1. July 5, 2015  

    The Minions Frostwolf Horde

    Salut tuturor, ma numesc Tudor si as dori sa spun cateva cuvinte despre guilda The Minions de pe Frowstwolf Horde.

    Suntem o comunitate de romani axata (PvE 2/3 si PvP 1/3)
    Progress PvE:(MSV, ToES, HoF full) si ToT 8/9 SoO 0/1am postat screenshot mai jos de la durumu
    Progress PvP: nu stiu daca ii pot spune progress, facem bguri si arene in afara Raidurilor cu playeri capabili de 1750++ rating
    Care este scopul nostru?
    In principal content focus adica sa facem orice encounter scriptat de warmane cat si petrecerea timpului liber intr-un mediu cat mai confortabil si relaxant so bineinteles sa fim o comunitate cat mai mare si restransa de romani.
    De ce noi?
    Foarte simplu suntem singura guilda de Romani de pe Hoarda(nu zic Frostwolf pentru ca nu stiu situatia Aliantei) cu 7/8 in Throne of Thunder si nici la PvP nu o ducem prea rau, avem playeri Full Grevious cu rating de laudat 2k++ .
    Cand raidam?
    In fiecare zi de la ora 8:30 PM exceptie fiind duminica pentru ca facem 3 raiduri de 10 MSV ToES si HoF in 2 ore clear tot pentru valor si gearat playeri noi si valor(480 valor) in total.
    De ce avem nevoie?
    In special de Dps dar si Tancii si Healerii sunt bineveniti pentru a face un al 2 lea main run de Throne of Thunder fara sa intram pe alts si bine inteles raiduri de 25 man G only.
    Folosim DKP(Dragon Kill Points) ca loot system, si pentru voice Teamspeak 3 si Raidcall optional

    Acestea fiind spuse va invit in guilda The Minions, toata lumea este binevenita indiferent de gear sau lvl / casual sau hardcore pentru ca suntem romani si ar trebui sa ne ajutam intre noi in limita bunului simt . Pentru mai multe detalii puteti aplica pe website-ul nostru: http://theminions.shivtr.com/ sau sa contactati in game un officer /who Minions in majoritatea cazurilor trebuie sa fie macar un officer on.
    Am sa incerc sa tin topicul la curent cu progresul nostru in pve in caz ca evoluam si multumesc pentru timpul acordat si toate cele bune!
    Edited: July 8, 2015

  2. July 5, 2015  
    Am sa incep cu gg pentru topic am jucat si eu mop la alianta dar cand vedeam cum lua lumea wipe dupa wipe in ToT la councill nu stiu cum ati reusit sa faceti animus si primordius am plecat pe WotLK daca o sa ma intorc pe mop probabil cand deschide SoO am sa ii dau un /w in game GG pentru progress inca o data
    O intrebare cat costa sa te muti de la alianta la hoarda?

  3. July 5, 2015  
    Wow nu ma asteptam la un reply asa de rapid ai la store--> points--> faction change si te costa 150 coins din ce tin eu minte si pt race change 100 parca si mersi de sprijin

  4. July 6, 2015  
    Wow nu ma asteptam la un reply asa de rapid ai la store--> points--> faction change si te costa 150 coins din ce tin eu minte si pt race change 100 parca si mersi de sprijin
    am gasit dar mai trebuie sa strang niste points

  5. July 7, 2015  
    Am sa incep cu gg pentru topic am jucat si eu mop la alianta dar cand vedeam cum lua lumea wipe dupa wipe in ToT la councill nu stiu cum ati reusit sa faceti animus si primordius am plecat pe WotLK daca o sa ma intorc pe mop probabil cand deschide SoO am sa ii dau un /w in game GG pentru progress inca o data
    O intrebare cat costa sa te muti de la alianta la hoarda?
    Un sfat, nu fa asta, este o guilda de c***t si crede-ma, am motivele mele sa cred ca intreaga guilda e "useless".

  6. July 7, 2015  
    Un sfat, nu fa asta, este o guilda de c***t si crede-ma, am motivele mele sa cred ca intreaga guilda e "useless".
    Mda nice comment dude eu pun pariu ca la cat tea dus mintea sa scrii asemenea comment probabil tiau dat kick ca erai prea nob ori ai u ceva cu ei, cel mai probabil nici de councill nu ai trecut vreodata dar ii urasti pt ca sunt mai buni cat tn ,tot respectu meu baieti, inca oleaca si am points necesare sa vin in g dane si noua un screenshot cu charul tau in game sa stiu ce la ce sa dau ignore in game nu de alta dar sincer cu romani ca voi nu ma mir ca e tara unde este:))
    Edited: July 7, 2015

  7. July 7, 2015  
    Mda nice comment dude eu pun pariu ca la cat tea dus mintea sa scrii asemenea comment probabil tiau dat kick ca erai prea nob ori ai u ceva cu ei, cel mai probabil nici de councill nu ai trecut vreodata dar ii urasti pt ca sunt mai buni ca voi tot respectu meu baieti cred inca oleaca si am points necesare sa vin in g
    Lasatil ma pe Justyn noroc de wipe la sv pt el ca era banned pe forum e vai de capu lui saracul:)) eu joc la alianta nu cred ca e vreo g romana aici cu 7/8 gg baieti spor la durumu daca faceti un ss saptamana asta cu killu si il postati aici imi mut si eu charu de la alianta 523 fury war si 514 dudu tank numai ca nu pot fi asa de activ am servici in schimburi
    Am si eu o intrebare prin ce guilda esti Justyn sa verific progresul:))

  8. July 7, 2015  
    Lasatil ma pe Justyn noroc de wipe la sv pt el ca era banned pe forum e vai de capu lui saracul:)) eu joc la alianta nu cred ca e vreo g romana aici cu 7/8 gg baieti spor la durumu daca faceti un ss saptamana asta cu killu si il postati aici imi mut si eu charu de la alianta 523 fury war si 514 dudu tank numai ca nu pot fi asa de activ am servici in schimburi
    Am si eu o intrebare prin ce guilda esti Justyn sa verific progresul:))
    Mi se parea mie cunoscut de undeva avea numele cu gri taiat si sub in loc de member Baned ma intreb daca nu mai ia ca sincer sa scrii un coment doar sa te bagi in seama mi se pare cocalarie suprema:))

  9. July 8, 2015  
    Mi-am spus doar parerea personala despre guilda asta "pro", avand si motive sa fac asta, nu am mai stat sa fac prtscr la conversatia cu acel "ofiter" al guildei ca nu avea rost, majoritatea stiu cum sunt guildele de romani pe serverele straine, deci pretentii nu prea avem. Stiam ca o sa-mi sara-n cap toti virgineii din guilda dar nu-mi pasa. Cu ocazia asta trag un semnal pentru cei care vor sa-si schimbe factiunea sau sa joace la hoarda doar pentru aceasta guilda, doua cuvinte, nu merita. Cu toate astea, succes cu guilda. Pentru cei care cred ca am ceva cu acesta guilda, nu cunosc pe nimeni din guilda, am jucat pe frostwolf doar 3 zile dupa ca s-a dat wipe, nu aveam niciun motiv sa ma iau de aceata guilda daca nu aveam discutia cu un ofiter al guildei care m-a facut sa-mi dau seama de caracterul ei.

    @ilikebe1001 acum stiu de ce cauti guile de romani, nu esti in stare sa scrii corect in romana, ce pretentii sa reusesti in vreo guilda de straini. Funny kids.:))

    @Lightwell94 nu joc pe mop durule. Mi-am luat 5.4.2-ul doar sa vad ce e de capu' vostru si am vazut.
    Edited: July 8, 2015

  10. July 8, 2015  
    Mi-am spus doar parerea personala despre guilda asta "pro", avand si motive sa fac asta, nu am mai stat sa fac prtscr la conversatia cu acel "ofiter" al guildei ca nu avea rost, majoritatea stiu cum sunt guildele de romani pe serverele straine, deci pretentii nu prea avem. Stiam ca o sa-mi sara-n cap toti virgineii din guilda dar nu-mi pasa. Cu ocazia asta trag un semnal pentru cei care vor sa-si schimbe factiunea sau sa joace la hoarda doar pentru aceasta guilda, doua cuvinte, nu merita. Cu toate astea, succes cu guilda. Pentru cei care cred ca am ceva cu acesta guilda, nu cunosc pe nimeni din guilda, am jucat pe frostwolf doar 3 zile dupa ca s-a dat wipe, nu aveam niciun motiv sa ma iau de aceata guilda daca nu aveam discutia cu un ofiter al guildei care m-a facut sa-mi dau seama de caracterul ei.

    @ilikebe1001 acum stiu de ce cauti guile de romani, nu esti in stare sa scrii corect in romana, ce pretentii sa reusesti in vreo guilda de straini. Funny kids.:))

    @Lightwell94 nu joc pe mop durule. Mi-am luat 5.4.2-ul doar sa vad ce e de capu' vostru si am vazut.
    Deci u imi zici mie ca guilda mea e de kkt si facem pug run de imperial+mimion si imperial e molten first in throne of thunder aproape la toate Mister Pro. Iauzi joaca 3 zile pe mop si deja stie tot realmul:)) mai intereseazate si u ca nu stii nimic, da no comment asa sunt unii dau cu gura ca asa au facut toata viata si se mira unde ajung:)) saracu de tn nu isi da seama ca suntem in top 5 g pe frostwolf la hoarda 3 g au facut durumu si suntem noi si slice la 7

  11. July 8, 2015  
    E clar ca n-ai inteles nimic din ce am scris, nici nu ma asteptam si nici nu trebuie. Putin imi pasa de progresul tau, nu ma intereseaza ca dai tu boss-ul "X" jos in 2 minute si 22 de secunde, e vorba de mentalitatea si caracterul playerilor din guilda, probabil nu toti sunt asa, dar din moment ce un ofiter isi da atatea talente doar cerandu-i un invite in guilda e clar cum sta treaba cu "minionii" ceilalti. Nu m-am bagat in seama ca nu aveam ce face, nu sunt hater, nu am nicio treaba cu voi, de aceea acesta e si ultimul post pe care-l mai fac aici, a fost parerea mea personala despre aceasta guilda pe care o sa mi-o si mentin.

  12. July 8, 2015  
    E clar ca n-ai inteles nimic din ce am scris, nici nu ma asteptam si nici nu trebuie. Putin imi pasa de progresul tau, nu ma intereseaza ca dai tu boss-ul "X" jos in 2 minute si 22 de secunde, e vorba de mentalitatea si caracterul playerilor din guilda, probabil nu toti sunt asa, dar din moment ce un ofiter isi da atatea talente doar cerandu-i un invite in guilda e clar cum sta treaba cu "minionii" ceilalti. Nu m-am bagat in seama ca nu aveam ce face, nu sunt hater, nu am nicio treaba cu voi, de aceea acesta e si ultimul post pe care-l mai fac aici, a fost parerea mea personala despre aceasta guilda pe care o sa mi-o si mentin.
    tineti parerile pentru tine ca poate mai ei un forum ban vb de mentalitate cand ai o mentalitate de copil de 12 ani pupat in fund de parinti pun pariu ca nici buletin nu ai

  13. July 8, 2015  
    mersi lightwell si ilikebe pt sustinere azi am dat Durumu jos orifical suntem a a 3-a sau a 4-a guilda de pe frostwolf cu 8/9 cum a dat release si la iron qun dar nu am incercat pt ca e tarziu si lumea are treaba a 2-a zi screenshotul il puteti vedea aici

  14. July 8, 2015  
    OMFG 8/8 gg imi transfer maine charele la hoarda clar

  15. July 9, 2015  
    Am sa postez poza cu Iron Qun imediat ce il facem
    Edited: July 14, 2015

12 Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •