1. July 2, 2015  
    Igen, egy hét pihenő nekem is jár, és mivel megemlítettél engem egy kommentedben eme topicban, gondoltam én is reagálok, kérdezősködök :) Én tényekről szeretnék beszélgetni. Meg szeretném ismeri az álláspontod különböző dolgokban, valamint a guildetekről is többet szeretnék megtudni annak érdekében, hogy ha esetleges ismerős felhasználó "rágalmaz" titeket, akkor el tudjam neki magyarázni, hogy téved. Fontos, hogy két vezető konzultáljon, főleg egy efféle "(h)idegháborús" helyzetben.

  2. July 2, 2015  
    Mivel bizonyítod azt az állításod (és nem tény), hogy donaterek vagyunk? Mióta is játszol a szerveren? Tisztában vagy az elmúlt évek eseményeivel?

  3. July 2, 2015  
    Örülök, hogy sikerült megoldani az említett problémát. Láttam is, hogy 1-én volt egy TOT10 raid. Hogy ment? :) Meddig jutottatok?

  4. July 2, 2015  
    "Sokszor eltolódnak a raidek, vagy el is maradnak, előfordul, hogy nincs fent ember inveléskor és előfordul, hogy én nem érek haza addigra."

    Ezt a Június 25-i problémát sikerült orvosolnotok?

    "Mellékesen, hozzáfűzném, hogy a szabályzat szerint KÖTELEZŐ résztvenni mindenkinek legalább 1 guild-es raiden... Vannak akik ezt nem igazán szokták megtenni, aki nem fog szavazni illetve az elkövetkezendő hetekben nem jön raidre, azt el fogom távolítani a guildből is, és a csoportból is."

    Látod, látod! Ezek az emberek azok lehetnek akik tőlünk kipotyogtak és átmentek hozzátok. :/

    forrás: http://the.outsiders.shivtr.com/news_entries/293199
    Elég szépen beleástad magad a dolgokba, ahhoz képest, hogy mennyire nagyon rohadtul Nem érdeklünk Téged. :3
    Szóval szerinted... Kérlek áruld el nekem, hogy lehet orvosolni a dolgozó embereket? :3 Álljon mindenki haptákba 5kor-6kor mert Raid van? Hagyja ott a munkáját mert Raid van? Nem vacsorázzon, fürödjön, szarjon egy kellemeset mikor hazaér mert Raid van?
    Apukááám, há ne bassz. Te dolgozol? Mi az? Hujuj hát menni kell réjdelni...
    Szerintem teljes nyugodtsággal feldughatod magadnak a heti 5-6 raidedet. Élvezd. :3
    Ohh és jut eszembe, A te embereid kezdtétek el a f*szkodást ok nélkül, de semmi baj. Megbocsátjuk bárdolatlanságaitokat. ^^
    És köszönjük kedves szavaidat, most már lepihenhetsz.

  5. July 2, 2015  
    hm... sosem élt ennyire a magyar fórum mint most... végre sikerült feléleszteni, ahogy az idejövetelemkor szerettem volna! :D Egyébként 1-én TOT-ra nem volt meg a csapat, volt helyette egy MSV10NM meg egy HC utána! később a többeik mentek egy TOES-t is (puggal, mielőtt bárki megint elkezd indokolatlanul köpködni, hogy hazudok) :) Van jó néhány új tagunk akikre ráfér a gear az utóbbi 2 napban 15 emberrel bővültünk, sajnos ők sem kaptak ingyen pár ezer coint és a semmiből kell kezdeniük, de nembaj szépen felgearelünk mindenkit! Kérdésedre válaszolva, március óta játszom itt, viszont van bőven infóm arról mi volt itt korábban, tudom, mit szeretnél kihozni a dologból és ne félj nem megyek bele a játékodba. Abszolut nem érdekel melyikőtök fizet és melyikőtök nem. Egy pay to win rendszerben az is sokat számít ha ingyen kapsz pontokat. Tudomásom szerint a melt down előtt nem tartottak még itt sem a szerverek, vagyis tökjó hogy itt vannak egyesek 4-5 éve de sosem volt akkora gearjük mint meltdown után... van aki több ezer ponttal rohangált és egy teljes accountot instant 522-es gearbe tudott varázsolni, lényegtelen. Ez egy Pay to win rendszer, amiről mindenki tudja hogy corrupt és abszolut nem fair mint ahogy egy ilyen rendszer sem. Meltdown után ti nem 0-ról kezdtétek hanem replő startot vettetek a kapott coinokból... Sajnos nekünk újként picit nehezebb dolgunk van. De nem kell azért félned, gyarapodunk és fejlődünk! Monsteren is sikerült a 0-ról a szerver egyik top guildjévé válni idővel! Mivel látom, hogy roppantul megvisel a sorsunk ezért biztosítalak róla, hogy napról napra egyre jobban alakul a csapat! De ahogy a kolegína is írta, dolgozó emberekként nem érünk rá du 5kor raidre menni, örömmel tölt el, hogy nektek ennyire belefér az ilyesmi, tudod vannak olyan emberek akik már kiszakadtak anyuci seggéből és a saját életüket élik. A szüleitek biztos meséltek már a dologról, úgy hívják, hogy munka! :D A klán átlag életkora 25 felett van. Milyen jó felállás nem? Alliban vannak az ovisok a miénk meg a nyugdíjjas osztag! ;) További jó játékot, remélem reggelre tele lesz commentelve a topic mégjobban, ez így egyre nagyobb fun.

  6. July 3, 2015  
    Úgy ítélkeztek, hogy semmit sem tudtok :) Nálunk is rengetegen dolgoznak, sokan egyetemisták. Én is elmehetnék egy szar gyárba dolgozni, de inkább tanulok, hogy ne kelljen a sorsotokra jutni :/ Teljesen mindegy, hogy mennyi az átlagéletkorotok, ha olyan megnyilvánulásaitok vannak, mint a fenti személynek (mint kiderült egy hölgy, aki feltehetően a párod) Pár hónap alatt (mindössze 2 hónappal kezdtük előbb, mint Ti) sikerült megtalálni olyan időpontokat ami megfelel az embereknek :) Azért van több raidünk a héten, hogy mindenki megtalálja azt ami belefér az idejébe.

    Kijavítanálak nem melt down volt hanem "moltdown". Sajnos akkor legtöbbünk jóval többet veszített (rengeteg fullos kari WOTLK-n és Catán, rengeteg mount, achi, title) amivel nem kárpótolt 1-2 item. Valamint nem jelentett túl sokat 1-1 ilyen item a kezdésnél. A guildben nem tudok olyan donaterről, aki irányzottan MOP item vásárlása miatt donatelt volna. Az meg, hogy ez egy pay to win rendszer, nem értek vele egyet. Nagyon sokszor szembesült 1-1 RF vagy RHC alkalmával, hogy egy tőlem jóval nagyobb gearben lévő játékos fele akkora DPS-t tol ki :) amíg én egy 470 es hunterrel toltam 100k-t addig az 510 es hunter tolt 90k-t. Egyedül talán PvP-ben mondható az, hogy pay to win... bár ott sem végtelenségig, hiszen 2-3 hónapon belül simán ki tudod szedni a full pvp seasont :)

    Vallen, egy MSV közelébe sem ér TOT-nak. Lehet itt szidni minket, lehet itt mocskos kifejezéseket használni, attól még nem lesztek sehol.
    Remélem be tud illeszkedni hamar az-az állítólagos 15 ember és tudtok nekünk majd legalább TOT 1. boss megöléséről egy képet küldeni :D

    Nem tudom amúgy milyen 0 gearről beszélsz :/ Eléri egy karakter a 90-es szintet, Contender + Klaxxi wep + JC-s ringek,neck és már 445, majd egy darkmoon trinket 10k goldból (ami igazán nem sok) és végül egy 3-4 RHC után kiszedett JP-s trinket és a karakter 450-ben van pár óra alatt. 450-ben pedig végig lehet ütni MSV 10 normalt :) 460-ban TOES10/25-öt. 480 ban meg TOT-ot :) Bár lehet, hogy nálatok MSV10-be is 489 a min ilevel. Itt sajnos sosem lesztek TOP guild, hiszen hiányzik az alázat, a szervezettség, a vezetők értelmi színvonala, a higgadtság és még sorolhatnám.
    Ezeket meg is indoklom:
    alázat hiánya: Vallen nem egyszer láttam, hogy a szerver ellen fordulsz és mint ha Te itt lennék valaki osztod a szervert, de tenni még nem tettél érte semmit.
    szervezettség hiánya: A weboldalatokat elnézve nem használja azt senki csak Te, nincsenek raidekre feljelentkezők, többször láttam, hogy nem jön össze egy-egy eltervezett raid. Erről magad is írtál a weboldalatokon. Ha hétköznap munka van, akkor hétvégén kell raidet csinálni, ha hétvégén sem érsz rá pár órát, hogy raidet szervezz, akkor minek neked guild.
    a vezeték értelmi színvonala: A fenti megnyilvánulások jól tükrözik azt, hogy egy olyan emberre aki értelmesen meg szeretne vitatni dolgokat, rögtön rágalmaztok, köpködtök, közben pedig Ti beszéltek érett viselkedésről.
    A higgadtságot szerintem nem kell magyarázni :)

    Remélem egyszer a "nyugdíjasok" felnőnek az "ovisok" szintjéhez és érdemileg tudunk majd a továbbiakban beszélni. Dolgokat én is kitudok rólatok találni, de ahelyett inkább érdeklődök, tájékozódom.

    Mi lenne, ha egyszer ahelyett, hogy támadnál, a sikereiteket a szemem alá dörgölnéd. Mondjuk mutass nekem pár screenshotot (ha akarsz pillangókat is heggeszthetsz rá), amivel bizonyítanád kicsit, hogy nem csak a levegőbe beszélsz. Mondjuk az MSV10HC miután annyira jól ment, biztos valami emlék készült róla, vagy a híres TOT runjaitokról :) De azt is el tudnám képzelni, hogy inkább az én, a mi köpködésünket választod. Hazugságokra sajnos nem lehet építeni, hiszen egyszer az-az építmény össze fog dőlni.

    Remélem egyszer viszont is olyan hangnemű választ kaphatok, mint amilyet én írok.

    További legjobbakat :)

  7. July 3, 2015  
    Az értelmes megvitatás, és a másik szavainak kiforgatása között van egy kis különbség, a gyárban való gürizéstől egy picit mellé lőttél, valószínűleg 1 hónapban annyit keresek mint te a jól megérdemelt diplomáddal majd fél év alatt. Ne menjünk bele személyeskedésbe mert nem tudsz rólam ésemmit, és én sem rólad. Leálltam veletek vitázni mert ok nélkül elkezdtétek osztani a guildet. Folytathatjátok ha szeretnétek attól még ti sem lesztek többek és mi sem kevesebbek. Nem a honlap az egyetlen fórumunk, azért postolom oda a dolgokat, mert ott megmarad, mellette folyamatos a komunikáció a csoportunkban is, valamint szóban ts-en ingame vagy akárhol. Egyébként annyira édes, hogy itt magyarázod mekkora egy senki vagyok és hogy köpködök mindenkit mikor pontosan ti csináljátok ezt :D az a különbség köztünk, hogy én csak reagáltam. Megint jössz a hazugságokkal, ebbe már bele se kötök... tényleg tanuljatok egy kis szövegértést. Na mind1... jöhet a többi szitkozódás ha jólesik. Lehet, hogy a többieket megtéveszti a roppant higgadt hangnemed, de a csomagolástól függetlenül ez csak gúnyolódás :) Mondtam, nem megyek bele a játékodba. Sok sikert az egyetemedhez, biztos roppantul kevés mérnök van az országban és nagy nagy szükség lesz a munkádra :D Lehet ám hasznos dolgokat is csinálni de nembaj legalább van napi 2 raidetek attól olcsóbb lesz a kenyér is!
    Szerintem itt zárjuk le ezt a témát mert nem igazán látom, hogy vezetne valahova ti gúnyolódtok én meg reagálok... Don Quixote-nek érzem magam lassan...

  8. July 3, 2015  
    honnan ez a sok gyűlölet honfitársak?!

  9. July 3, 2015  
    honnan ez a sok gyűlölet honfitársak?!
    Egyszer hozzászóltam egy topichoz amiben valaki guildet keresett, hogy nem csak alliban vannak magyarok, azóta ki vagyok nézve meg ki van jelentve, hogy én folyton csak szidom a többi klánt, hazudok és félrevezetek, bannoltak, meg ninja vagyok ja és az egész klánom egy hazugság és igyekeznek mindent megtenni annak érdekében, hogy ezt mindenki így is lássa :) De én inkább úgy látom, hogy van itt pár ember akinek nem sikerült az életben elérni mindent amit szeretett volna, vagy nem lett valami sikeres, esetleg elverték a suliban és ezt a frusztrációt itt vezeti le arc és név nélkül. Persze ez nem zavar, ha jól esik csinálják, legalább picit megnyugszanak, nem kell majd annyit esténként sírva rejszolni. Ha kell nekik a homokozó vigyék csak :)

  10. July 3, 2015  
    1. Más guild hirdetése alatt hirdetted a saját guilded.
    2. Sajnos mai napig nem bizonyítottad azt, hogy akár 2/5 TOT is lemegy guildrunnal, pedig több helyen is hangoztatod, hogy milyen tapasztalt játékosaitok vannak és egy hirdetésedben pár hónapja azt írtad TOT 2/5 :) Azóta sem látott senki erről bizonyítékot.
    3. Ténylegesen bannoltak téged a fórumról teljesen jogosan.
    4. Ismét személyeskedsz, hogy ki mit ért el az életben, miközben senkiről nem tudsz semmit.
    5. Te az arcodat felvállalva írsz másoknak?

  11. July 3, 2015  
    1. Más guild hirdetése alatt hirdetted a saját guilded.
    Na látom ezt már nem emeled ki szó szerint a kontextusból, itt már nem a te javadra szólna a dolog mi? Nem hírdettem semmit olvasd el még1x mit írtam.
    "Nem kell mindenkinek az alliban tömörülni"
    2. Sajnos mai napig nem bizonyítottad azt, hogy akár 2/5 TOT is lemegy guildrunnal, pedig több helyen is hangoztatod, hogy milyen tapasztalt játékosaitok vannak és egy hirdetésedben pár hónapja azt írtad TOT 2/5 :) Azóta sem látott senki erről bizonyítékot.
    Minek fotózzak le 2 bosst? Nem vagyok az a fürdős kurva módjára kérkedő fajta mint egyesek, valamint látom még mindíg problémák vannak a progress szó jelentésével, nem unod még hogy olyamivel kötekedsz amiről nem tudsz semmit? De amúgy persze visszamenőleg fogok neked fotózni a multból rendben?
    Segítség képpen a Progress annyit jelent, hogy folyamatban. Sehol nem írtam, hogy heti vagy gyakoribb rendszerességgel TOT 2/5-öt ütünk. Azt írtam le, hogy ott tart a progress. Ha annyira szeretnéd kiemelgetni a dolgokat meg azt magyarázni mekkora csaló hazug disznó vagyok legalább legyél pontos. Mérnökként nem ezt tanulod? :D
    3. Ténylegesen bannoltak téged a fórumról teljesen jogosan.
    1 hetes pihenőt kaptam mert leszóltam egy moderátort ami szintén teljesen jogos volt. Ráadásul csak fórum mute volt nem pedig ingame. a kettő között van 1 kis különbség, hogy mit terjesztessz. + gyönyörűen magyarázzátok, hogy én kit mivel hogyan rágalmazok, mégis 1 nappal a forum mute után az jött vissza hozzám egy tök idegentől ingame, hogy te hogy-hogy itt? Nem bannoltak? Akkor ez hogy is van Parikám?
    4. Ismét személyeskedsz, hogy ki mit ért el az életben, miközben senkiről nem tudsz semmit.
    Ez oda vissza igaz barátom, mint mondtam korábban csak reagálok.
    5. Te az arcodat felvállalva írsz másoknak?
    Ahogy mondod, annyira jártas vagy már az oldalunkon azt hittem kívülről fújod az egészet, ha jól emlékszem még facebook link is van kint :D

    Ui.: Mostmár tényleg le lehetne állni, mert ez már csak arra megy, hogy görcsösen ragaszkodj az utolsó szó jogához... :D Aminek szintén semmi értelme mint a teljes korábbi baromságoknak.

  12. July 3, 2015  
    Bizonyítani? Nekünk? Neked? Mit? :D Ki vagy te, hogy nekünk bármit bizonyítanunk kellene Neked? :D Nem tudom kinek képzeled magad, de kicsit el vagy szállva. Nem elég, hogy már 3-4 poszton keresztül öntöd magadból ugyan azt a hülyeséget (csak más sorrendben) de még elkezdesz személyeskedni is. :'DDD Ez már valami. *elhaló unott taps* Nem gond, hogy ez a MI topicunk és Ti jöttetek ide arcoskodni, genyázni és RÁGALMAZNI. Vagy nem vagy tisztában ezeknek a szavaknak sem a jelentésével? Nem mintha meglepne. :3 Ránk vetíteni azt amit te/ti csinálsz/csináltok azt kiválóan tudod/tudjátok művelni.

    Jót nevettem :D Hjaj...

  13. Mi a fenének foglalkoztok a (ny)allysokkal, akik idejönnek, hogy lejárassák a klánt?! Ezt vélhetőleg csak azért teszik, hogy az új játékosok hozzájuk csatlakozzanak inkább. Ezt most nem rágalmazásnak szánom, hanem csak egy elméletnek. De ha mégis ráhibáztam, akkor nagyon tudom sajnálni őket, hogy ilyen ocsmány módszerhez kellett nyúlniuk. Olvasva ezt az értelmetlen beszélgetést, nekem is az jött le, hogy sok embernek problémája van a szövegértéssel. Nekik csak annyit tudok ajánlani, hogy menjenek vissza az általános iskolába, vagy vegyenek korrepetálást egy magyar tanártól. Amúgy meg tök fölösleges, hogy összemérjétek a farkatok méretét. Nem az a lényeg, hogy mekkora, hanem hogy játékos legyen. :DDD Átfordítva ezt a játék nyelvére: nem az a lényeg, hogy a raidekben hány bosst tud leütni a klán, hanem hogy a közösen eltöltött időt élvezzük. Arra kérem az allysokat, hogy húzzanak el innen a fenébe, aztán csesszék szét még jobban Azeroth világát. Ahhoz nagyon is értenek. ;)

First 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •