1. Swagship 420blaze it

    Ei viitsi enam mängida. CYA NERDS
    Edited: April 30, 2016

  2. Igaks juhuks salvestan posti, äkki on inimesi rohkem aktiivsemaid kui arvasin.
    Edited: June 25, 2015


  3. Nelithron vms serveris
    Alliance
    Zahiib
    Jamaicalane
    Ramma

  4. Peamiselt pole ma enam mänginud warmanet kuna endgame on väga igav. Peaaegu mitte ükski instance ei tööta. Ma muidu mängin Frostwolfis hordi poolel ja nimi on Krasakt ja ma hakkan võibolla uuesti mängima kui tehakse lahti peamiselt kõik Vanilla-Cata raidid ja dungeonid. Praegu igatahes pole midagi teha Warmanes. Kuid jah üpris kurb näha, et üldse nii vähesed eestlased mängivad wowi. Ja eriti MoP-i just.
    Edited: June 25, 2015

  5. Peamiselt pole ma enam mänginud warmanet kuna endgame on väga igav. Peaaegu mitte ükski instance ei tööta. Ma muidu mängin Frostwolfis hordi poolel ja nimi on Krasakt ja ma hakkan võibolla uuesti mängima kui tehakse lahti peamiselt kõik Vanilla-Cata raidid ja dungeonid. Praegu igatahes pole midagi teha Warmanes. Kuid jah üpris kurb näha, et üldse nii vähesed eestlased mängivad wowi. Ja eriti MoP-i just.
    Eh. Ma ise olen mõelnud ka vaikselt MoPi tulla wrathist, aga pole viitsimist tõmmata MoPi ja siis veel hakkata leveldama.

  6. Pelan ragnaroses horde nimega kobras praegu ainus char millega pelan


  7. ma siin ka mõtlen et kui mop tiritud saab siis proovin ka seda.
    aga kuida seal see end game on? tegevust ikka jätkub?

  8. Ragnaros - Horde - Drunkazz
    Olen eestlaste guidlsi ka nimega: Estonia - kellel soovi liituda pm in-game.

  9. ma siin ka mõtlen et kui mop tiritud saab siis proovin ka seda.
    aga kuida seal see end game on? tegevust ikka jätkub?
    No peamiselt täiesti oleneb. Kui sa tahad teha MoPi dungeone ja raide siis tegevust jätkub, aga kui tahad soloda vanu instance siis väga pole. Võibolla hakkaksin uuesti mängima kui mõni eestlane tuleks MoPi. Mu sõber ei viitsi seda servut enam mängida. Me läksime ühe teise MoPi ja WoDi serverile üle. Aga kui keegi tahab siin mängida siis võin MoPi uuesti tõmmata.

  10. July 3, 2015  
    Ma hetkel mängin MoP'is. Core on nimeks, pooleks on Alliance.

  11. July 3, 2015  
    Hetkel olen ise puhkusel, aga muidu mängin ikka veel, pve siiski põhiliselt.

  12. July 3, 2015  
    Ise hakkasin ka sõbraga MoPi- nimeks - Drunkazz

  13. July 3, 2015  

123 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •