hahaha :))

9. gene kurmussundur seven guildini hahaha :))
    yok bu sefer herkesin başında mc var guildin ismi de "No Heroes Mc broz" hahaha :D