1. Realmy

    Witam, Zaczynam grę na Wotlk-u. Chciałbym się dowiedzieć jak jest z naszymi rodakami ^^ (mam na myśli na którym z realmów jest nas więcej, no i jak z gildiami :D)


  2. Z przyjęciem do DnD jest kiepsko z tego co słyszałem :p A co do playerów, to wiadomo cokolwiek? :D

  3. Czemu z przyjęciem do DnD jest kiepsko ?
    Jeżeli nie znasz taktyk lub zrobic ctrl+c i ctrl+v to wiadomo że się nie dostaniesz.

  4. Jeśli poświęcisz trochę czasu na napisanie porządnego podania, to na pewno cię przyjmą. Owszem, zajmuje to trochę czasu, ale przynajmniej masz gwarancję na progres w ICC lepszy niż 4/12...

    Gównogildie, które biorą wszystkich jak leci to zbiorowiska gimbusów bez pojęcia o grze.

  5. Czemu z przyjęciem do DnD jest kiepsko ?
    Jeżeli nie znasz taktyk lub zrobic ctrl+c i ctrl+v to wiadomo że się nie dostaniesz.
    "z tego co słyszałem" :D

  6. lub zrobic ctrl+c i ctrl+v to wiadomo że się nie dostaniesz.
    Przecież na rajdzie i tak wyjdzie czy podanie było adekwatne do umiejętności gracza ;)

    Czy jest kiepsko z dostaniem sie do nas? Hmm Nie raczej nie, po prostu mamy jakies tam wymagania jeżeli komuś zależy aby dostać się do nas to napisze podanie. Osobiście czasami robię wyjątek i przyjmuje graczy lvlujacych czy nawet takich którzy dopiero sie uczą, jeżeli zaproszę gracza na ts, fajnie mi sie z nim gada, widac ze czlowiek jakis ogarniety nie glupie dziecko to czemu nie. Juz nie raz bylo tak ze zapraszało sie kogoś kto nie wiedział co to ICC a po kilku miesiacach był full BIS i robił bardzo dobry dps :)) Najważniejsze jest to czy dana osob chce sie uczyć i pokazać z jak najlepszej strony czy po prostu dostać inva i być przepchnięta osoba przez raidy ktora kurwa nigdy nie zrobi dobrego dps bo ma to w pompie - item, item, gs gs i przestane grać

  7. Przecież na rajdzie i tak wyjdzie czy podanie było adekwatne do umiejętności gracza ;)

    Czy jest kiepsko z dostaniem sie do nas? Hmm Nie raczej nie, po prostu mamy jakies tam wymagania jeżeli komuś zależy aby dostać się do nas to napisze podanie. Osobiście czasami robię wyjątek i przyjmuje graczy lvlujacych czy nawet takich którzy dopiero sie uczą, jeżeli zaproszę gracza na ts, fajnie mi sie z nim gada, widac ze czlowiek jakis ogarniety nie glupie dziecko to czemu nie. Juz nie raz bylo tak ze zapraszało sie kogoś kto nie wiedział co to ICC a po kilku miesiacach był full BIS i robił bardzo dobry dps :)) Najważniejsze jest to czy dana osob chce sie uczyć i pokazać z jak najlepszej strony czy po prostu dostać inva i być przepchnięta osoba przez raidy ktora kurwa nigdy nie zrobi dobrego dps bo ma to w pompie - item, item, gs gs i przestane grać
    Hmmm, Dobrze wiedzieć, że nie jest najgorzej :) Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź :)
    Edited: July 11, 2015 Reason: Zmiana zdania :))

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •