1. Nowy na Warmane :)

    Hej! Przyczłapałem to z Sunwella :P Chciałem się coś dowiedzieć od Was, graczy. Jak tutaj jest z bugami? Bardzo źle? I pod względem dodatków: który wg Was lepszy, ciekawszy? MoP, Cata? Na którym jest lepszy gameplay, bez sporej ilości bugów?

  2. Jak tutaj jest z bugami? Dużo gorzej niż na todzie czy sunwellu. Przygotuj się na szok kulturowy

  3. Az taka tragedia ze grac sie nie da?

  4. Gdyby się grać nie dało to by 7000 online wiecznie nie było :).
    Są bugi jak wszędzie ale są naprawiane na bieżąco.

  5. A gdzie bardziej polecasz grac? MoP czy Cata? Pytanie tyczy zarowno wzgledu bugow jak i ogolnej jakosci dodatku :)

  6. MoP jako nowy dodatek ma najwięcej bugów :).
    Polecić CI mogę jedynie Cata i Wotlk na których jest o wiele mniej bugów niż na MoP.


  7. szkoda ze jeszcze nie powiedzial Ci ze Cata to najgorszy dodatek do tej pory :P znacznie lepiej gra sie na MoP ;) bugow az tyle nie ma i z dnia na dzien widze roznice bo ciagle cos usprawniaja ;) wiec tragedii nie ma naprawde :)

  8. Mop nie jest taki tragiczny (za wyjtątkiem może tego, że mało contentu jest udostępnionego przez warmane'a). Gram już na Frostwolfie kilka miesięcy (od samego początku) i jakoś jeszcze się nie znudziłem, ani bugi mnie jakoś specjalnie nie ruszają

  9. Mop nie jest taki tragiczny (za wyjtątkiem może tego, że mało contentu jest udostępnionego przez warmane'a). Gram już na Frostwolfie kilka miesięcy (od samego początku) i jakoś jeszcze się nie znudziłem, ani bugi mnie jakoś specjalnie nie ruszają
    Dużo osób tak twierdzi bo według was coś "Nowego" musi być dobre patrząc na to że 80% graczy to stali gracze z privów nie grający nigdy na globalu.
    Jako ex retial od 2005-2015 mogę śmiało powiedzieć że MoP i WoD to najgorsze dodatki World of Warcraft. MoP - raidy może robić nawet 7 letnie dziecko. Większość klas może bić z 1 skilla i robi duże cyferki w dpsie.
    WoD- wieczne siedzenie w garrisonie/Ashran.

  10. Tak, ale zapomniałeś o tym że każdy ma inny gust i lubi coś innego, ja grając całe życie na wotlk nie nudzę się na mopie ;P

  11. Bo tak jak napisałem... " COŚ NOWEGO ".

  12. - Wrath of the Lich King had 106 bug fixes, including 57 class fixes.

    - Cataclysm had 153 bug fixes, including 18 new dungeon boss releases.

    - Mists of Pandaria had 1,162 bug fixes, including 273 class fixes, 12 new dungeon and 13 new raid boss releases.

    Jak widać administracja nie śpi, tylko cały czas coś się dzieje. Naprawione 1162 bugi na MoP w 3 miesiące to chyba bardzo dobry wynik?
    Ja gram na Wotlk i gra się super.

  13. Na wrathu może i jest znośnie, ale nie ma sensu zaczynać na cata skoro są lepsze serwery cata. A jeśli chodzi o MoP to wszystkie serwery są do d....

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •