1. July 6, 2015  

    Lordaeron - magyar guild?

    Sziasztok!

    Az érdekelne, hogy Lordaeron indulásával (ami még nincs meghatározva, de kb. 2-3 hónap) tervezi-e magyar guild a megalakulását? Mivel mindkét oldalon szeretnék egy-egy karaktert, az hogy Hordás vagy éppen Allis a guild az nem számít. Ha lenne ilyen guild szívesen csatlakoznék a "kezdetektől".
    A válaszokat köszöntem!

    Üdv: MrNudlee

  2. July 6, 2015  
    Hali!
    Talán a hungarikumosokat kellene megkérdezned, ők tudtommal mindegyik realmen ott vannak

  3. Hamarosan indítunk egy Topicot egy magyar guild alapításról, infókkal, bemutatkozással, jelentkezési lehetőséggel.


  4. Megy még a guild? Esetleg ha nem, tud valaki más alternatívát? :D

  5. Engem is érdekelne magyar guild Lordaeron-on!


  6. Magyar guild megy még Lordaeron realm-en horda oldalon?

  7. Sziasztok!
    Találtatok már klánt?
    Jelezzetek vissza kérlek mert érdekelne engem is.

  8. May 9, 2022  
    Sziasztok! Új vagyok a szerveren, és magyar guildet keresek.
    Van e alternatíva?

  9. May 13, 2022  
    Sziasztok! Új vagyok a szerveren, és magyar guildet keresek.
    Van e alternatíva?
    Alliance - Magyar Narancs
    Horda - Falka / Main Cubes
    ennyit tudok jelenleg :)

  10. Sziasztok!

    Bemásolnám nektek a Lordaeron realm - horda oldalán tevékenykedő aktív magyar klán bemutatóját :)

    Main Cubes

    "Mit is írhatnánk le kedves látogató, hogy képet nyerj, eme fantasztikus közösségről, amely túlnyúlik egy játékban működő társaságon. Talán, hogy ismét értelmet nyert egy közösség tagjának lenni… Értelmet nyert a valós életünkben elveszettnek hitt emberi értékek élménye! Értelmet nyert a barátság, a megbecsülés, a tisztelet fogalma egy előítéletek nélküli világban. Értelmet nyert egy felhőtlen kikapcsolódás. Igen…. talán ezek a megfelelő szavak!

    A klán „világnézete” egyszerű alapokon nyugszik: első a család, második a munka és utána csak harmadik a játék! Sorainkban nem férnek meg az egymást nem tisztelő, parancsolgató, komplexusos, másokat kihasználó, „progress” játékosok, így idővel ők hamar kiszóródnak. A klán és a közösségünk nyugodt kikapcsolódása minden körülmények között elsődleges, így az öntörvényű, bomlasztó egyénektől rövid úton megválunk!
    Klánunk igen vegyes összetételű, mind a tagok életkorára és játéktechnikai tudására vonatkozóan. Közöttünk jól megférnek az ügyesebb tapasztaltabb játékosok és a kezdők is.
    Felmerül a kérdés, mely szabályoknak kell megfelelni? Egyszerű! Szeresd a játékot, kapcsolódj ki közöttünk és azonosulj a közösség eszméivel. 
    A Main Cubes klán „kapui” mindig nyitva állnak a jóérzésű magyar játékosok előtt, akik ismerik a szabadidő és a kötöttségek nélküli kikapcsolódás, valamint a csapatjáték fogalmát.:)

    Tisztelettel: Main Cubes klán tagjai"

    A klánnak jelenleg kb 260 tagja van. Átlag online 20-30 fő körül mozog, raid időben természetesen többen. Naponta 2-3 10-es és 25-ös raid kerül szervezésre (puggal feltöltve ha a létszám nem elegendő). Szuper vezetőséggel, raid leaderekkel és közöséggel várják a veterán és a kezdő játékosokat is :)
    Edited: June 11, 2022

  11. Új ember a szerveren magyar céhet keres...

    Sziasztok!

    Néhány év kihagyás után döntöttem úgy hogy ismét Wow-ozni kezdek. Úgy találtam, hogy ezen a szerveren elég sokan játszanak még és van 1x realm, ami kifejezetten tetszik. Bár az angol nyelv egyáltalán nem jelent gondot, de mégis jobbnak látnám magyar csapattal tölteni a szabadid?met. Alliance oldalon hoztam létre egy Atyagatya névre hallgató human paladint. Szívesen fogadok meghívót...

  12. Sziasztok! Még a postom felkerülése napján (tegnap) sikerült is magyar céhet találnom az alliance oldalon, a Syndicate-t. Gondoltam leírom, hátha ezzel másoknak is segítek. Jó játékot mindenkinek!

  13. Sziasztok. Több Facebook csoportban is jártam ahol nem tudtam érvényesülni. Mivel minden csoportban azt a választ kaptam hogy nem foglalkoznak a törtszerverekkel. "WoW-Warmane-Lich King -Hungary" csoportot azért is alapítottam hogy mindenki akki warmane-s otthonra találjon itt. :D

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •