1. azc - warrior ja axc - rogue (Horde) frostis väga hea guild on meil. PvP Seega huvilised kirjutage mulle või siia postkasti. Nii naised kui mehed , lapsed kui , lapselapsed :D . Guild koosneb 40% naistest seega WELCOME ALL!

  2. krt te sinna hordi ronite :D:D ei ole isu apsull hordi poolel m2ngida. aga ega vist muud yle ei jää kui varsti horde poole üle tulla.

  3. Horde4life :), olen wowi pea 5 aastat mänginud ja alati horde olnud. Azci leidsin juba üles :D.

  4. Mu main on frostwolf horde ilma guildita, mängin ka twinki ja oleks vaja heirloom pükse. Et kas teie guildil on juhuslikult achievement selle jaoks?

  5. Deathwing
    Horde : Joshz, Dysnomia

    Frostwolfis
    Horde: Fixez
    Alliance: Abbathor

    Main char Deathwingis, aga vahest käin lvldamas Frostwolfis.
    Edited: September 21, 2015



  6. Situverd - Ragnaros - Alliance
    Rsk - Ragnaros - Alliance

  7. June 6, 2016  
    Pole vist väga palju aktiivseid eestlasi enam?

  8. June 7, 2016  
    Icecrown Horde poole peal on Eesti Ordu guildis meid küll natukene ja tuleb hetkel juurde. Feel free to join ;) .

  9. June 7, 2016  
    Frostwolf horde-Impulzes
    Guild: GODMODE (guildis leidub paar kolm eestlast aga guild iseenesest on PvP ja international)

  10. June 8, 2016  

  11. June 9, 2016  
    On ikka neid aktiivseid eestlasi.. lihtsalt keegi ei loe foorumit aga ise Icecrown (Undritsgg ja Ironhulk)

  12. July 5, 2016  
    Icecrownis on meid täitsa üksjagu juba. Parimatel õhtutel on Guildis online 20 piires, suurim arv, mis mina oma silmaga näinud olen, on 31 :).

    Eesti Ordu, Horde'i poolel, info vastavas teemas Foorumis :).
    Edited: July 5, 2016

First 12345 Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •