1. 20 coinim silinmiş. hiçbi yerde de kaydı yok.

150 k gold satmıştım 20 coine. tabi yanında başka miktarda goldlar da sattım. ama 20 coin gitmiş diğerleri duruyor . böyle bişey nasıl olabilir. tüm historyi taradım. ne item alınmış ne gift yapılmış hiçbişey yok. tradede 150k gold sattığım bile silinmiş. 15 20 saat öncesine kadar vardı. ticket attım gm ye böyle bişey imkansız diyor. mal mıyım ben yani coinimin goldumun hesabını bilmicem mi. gereksiz yere 150k dan olduk. 1 haftada kasamayan var o goldu.

sitede backup ne işe yarıyor ? her hafta yapacam artık. mesela şuanki herşeyimi kaydediyor mu ? kaç coin kaç vp. ve tüm history. ?

2. backup olayı crash tarzı bir durum için alınmış bir önlem yani crash oldugu zaman oradan recovery yapacaksın aynı şekilde backup yaptıgındaki hali ile karakter geri dönecek bunun tek amacı bu diger dediğin için ise gm'ye ticket aç sor

3. bunu kanıtlayamadığım için geri alamıcam. her sattığım goldun resmini çekip duracak değilim. yapabilecek bişey yok diyor. yani oyunu bırak git orjinal oyna diyor. :P

4. retailde oynamak yada oynamamak senin tercihin fakat gm bana bunu kanıtla diyemez cunku zaten hersey kayıt altında