1. July 1, 2015  

    Mop Zaczynam tu grac pytanie o klasy( szaman ele.resto)

    Witam, zaczynam tu grac, na at miałem parę razy topke na woltk i chce wbić tutaj na MOPA. moje pytanie brzmi shaman ele/resto dobrze chodzi czy jest farma dla honoru ;p. Jeśli lipa podajcie mi który dps daje rade w pvp głownie ewentualnie heal/dps. Wyczytałem juz ze warrek przesadzony ale nigdy nie gralem lolstormem ;) pozdrawiam

  2. July 1, 2015  
    Nie trać swojego czasu na użeranie się z MOPem na tym serwerze ;p

  3. July 6, 2015  
    Nie trać swojego czasu na użeranie się z MOPem na tym serwerze ;p
    wypowiedź człowieka, który nie gra na mopie
    znając życie grasz na wotlku i nie masz pojęcia jak wygląda serwer

    co do tematu polecam warlocka/huntera jesli chcesz tylko dpsic
    shamana jak chcesz healac + dps (imo najlepszy healer na mopie, oba dps spece powyżej średniego)

  4. July 6, 2015  
    wypowiedź człowieka, który nie gra na mopie
    znając życie grasz na wotlku i nie masz pojęcia jak wygląda serwer

    co do tematu polecam warlocka/huntera jesli chcesz tylko dpsic
    shamana jak chcesz healac + dps (imo najlepszy healer na mopie, oba dps spece powyżej średniego)
    grałem na mopie 4 miesiące, więc mam pojęcie jak wygląda serwer. Nie wypowiadałbym się o nim w taki sposób, gdybym nie miał z nim styczności. Co do wotlka to tu nie wiem jak wygląda serwer bo nigdy nie grałem na nim. :) ps. nie oszukujmy się, że mop jest do bani tutaj.

  5. July 9, 2015  
    MoP jeszcze w powijakach. Content Woltka jest prawie cały oskryptowany, Cataclysm też ma dużo PVE do zaoferowania. Aby MoP był grywalny, mam na myśli end-game, i końcowe story s SoO itd, to musi jeszcze sporą drogę przejść.

  6. July 9, 2015  
    Content Woltka jest prawie cały oskryptowany



    Moim zdaniem gra na prywatnych serwerach MoP/WoD nie ma większego sensu, wszędzie pełno bugów i niedoróbek. Nie tylko warmane kuleje pod tym względem. Dobrze, że postanowili się bardziej skupić na skryptowaniu WotLKa ;p

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •