1. We want you!



    Ahogy a cím is mutatja várunk a hordába!

    Az Outsidersnél folyamatos a tagfelvétel! Ha szeretnél egy jólműködő csapathoz tartozni, és főként PVE terén szeretnél sikereket elérni akkor a kapunk nyitva áll! Várunk minden olyan magyar játékost akinek nem csak az a fontos, hogy egy guild tagja legyen és néha néha eljárjon raidelni, de a csapat részévé is szívesen válna! A szerveren a klánunk ugyan csak március óta található meg, de több mint 2 éves múltra tekinthet vissza! Más szervereken hamar az élre törtünk, itt is ugyan ez a terv! Ez alatt a rövid idő alatt sikerült eljutni odáig, hogy a csapat egy része kisujjból vágja TOT-ot őket pedig a többiek is követik folyamatosan! Ahogy maga a horda a mi kis klánunk is egy család! A tagjai összetartanak és jól ismerik egymást! A progress folyamatos! MSV NM/HC TOES és HOF 10 fős raidek folyamatosak! TOT in progress! Olyan játékosokat keresünk akik hajlandóak a gearjüknél tovább gondolkodni és képesek a klán érdekeit szemmel tartani! Mint mondtam ez egy közösség! :) Mi nem együtt raidelő idegeneket keresünk, hanem azokat az embereket akik a progress közben azért jól is akarnak szórakozni! A klán nem tizenévesekkel van dugig, a legtöbbünk dolgozik vagy egyetemista! Nem vagyunk azok az egész nap online ragelő óvodáscsoport amit már jól megszokhattál! Raidek este 9-kor minden nap! Ha ismered a karaktered, szereted amit csinálsz és szeretnél közénk tartozni jelentkezz Itt vagy ingame A Gm-eknél (Vallenrod, Virdana) vagy bármelyik officerünknél! (Dryoss, Immafearyou, Centpapa, Chitidis, Skyzoxx, Dudupap) Ha őket nem találod, valamelyik tagunk biztos válaszol minden kérdésedre! :) Keress minket bátran! jah... és... Loktar O'gar! ;) Da wartchief watch over ya! :D

  2. July 1, 2015  
    Hello Vallen egy olyna kérdésem lenne hogy alliba van egy 520 ilvles assa rogom és szeretnék belépni hozzátok de nincs pontom átrakni esetleg tudnád állni? mert nagyon felkeltette az érdeklődésem főleg hogy ilyen jól vágják a srácok ToT-ot és még mogu 10 hc-s acsim sincs meg.Amúgy meg random ToT-ban persze hogy kisujjbol kirázzák a tagok főleg amikor kb semmit nem kell csinálniuk mivel megy a sok pug és alapból önerőből max az első boss megy le ToT-ba na meg hogy mogu10 hc? kérlek normot sem ütitek le nem hogy még hc-t valamint a max 15 fős napi online playerrel nem igen fogtok ti raidelni főleg hogy a fele fejlődik :D Vallen kicsit kevesebb kamu szöveg kéne :DD és inkább próbálj meg egy rendes guildet összeszedni és hazudni össze vissza és az infokat officeredtől hallottam. na pacsi ^w^

  3. July 1, 2015  
    Üdv, milyen jól informált vagy, ezekszerint biztos régóta tagja vagy a klánnak és elsőkézből kaptad az infót! Ja, hogy egy officertől értem. Igen Centi mesélte, hogy beszélt valami ragelő ovissal, ezek szerint te voltál az :D A véleményed különösen nem érint meg, amit leírtam mind igaz :) A klán még nem tart ott, hogy végig menjen TOT-on mivel egyszerűen nincs annyi gearelt ember. van vagy 7-8 500+os ember a klánban, nem is állítottam, hogy minden este Durumu-t farmolunk! MSV HC-ról meg nem tudom mit mondott Centi, de azt a 4 üthető boss-t ami bent van és nem bugos, elég hamar le rendeztük az utóbbi 2 hétben... de pugokon nincs para. Ha tényleg ennyire érdekel a klánunk akkor lépj be és tölts itt 1 hónapot. Ha nem tetszik még mindíg visszamehetsz alliba. Am persze nem csak az áthozatalodat fizetem de az anyád fogamzásgátlóját is ne kövesse el még egyszer ugyan azt a hibát :D Az ócsárlással és az alaptalan fasságaiddal meg nyugodtan visszamehetsz oda ahonnan jöttél :) A klán tagjainak a véleménye esetleg érdekel, a tied vagy bárki másé akinek fingja nincs rólunk már kevésbé! na pacsi ^w^

  4. July 1, 2015  
    Outsiders itt is egy gyökér guild lett mint anno volt magyar pandán ahogy látom :D és ha ilyen guild master lennék elásnám magamat jó mélyre minthogy hazudossak össze vissza előbb csinálj egy rendes progresst aztán hírdesd itt magadat és sok fake infoval :D meg inkább maradok alliba ahol tényleg mennek a raidek minthogy menjek hozzátok. te beszélsz pár 500+ ilvl-sről nekem meg egy accomon van annyi mint a guildedbe :S

  5. July 1, 2015  
    Outsiders itt is egy gyökér guild lett mint anno volt magyar pandán ahogy látom :D
    Öhm... Tényleg marha sokat tudsz rólunk... Baromira nem magyar pandáról jöttünk :'D kíváncsi lennék mostmár tényleg, hogy melyik officerünkről volt szó... érdekes módon egyik sem emlékszik rád...

    és ha ilyen guild master lennék elásnám magamat jó mélyre minthogy hazudossak össze vissza előbb csinálj egy rendes progresst aztán hírdesd itt magadat és sok fake infoval :D
    Ismét nem értelek mert kurvára nem tudsz rólunk semmit, de nembaj legalább elvagy! Az a fontos, jó szórakozást! :3

    meg inkább maradok alliba ahol tényleg mennek a raidek minthogy menjek hozzátok. te beszélsz pár 500+ ilvl-sről nekem meg egy accomon van annyi mint a guildedbe :S
    Jólvan fiam, maradj csak :D Én is inkább lennék 6000 donor között mint hogy maganak kelljen megkűzdeni mindenért :) Donorokkal könnyű <3 Közülünk egyikünk sem abból a több ezer coinból él amit kiosztottak "kárpótlásul" lehet ránk sok mindent mondani, a hazugság nincs köztük, mondhatod, hogy low a csapat, mert omg omg omg nem donorok és nem ütik TOT-ot unalomból... Mondhatod, hogy seggfejek vagyunk mert minőséget várunk el a szerver fenntartóitól pedig ez "ingyenes" mondhattok sok mindent. De amíg nem ismered egyikünket sem, és nem vagy a csapat tagja addig baromira nem tudsz semmi értelmes érvet felhozni, nem tudsz felmutatni semmit azon kívül amit innen onnan hallomásból pocskondiázásból tudsz. Mondtam majd ha voltál köztünk és beigazolódott az a sok képzelgés amit felsoroltál akkor lehet szidni! Addig maradj a donorjaidnál élvezd anyu és apu donationjeit meg az ingyen coint amit úgy ki "érdemeltetek" és felejtsük el egymást :D A klán minden tagjáért tűzbe tenném a kezem és nem tűröm, hogy valós információk nélkül ilyeneket terjessz. Ennyire csípjük a szemeteket odaát, hogy szabadidőtökben azzal szórakoztok, hogy rágalmakat gyártsatok? :D Nord ha van valami problémád te is megmondhatod nyugodtan nem kell a talpnyalókat küldeni! Előre is köszi! Értemén, hogy itt vannak az újak és őket utálni kell mert juj mi vagyunk a kemények és meg kell tartani a hírnevet, de azért kérlek... ezt profibban is lehetne csinálni... Jah és akkor még én vagyok az aki szidja a "többi magyar klánt" és a többi... jólvan :D Szép próbálkozás volt srácok

    Jah amúgy találtam neked valamit yukimo


  6. July 2, 2015  
    Hali.

    Az előttem meglévő témához szeretnék hozzászólni.

    Még az egyik héten (1 hete talán) találtam a szervert és gondoltam, hogy jó levezetés lesz vagy legalább egy kicsit ellehetünk haverokkal. Rögtön elkezdtünk utána nézni a szerveren lévő Guild-ek után és először is Hordát szerettük volna megnézni. Így hát feljöttünk a Fórumra (haverom régi accountjával) és elkezdtük nézni a klánokat Frostwolfon azon belül ahogy írtam a Hordát. Láttuk, hogy Ti (Outsiders) vagytok Hordába. Elolvastuk a tájékoztatót és ott az állt, hogy mindent üttök illetve, hogy nagyon királyak vagytok. Na hát csináltam is egy karit és megkerestem az első Officert (Revandion) akit fent találtam.

    És itt kezdődtek a bajok:

    Először egy jó klán benyomását keltette az, hogy "Van TGF, ha értesz a karakteredhez." Aztán rákérdeztem a progressre és jöttek a paradoxonok.

    Szépen elmondta a delikvens, hogy MSV 10 Normal ütve van 6/6, TOES is ütve van, MSV 10 HC-ra már azt írta, hogy egyáltalán nem is nézitek (ellenben Te itt is és a Fórum tájékoztatóban is azt írtad, hogy "Benn lévő bossokat ütitek." Már itt sántított a klán progresse. Aztán folytatta, hogy TOT első boss van csak leütve (itt is 2/5-t írtatok Fórumra meg mindenhova), aztán jött a kontra, hogy puggal megy a második is nagy nehezen. Annak ellenére, hogy egy szó sem esik sehol a Fórum reklámotokban PUG-ról. Itt teljesen elveszett az érdeklődésünk. De azért kérdeztem tovább hátha...

    Rákérdeztem, hogy akkor most tulajdonképpen Guild Runok-e a raidek. Erre jött a válasz, hogy még nem nagyon van ember, de a 10-esek nagy részt Guild Run. Viszont a 25-s raidek főleg PUG, ugye a fórumon ezt is már-már Guild Runként írjátok. Aztán megkérdeztem, hogy tud-e másik klánt Hordában a szerveren akik "ütik" a dolgokat (magyar klán), és itt már megint más volt a sztori ezután már csak TOES-t írta full Guild Runként (nagyjából). TOES 25 már több %-ban randomként lett írva. Aztán írta, hogy MSV 10 Normal sima, de HC-ra már írta, hogy nem megy nem is próbáljátok (ahogy hallottam nem is csodálom, csak akkor miért kérkedsz vele itt amikor nem is igaz). Utána már Ő is írta, hogy sokat kell még gearelődnie a Guildnek és, hogy csak PVP-zni járnak fel az emberek. Utána írta, hogy már a PVP-sek elmentek, de mégse.

    Screeneltem a beszélgetést semmi kitaláció nincs benne.

    Értem én, hogy szeretnéd magadhoz csábítani az embereket, de azt valós szónoklattal tedd ne pedig füllentéssel. Teljesen valótlan dolgokkal reklámozod a klánod...

    További sok sikert.
    Csáó.

  7. July 2, 2015  
    UI: Itt nézegettem a Fórumot és láttam, hogy Allianceban van egy magyar klán akik rendszeresen ütnek mindent és tényleg leütik azt amiket mondanak. Képek, videók.

    És nem nagyon donaterek a srácok.. Sőt... Na mindegy.

  8. July 2, 2015  
    Üdv, igen tudok a beszélgetésről, centi mesélte. Ezek szerint te vagy a "Ragelő ovis" aki pár hete megkereste, hogy mekkora hazugságokkal van tele a fórum!
    1. A topic amit te megtaláltál nagyvalúszínűséggel ez: http://forum.warmane.com/showthread....%26%2310031%3B
    Amivel annyi a probléma, hogy nem aktuális, ráadásul nem tudom szerkeszteni... ezért is készült az új topic.

    2. Arról én nem tehetek, hogy itt többen nem tudnak olvasni, vagy szövegértési problémákba ütköznek, sehol nincs leírva az, hogy mindent ütünk, és az sem, hogy minden guild run. 10-15 emberrel érdekes lenne 25-ös rguild run.

    3. Az információid nem naprakészek, így arra kérlek a lejárató kampány-t hagyjuk. Igen ahogy centi akkor mondta, még nem estünk neki msvhc-nak azóta az első és az utolsó boss kivételével mindegyik pipa. (ez a 2 fight bugos tudomásom szerint így eleve skippeltük) 3 hete beszéltél Centivel akkoriban nagyjából 7-8 ember volt az átlag létszáűm esténként, ez mára már megnövekedett.

    4. még1x mondom SEHOL nem írtam azt, hogy mindent ütünk, és sehol nem írtam azt, hogy fú de kibaszott kemények vagyunk. Itt van ez a topic vagy ott vannak a régebbiek. reméltem, hogy itt inteligens emberek játszanak, de ezekszerint a tipikus magyar játékosokkal van tele a szerver akik nem képesek másra csak ócsárolni a másikat indokolatlanul. ezúton is köszönöm, tipikus magyar playerek :D Fogadjunk minnyájan voltatok taurisok... :D Ott voltak ilyen emberek... :D

    5. Az információ érték, kivéve ha téves vagy nem naprakész. Az, hogy mit hallottál egy officertől aki mellesleg merő jóindulatból őszintén válaszolt minden kérdésre amiből te azt szűrted le, hogy mekkora egy hazug geci itt mindenki már egy másik történet. Még 1x megkérek nyomatékosan minden ide látogatót, hogy ne hányják tele a topicot szeméttel mert nincsenek naprakész helyes információink sem rólam sem a guildről. Lehet szidni, lehet utálni attól még itt vagyunk és itt is leszünk. A progress pedig folyamatos, az a hatalmas fudeszuper allis guild sem 2 nap alatt lett fudeszuperop allis guild. és ahogy korábban mondtam, donorokból könnyű építeni! Van nálunk már egy pár ottani ex tag, meséltek szépeket (mivel nem vagyok / voltam a guild tagja én nem alkottam véleményt mert nyilván nem tudhatom a hátterét a dolgoknak) Ez a különbség kettőnk közt :) Köszöntem a hozzászólást.

    6. Azoknak akik szeretnének pontos információt a klánról elsőkézből nem rágalmakból és nem hallomásokból vagy pletykákból nyugodtan lehet jelentkezni vagy itt írni privátot, vagy csak rám whispelni ingame, hogy mi a ló here van.

    Ui.: Én is tudok tök szép screenshotokat csinálni neked ha szeretnéd, pillangót heggesszek rá?

  9. July 2, 2015  
    Igazából, nincs szükségünk olyan emberekre akik csak pocskondiázzák azt amit és akit nem ismernek. Nyugodtan maradhat mindenki ott ahol van. ^^
    Omg omg... olvastak valamit, hallottak valamit, beszéltek valakivel................. pár hete .....................és máris jobban tudják mi folyik nálunk mint mi magunk, és még nekik áll feljebb. :D Love it. Itt szerintem a szövegértés csak az egyik probléma a sok közül. Mint tudjátok az idő telik, és az idő alatt történnek dolgok, események amik fejlődnek, kialakulnak, változnak. Ha valami egyik nap igaz... képzeljétek (!!!!!!!!!!!!) lehet, hogy rá 3 napra már nem, és nem azért mert hazugság, hanem mert VÁLTOZIK .... Tekintve, hogy játékosok vagytok igazán ismerhetnétek a Progress szó jelentését.... bár... hiába erőlködöm ezt kifejteni, mert nagy eséllyel ezt is kiforgatnátok.... Semmi baj. Ez ilyen.... ember dolog.
    Nem tudom Vallen, mit küzdesz a vasvillás csőcselék... vagyis illedelmes naprakész szimpatikus fiatalemberek ellen. Őszintén irigykedem a szabadidejükre és energiájukra. Köszönjük a támad.... tájékoztatást.

    Try harder.

  10. July 2, 2015  
    "Nord ha van valami problémád te is megmondhatod nyugodtan nem kell a talpnyalókat küldeni! "

    Miért kell rágalmazni? :) Nem küldözgetek én senkit, talpnyalóim meg nincsenek. Engem aztán nem érdekel, hogy mit hazudozol, meg mi van a klánoddal :D Én csinálom a heti 5-6 guild raidet... amíg Ti marakodtok, addig mi raidelünk és jól érezzük magunkat. Sajnálom, hogy folyton szavakkal szeretnél bizonyítani.
    Amire még szeretnék reagálni, hogy egyszer azt mondtad, hogy ennyi emberrel nem nehéz raideket összeszedni. Ezzel teljes mértékben egyet értek. De ne feledd, hogy a guildemben rengeteg munka és odaadás van. Úgy gondolom, hogy mocskolódás, rágalmazás, a másik köpködése helyett építkezni kellene. Nagyon szívesen elbeszélgetek veled, adhatok tanácsot, hogyan kell sikeres guildet létrehozni, gyarapítani. Állok rendelkezésedre.

    Maradok tisztelettel: Reidar

  11. July 2, 2015  
    az a hatalmas fudeszuper allis guild sem 2 nap alatt lett fudeszuperop allis guild. és ahogy korábban mondtam, donorokból könnyű építeni! Van nálunk már egy pár ottani ex tag, meséltek szépeket (mivel nem vagyok / voltam a guild tagja én nem alkottam véleményt mert nyilván nem tudhatom a hátterét a dolgoknak) Ez a különbség kettőnk közt :)
    Akkor erre most csak ennyit mondok Nord. Nem kételkedtem benne, hogy sok munkád van a guildben, csak szimplán nem tetszik, hogy mindenki nekiáll alaptalanul rágalmazni, úgy hogy 2 szót nem váltottunk soha. A jótanácsokat pedig köszönöm de mint írtam korábban is, ez a 3. éve a klánnak, nem ma kezdtem, köszönöm! A véleményem viszont ugyan az, 3x akkora populációval egy kicsit könnyebb ;) Nem szeretnék több ilyen commentet meglátni itt Srácok. Elég volt a fölösleges szitkozódásból. Majd ha egy tagunk írja ide ezeket akkor lesz alapja.

  12. July 2, 2015  
    Sajnos épp Te vagy az aki rágalmaz.

    "donorokból könnyű építeni" Miből gondolod, hogy vannak donatereink? Mit nevezel egyáltalán donaternek?
    "van nálunk már egy pár ottani ex tag" Akik a guildből kiléptek, ők olyan játékosok, akik nem illettek bele egy progresszív, aktív guildbe, ők a hétvégi játékosok lehetnek, vagy esetleg PvP-sek

    Esetleg van még valami amivel nem vagy tisztában és felvilágosítsalak? :) Ne hogy esetleg legközelebb is tévesen ítélkezz.

  13. July 2, 2015  
    "Sokszor eltolódnak a raidek, vagy el is maradnak, előfordul, hogy nincs fent ember inveléskor és előfordul, hogy én nem érek haza addigra."

    Ezt a Június 25-i problémát sikerült orvosolnotok?

    "Mellékesen, hozzáfűzném, hogy a szabályzat szerint KÖTELEZŐ résztvenni mindenkinek legalább 1 guild-es raiden... Vannak akik ezt nem igazán szokták megtenni, aki nem fog szavazni illetve az elkövetkezendő hetekben nem jön raidre, azt el fogom távolítani a guildből is, és a csoportból is."

    Látod, látod! Ezek az emberek azok lehetnek akik tőlünk kipotyogtak és átmentek hozzátok. :/

    forrás: http://the.outsiders.shivtr.com/news_entries/293199
    Edited: July 2, 2015

  14. July 2, 2015  
    Még mindíg túl sok a szabadidőtök :D

  15. July 2, 2015  
    "donorokból könnyű építeni"
    Tény, nem rágalom!

    Esetleg van még valami amivel nem vagy tisztában és felvilágosítsalak? :) Ne hogy esetleg legközelebb is tévesen ítélkezz.
    Jó látni, hogy megfogtad a mondandóm lényegét! Már látom, honnan tanulták a srácok ezt a remek szövegértést!

    Ezt a Június 25-i problémát sikerült orvosolnotok?
    Igen, igazán kedves, hogy kérdezed!

12 Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •