1. Death knight hakkında yardım lazım.

ilk kez dk oynıcam. merak ediyorum nasıl bi class diye. ama hiç sevmedim başlangıç yerini. 55 levelde başlıyor ve bikaç görev yapıyorsun sanırım girdim denedim. ama bu görevlerin bi sonu yok mu ? ben bikaç görev yapıp outlandda kasmak istiyorum orda çok zaman kaybı oluyor. 2. charımla beraber görevleri çok rahatça yapıp 80 yapcam.

kaç levelde o haritadan ayrılabilirm ? dalarana çekmeye çalışıyorum summ portal ile ama olmuyor da.
    ve dk için hangi talent iyidir level kasmak için. çok saldırı yapmıcam ama olsun. teşekkürler.

2. ilk kez dk oynıcam. merak ediyorum nasıl bi class diye. ama hiç sevmedim başlangıç yerini. 55 levelde başlıyor ve bikaç görev yapıyorsun sanırım girdim denedim. ama bu görevlerin bi sonu yok mu ? ben bikaç görev yapıp outlandda kasmak istiyorum orda çok zaman kaybı oluyor. 2. charımla beraber görevleri çok rahatça yapıp 80 yapcam.

kaç levelde o haritadan ayrılabilirm ? dalarana çekmeye çalışıyorum summ portal ile ama olmuyor da.
    ve dk için hangi talent iyidir level kasmak için. çok saldırı yapmıcam ama olsun. teşekkürler.
    O görev zincirini tamamlamadan çıkman mümkün değil. Hatta bg ve dg bile giremezsin. O görevler sırasında Dk'nın bazı skilleri açılıyor çünkü.

3. kaç görev var tahmini ? çok uzun sürüyor mu. ?

4. kaç görev var tahmini ? çok uzun sürüyor mu. ?
    sayısını bilmiyorum ama hemen hemen ordan çıktığında 66-67 civarı oluyosun nagrand arena yap direkt northernland'dasın

5. tank için tercihim frosttur. dps için frost tercih edilir ama kasabilirsem blood denemeyi düşünüyorum.

6. 8 senelik wow hayatımda ve 5 senelik Wotlk oyunculuğum boyunca DK ları hiç bir zaman gerçek bir class olarak görmedim, hiç bir zamanda görmeyecem. Tamamiyla gereksiz, Blizzard tarafından şişirilme karakterler. Ve hayatımda boyunca tüm private serverlarda oynarken DK larla ilgili hep buglar mevcut olmuştur. Hatta demek gerekise en fazla bug ın yaşandığı class DK lardır. Talentlerde, skillerde, damage oranlarında hep yanlış formul hesaplamalarından dolayı DK kullanıcıları zarar görmüştür. Şayet başındaysan yani eğer başlamadıysan DK açmadan önce 55'e kadar hangi karakteri kastıysan ondan devam et. Tank kasacaksan en güzel karakterler Paladin, Warrior, Druid var.. Dps oynayacaksan 9 tane class var. Şayet serverda elini sallasan her 4 kişiden biri dk.. Ama yok illa ben superman olacam diyorsan o zaman questleri sırasıyla yap. 20'e yakın quest var yanlış hatırlamıyorsam. Bazı questleri buglı olabili, Ticket açar GM lerden yardım istersin. Kolay gelsin..

7. Dk questlerinde bug yok burada 20 tane quest var dediğin gibi blood talenti dps de sorunlu idi sanırım düzelttiler diye biliyorum tank olacaksan dediği gibi paladin olmanı tercih ederler şayet druidler sadece 25 hc lk fightinda iş yapar gerisinde içi boş olduğu için sadece healler yormaktan başka bir işe yaramaz ben olsam yerinde paladin tank oynarım ayrıca dk da rune ve dotları kaçırman ile dps düşüklüğü yaşarsın buda senin için sorun yaratır bir müddet sonra sıkılırsın :)