1. July 4, 2015  

    Ce s-a intamplat cu caracterele de 85 de pe Sargeras

    Ce s-a intamplat cu caracterele de 85 de pe Sargeras-Realm-ul nu mai exista si aveam un rogue acolo la hoarda 85

  2. July 4, 2015  
    My account>Store > selecteaza Sargeras(acolo o sa-ti apara caracterele) si o sa poti sa-l muti pe Frostwolf, gratis.
    Info
    Edited: July 4, 2015

  3. July 5, 2015  
    omul cred ca se refera la Sargerasul vechi de Cataclysm au fost wiped:P nu stim momentan daca le putem recupera

  4. July 5, 2015  
    Scurt istoric: Vechiul Molten (actualul Warmane) a fost pradat de baza de date si astfel toate caracterele noastre pana in acel moment au fost pierdute si irecuperabile, astfel ca am fost obligati sa o luam de la capat. Au avut loc unele modificari la nivelul realmurilor astfel ca vechile realmuri de Cataclysm, Sargeras si Frostwolf au devenit realmuri de Mists of Pandaria, in locul vechilor Stormstout si Hellscream.

    La randul lui, Sargerasul din varii motive devenea din ce in ce mai putin populat, majoritatea comunitatii de MoP jucand pe Frostwolf, astfel ca staff-ul a decis inchiderea definitiva a realmului cu posibilitatea de a transfera caracterele gratuit pe Frostwolf.

    Asadar, daca te refero la Sargeras varianta Cata, caracterele tale nu mai exista si trebuie sa o iei de la capat, daca te referi la Sargeras varianta MoP, iti poti transfera caracterele pe Frostwolf dupa cum a explicat colegul mai sus, si poti juca in continuare cu ele.

  5. July 5, 2015  
    + au ridicat capurile la anumite svre gen mopu la 5k playeri

  6. July 9, 2015  
    eu ma refeream la vechiul sargeras.eh asta este o sa ma apuc pe neltharion

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •