Q: Koji su rejtovi na realmovima?
A: Svi realmovi izuzev pvp realmova (Warsong i Blackrock) imaju x7 experience rejt, x5 rejt za reputaciju, gold i profesije.

Q: Kada ce stranica za Informacije o realmovima biti poboljsana?
A: Jos uvek nemamo odredjen datum za ovo, ali uskoro ce ova stranica biti updejtovana sa dodatnim informacijama o realmovima i ekdpanzijama koje podrzavamo na nasem severu.

Q: Koji su vasi planovi za Warlords of Draenor?
A: Imamo u planu da otvorimo realm koji podrzavati ovu ekspanziju, ali se to nece desiti u bliskoj buducnosti. Novosti o ovoj temi ce biti objavljene na nasem websajtu i forumu.

Q: Da li razvoj MoP-a utice na razvoj starijih ekspanzija, Wotlk i Cataclysm?
A: Ne. Glavni fokus naseg razvojnog tima je Wotlk, sto ni u kom slucaju ne znaci da cemo zanemariti ostale ekspanzije, naprotiv mi cemo i dalje nastaviti da radimo na njihovom poboljsanju.

Q: Koje mere preduzimate kada su u pitanju fly hackeri?
A: Nas tim konstantno radi na poboljsanju naseg Sentinel sistema za sve ekspanzije. Nas cilj je razvoj Sentinela do tacke kada ce ovaj sistem biti u mogucnosti da detektuje sve tipove hakova. Kada to pstignemo, mi cemo znacajno produziti trajanje banova za sve vrste hakova.

Q: Da li postoje nove informacije kada su u pitanju legendary itemi?
A: Za sada nemamo novih informacija, dostupnost ovih itema se nece menjati u skorije vreme.

Q: Zasto su dungeoni ispod level 90 zatvoreni?
A: Ukoliko je dungeon zatvoren, to znaci da nije propisno skriptovan.

Q: Da li mogu da prebacim svoj karakter sa jedne ekspanzije na drugu?
A: To za sada nje moguce, ali ovakva opcija ce biti moguca u buducnosti.

Q: Moj nalog(account) je hakovan, sta da radim?
A: U ovakvom slucaju koriscenje ove funckije je najbolja opcija.

Q: Zaboravio sam email od svog naloga, sta da radim?
A: Imajte u vidu da mi ne pruzamo podrsku u ovakvim slucajevima. Medjutim, najbolja opcija bi bila kontaktiranje Arlequina ili Sapphire putem privatne poruke.

Q: Moj nalog je suspendovan sa razlogom "payment fraud". Sta da radim?
A: Paysafewall je blokirao vasu donaciju sto je rezultiralo suspenzijom vaseg naloga. Ukoliko je poruka sa naseg sajta, moracete da otvorite support ticket, u suprotnom moracete da kontaktirate Paysafewall.

Q: Da li refundirate donacije?
A: Ne. Molimo procitajte nasu polisu pre nego sto odlucite da donirate novac da biste se informisali na ovu temu.

Q: Donirao sam na vasem sajtu, ali nisam dobio coine, sta da radim?
A: Molimo vas da proverite vase informacije i da ih posaljete zajedno sa opisom vaseg problema putem emaila na [email protected] u ovom formatu:

1. Ime vaseg Warmane naloga
2. Vas email registrovan sa Paysafecard ili email koji ste koristili prilikom placanja
3. Iznos vase donacije
4. Datum vase donacije

Imajte u vidu da u nekim slucajevima moze da prodje i do 72 sata pre nego sto su coini prebaceni na vas nalog. Prosecno vreme cekanja je 10 sati.

Q: Da li ce donacije putem Paypala ikad biti moguce?
A: Ovaj nacin donacije verovatno nikad nece biti moguc.

Q: Kako da kontaktiram Game Mastera?
A: Kliknite ovde da da vidite listu Game Mastera, koje mozete kontaktirati putem privatne poruke.

Q: Kako da kontaktiram forum Moderatora?
A: Kliknite ovde da da vidite listu forum Moderatora, koje mozete kontaktirati putem privatne poruke.