1. Szerver letöltési problémák.

    Sziasztok!
    Azért írok mert nem bírom letölteni az oldalról a pandát, pedig a torrentet is letöltöttem hozzá, de még csak új oldalra se navigál át.Próbáltam leszedni a klienst más oldalakról, pl:monster- de ez tele volt bugokkal folyton kivágott és kifagyott.A segítségeteket szeretném kérni hogy tudnám leszedni a panda klienst hogy én is a frostwolfon játszhassak.Előre is köszönöm!

  2. Üdv, igazából én még nem találkoztam ezzel a problémával, de volt 1-2 guild társ akik kűzdöttek vele...
    Az imént újra megpróbáltam leszedni a kliens-t hogy megnézzem, nem-e csináltál valamit rosszul, az a helyzet, hogy nekem sem akar elindulni.
    Ennek 2 oka lehet vagy az internet beállításaid vagy a proxi nem teszi lehetővé a file letöltését, jelenleg bent vagyok az irodámban így nálam ez lehet a valószínű, ha hazaértem írok, hogy van-e változás. A másik lehetőség, hogy karbantartják az oldalt vagy változtatnak a klines-en és ezért jelenleg nem lehet letölteni! Erről nem olvastam semmi infót szóval nem tartom valószínűnek! Ha nem sikerül megoldani a mai napon, és nagyon éget a vágy, hogy végre itt játszhss, dobj 1 privátot felveszlek face-n és eklüldöm a kliens-t! :)

    Üdv,
    Vallen

  3. Sikerült megoldani a problémát Strongi? Most ellenőriztem, működik a link egyből bedobja torrentbe!


  4. Sziasztok!
    Azért írok mert nem bírom letölteni az oldalról a pandát, pedig a torrentet is letöltöttem hozzá, de még csak új oldalra se navigál át.Próbáltam leszedni a klienst más oldalakról, pl:monster- de ez tele volt bugokkal folyton kivágott és kifagyott.A segítségeteket szeretném kérni hogy tudnám leszedni a panda klienst hogy én is a frostwolfon játszhassak.Előre is köszönöm!
    én se bírom letölteni
    Srácok Dobjatok nekem egy e-mail címet privátba elküldöm a file-t. Nekem működik :) Egyszerűbb, mint elmagyarázni :D

  5. en ido kozben meg oldottam es nagyon kiraly

  6. Helyes! :) Ha hordában kötöttél ki, keress minket nyugodtan az Outsidersben!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •