1. A Legio Hungarica sikerei

    Tisztelt magyar közösség!

    Örömömre szolgál tudatni veletek, hogy van egy guild a Frostwolfon, ahol a tagokat nem csak hitegetik arról, hogy vannak guild raidek, van egy guild ahol tényleg aktívak az emberek (átlag online 20-30 fő), van egy guild ahova érdemes tartozni, hiszen minden feltétel adott ahhoz, hogy a játékosok megtapasztalhassák a Mists of Pandaria kiegészítő újdonságait és jól érezzék magukat.

    Guildünk 2015. januárjában indult a Sergarason, majd a Frostwolfra költöztünk. Magyar viszonylatban a legeredményesebbek vagyunk, szerver viszonylatban pedig folyamatosan nyomában vagyunk azoknak a nagy guildeknek, akik több ezer játékos közül válogathatnak, valamint legtöbbjük komoly donor.
    Január óta a létszámunk napról-napra gyarapodik. Tapasztalatom szerint a legtöbb új játékos hamar beilleszkedik és megtalálja azt az elfoglaltságot ami számára a legszórakoztatóbb.

    Figyelem! Nálunk minden raid 100% guildrun!

    Január 26-án elkészült guildünk weboldala (legio-warmane.shivtr.com)
    Január 27-én alapítottuk meg a guildet, a MOP indulásának napján.
    Január 28-án elindult első kis csapatunk MSP HC farmra.
    Február 7-én megszerveztük első MSV10 raidünket! [progress: MSV10 6/6]
    Március 7-én MSV10 mellett TOES10-be is elkezdtünk raidelni. [progress: TOES10 4/4]
    Március 28-án TOT10-be indult guild run. [progress: stabilan működő bossok közül 5/5]
    Márciusban átlagosan heti 5 guild runt szerveztünk.
    Áprilisban átlagosan heti 6 raidet, de volt olyan hét amikor 8-at is szerveztünk. Emellett a guild sikeres For the Alliance-t is szervezett!
    Április 4-én megszerveztük az első sikeres TOES25 guild run-t. [progress: TOES25 4/4]
    Május 18-án költöztünk át Frostwolfra. A követő 2 hétben 13 guild raidet szerveztünk! Rengeteg új játékost üdvözölhettünk a Frostwolf magyarjai közül.
    Június 6-án megrendezésre került az első TOT25 guild run! [progress: stabilan működő bossok közül 5/5]
    Június 7 óta TOT-ba már rendszeresen raidel egy 2. csapatunk is.
    Június 12-én HOF10-be látogattunk, az aznap bekerülő 2 boss-t megölni. [progress: HOF10 2/2]
    Június 13-án HOF25-ben is lecsaptuk a 2 bosst. [progress: HOF25 2/2]

    Jelenleg hétköznaponta szervezünk egy-két MSV/TOES/HOF 10-es raideket, az új tagok gearelése, megismerése céljából.
    Hétvégente TOES/HOF/TOT 25-ös, valamint 2 csapattal TOT10 raidek!
    A PvP-ről se feledkezzünk meg! Naponta többször indul Premade BG, ahol szinte garantált a győzelem.

    Ha kedvet kaptál ezek alapján, hogy közénk tartozz, akkor nincs más dolgod, mint megkeresel ingame egy officert (Therond, Pszihobunny, Reidar) és megbeszéljük a továbbiakat. Érdeklődni pm-ben, commentban, vagy szintén ingame.
    Azonnali jelentkezés: legio-warmane.shivtr.com -> a shivtr rendszerbe való regisztráció után -> apply to guild.

    Üdvözlettel: Reidar




Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •