1. abi bende onu diyorum ya yani uğraşıyor ama rastlayacağı adamlar belli şimdi güzel guild yönetiyor olabilir ama bi gün biri girer o guilde guildi parçalar atar gruplaşma oluşturur bilmem neler entrika entrika entrika adam oyunu hayatı yapmış e burda raufun emeğine yazık olmayacakmı böyle bişey olunca? ben dedim saldırı amaçlı yazmıoyurum adam tabiki guildinide kurar türkleride toplar ben herife kalkıp akıl öğreticek değilim ama nice babacan adamlar gördüm emekleri hep çöpe atıldı gitti yani raufta onlardan biri olmaya aday gibi gelio inşaAllah sıkıntı yaşamaz ne diyem mahmutmu diyem :)
    Rauf guild kurmaz ya :)) ama kurulan guildlere yardımcı da olur yani :) hatta kurmuslar bende shamanı götürdüm freedoom olarak artık bi ayak ally de 3 ayak horde gibi ama bakalım

2. guild banktaki boeleri satıp coinsle shadowmourne alan kim

3. x y ve z isim vermeye gerek yok yapanları bilen biliyor boş boş isim sormanın bi alem yok !

4. peki abi afedersin büyük adamsın kusuruma bakma
    Edited: August 6, 2015

5. peki abi afedersin büyük adamsın kusuruma bakma
    Evet öyledir süphen olmasın :)

İzlemekte Fayda Var Anlayanlar İçin :)
    Edited: August 7, 2015

6. Arsız hırsız ev sahibini bastırır. Kendinizin ne olduğunu unutmuşsunuz sağ sola iftira atıyorsunuz. O dediğiniz boe olaylarını yapanlar burda değiller merak etmeyin ama sizinde onlardan farkınız yok. Delikanlı takılıyorsunuzda, sizin milleti bildiğiniz kadar bizde sizi biliyoruz. Lafını yapmadığımız için rahatsınız, at koşturuyorsunuz. Siz kendi aranızda istediğiniz lafı edin, istediğiniz kişiyi karalayın, benim içim rahat. Sizi tanıyanlar zaten laflarınıza ne kadar değer verileceğini bilir zaten.

7. Arsız hırsız ev sahibini bastırır. Kendinizin ne olduğunu unutmuşsunuz sağ sola iftira atıyorsunuz. O dediğiniz boe olaylarını yapanlar burda değiller merak etmeyin ama sizinde onlardan farkınız yok. Delikanlı takılıyorsunuzda, sizin milleti bildiğiniz kadar bizde sizi biliyoruz. Lafını yapmadığımız için rahatsınız, at koşturuyorsunuz. Siz kendi aranızda istediğiniz lafı edin, istediğiniz kişiyi karalayın, benim içim rahat. Sizi tanıyanlar zaten laflarınıza ne kadar değer verileceğini bilir zaten.
    Hayırdır kardeş bizim neyimizi gördün kimin malına mülküne kondukda gelmişssin bize bok atıyorsun :) buradalar yada değiller ayrıca evet biz delikanlıyız varsa lafınız buyrun yapın yani biz konuşuyorsak sizinde zorunuza gidiyorsa eger bu konuşmalar oturup sizde konuşun bizide görsün millet ozaman bizim laflarımıza değer vermeyenler sizin laflarınıza hiç değer vermezler demekki ayrıca hani yoktu boe olayları başka avukatlığını yaptığın adamlar yok derken sen çıkıp vardı artık yoklar diyorsun demekki varmış. Biz olmayan şeyleri çıkartmıyoruz burada olanları diyoruz

8. uzun uzun yazdım sonra yazımı sildim onur seni tanırım bilirim muhabbetimiz var o yüzden senin saldırına ben cevap vermeyecem. ben şahsen bahadır abinin guild yönettiğinede şahit oldum bir gün biri çıkıp demediki bahadır benden bunu çaldı. ben şahit değilim olan varsa şahidinide getirsin kanıtınıda görmediğim şahit olmadığım şeye itibar etmem ama boe olaylarından sonra şahısların itemi yok iken ellerinde shadowmournelarıda gördük. hiç beceremedikleri halde üzeri full charlarınıda gördük çok şükür kendilerinin kabiliyetsizliklerini başkalarına yüklediklerinide gördük. başkalarına raidcallere girerek ana avrat hiç durmadan sanki çok büyük bir meziyetmiş gibi anasından babasından terbiye alamadığının kanıtını göstere göstere milletin ki ben oluom o anasına bacısına küfür ettiklerinede ben şahidim savunduğun o adamların canı cehenneme onur başka bişe demiom

9. Wotlk Patch / Warmane / Deathwing Horde Tarafındayız.

ICC 10 Heroic 12/12 (Bane Farm) ICC 25N 12/12 ICC 25 Heroic 10/12 (Sindragosa Progress)
    RS 10 Heroic 4/4 / RS 25N 4/4

Incredible Türk Guildi /
    Guild alımlarında aranan Min. 5,5+ Gs / Class ve Taktik bilgisi sarttır ve aranan kriteler kesindir. Boss Taktik ve Class bilgisi Sorulmaktadır. Eksiginiz varsa lütfen tamamlayıp geliniz. iyi eglenceler...
    Warmane (Eski Molten serverı) serverında Deathwing Realm Horde tarafında oynamaktayız.
    Rremi / Kukurt / Wakeupman / Dktor / ulaşabilirsiniz.
    İyi eğlenceler.

http://i.hizliresim.com/XokyBO.jpg

10. Hayırdır kardeş bizim neyimizi gördün kimin malına mülküne kondukda gelmişssin bize bok atıyorsun :) buradalar yada değiller ayrıca evet biz delikanlıyız varsa lafınız buyrun yapın yani biz konuşuyorsak sizinde zorunuza gidiyorsa eger bu konuşmalar oturup sizde konuşun bizide görsün millet ozaman bizim laflarımıza değer vermeyenler sizin laflarınıza hiç değer vermezler demekki ayrıca hani yoktu boe olayları başka avukatlığını yaptığın adamlar yok derken sen çıkıp vardı artık yoklar diyorsun demekki varmış. Biz olmayan şeyleri çıkartmıyoruz burada olanları diyoruz
    Benim kimseye bok attığım yok, saldırdığımda yok, kimseyi savunduğumda yok. "O dediğiniz boe olaylarını yapanlar burda değiller merak etmeyin ama sizinde onlardan farkınız yok." bunu derken biz onlardan değiliz ama bize bunu yıkmaya çalışıyorsunuz manasına getirdim. Saldırı niteliğinde yazmadım hiçbirini bunların, kimseyede birşey çaldınız demedim. Kimse birşey çalmadı diyede sütten çıkma ak kaşık değil ama. Zaten olay boe den açılmadı, huysuz arkadaş yazacak birşey bulamayınca kanı bozuk gibi bir laf etti, sonrasında o boe çalanlarla bir tutulur gibi olduk. Türklüğün onuruna değinip bizi türkden saymayıpda gidip tarih boyunca hileden başka bir yöntem kullanmamış ingiltere gibi hileyle arena yapan bir adam bizi kendisine benzetmiş, madem siz o kadar üstünsünüz, bizden daha çok türksünüz o ayarlanmış maçları açıklasanıza, armory de kabak gibi gözüküyor.

http://armory.warmane.com/character/.../match-history herhangi birinin detayına bakın, sürelere bakın, bumu sizi bizden daha delikanlı daha türk yaptı.

Delikanlılık olayına gelince, delikanlıyım diye bağıran yazılar yazmaya hiç meraklı değilim. Ben ne yaptığımı ne yapmadığımı biliyorum, sizin yaptıklarınızıda biliyorum, hatırlamıyor musunuz yoksa hatırlıyorsunuzda bilmemezlikten mi geliyorsunuz orası ayrı konu. Sırf kendinizi üste çıkarmak için burda millete hakaret ettiniz, aşağıladınız, delikanlıyım diyorsunuz ama emin olun delikanlı adamın yapacağı iş değil bu. Heleki ihtiyaç duyacağı birşey hiç değil.

Hikmet, en azından sen kendinin farkındasın, sana yazıp yazmadığımıda anlarsın bunları, kafa karışıklığı için kusura bakma ama beni tanırsın bilirsin, ne yazacağımıda kime yazacağımıda.

11. "Bastardbottle" galiba gerçek hayattada kullandığım rumuz kadar varsın. O maçlar atılırken takımdaki herkes ülke olarak Türk oyunculardan oluşan adamlar. SM wielder donorların altında ezildiklerinden arena kasamıyorlardı biz de maç ayarlayarak milleti sevindirdik. Aynı insanlara icc de item da farmladık. Sırf yabancılar item dizerken Türk oyuncular ezik itemlarla dolanmasın diye. Halen daha yapmaktayız ve gelecekte de yapmaya devam edeceğiz. Bu oyunda en kolay item nasıl dizilir sadece Türk oyunculara da anlatıyorum. Herkes senin gibi EU guildlerinde yabancı götü yalamıyor malesef. Ama gördügüm kadarıyla içine çok oturmuş ki ballandıra ballandıra anlatmışsın. Çok istiyorsan gel sana da maç ayarlıyalım da 1-2 item diz belki yabancılar yerine biraz da bizi pohpohlarsın. Ağzına Türk kelimesi veya delikanlılık kavramlarını alma git hangi ırkların götlerini yalıyorsan onların ülke sayfalarında yaz bakem..

12. yaw onur ne bileyim direk sen öyle yazınca tabi bende bi acayip oldum şimdi raidcalldende yazıcam zaten benim anladığım neydi neler oldu falan diye yani bende farkındayım kusura bakmasın kimse rauf başkan hakkaten Türklük Türk guildine girmekle olunmuo ben en baba Türküm diyip ülkü ocaklarında gezen ama askerlik söz konusu olunca planlarım vardiyen okadar sağlam Türk gördümki ben onların yanında cengizhanın sağ koluyum bilmem anlatabildimmi :) ben bişeler anlattım gördüklerim doğrultusunda . burda alınması gereken gerçek kişiler (ki suratlarına tükürsen yarabbi şükür derler) alınsın isterdim belki bakıolardır konuya o 3 4 kişilik tayfayı tanımayan yok zaten onlara itafen dedim boe olaylarını ama başka kişinin laflarıma gücenmesini istemem ben diyeceğimi dedim kusura bakmayın kırdıysam

13. "Bastardbottle" galiba gerçek hayattada kullandığım rumuz kadar varsın. O maçlar atılırken takımdaki herkes ülke olarak Türk oyunculardan oluşan adamlar. SM wielder donorların altında ezildiklerinden arena kasamıyorlardı biz de maç ayarlayarak milleti sevindirdik. Aynı insanlara icc de item da farmladık. Sırf yabancılar item dizerken Türk oyuncular ezik itemlarla dolanmasın diye. Halen daha yapmaktayız ve gelecekte de yapmaya devam edeceğiz. Bu oyunda en kolay item nasıl dizilir sadece Türk oyunculara da anlatıyorum. Herkes senin gibi EU guildlerinde yabancı götü yalamıyor malesef. Ama gördügüm kadarıyla içine çok oturmuş ki ballandıra ballandıra anlatmışsın. Çok istiyorsan gel sana da maç ayarlıyalım da 1-2 item diz belki yabancılar yerine biraz da bizi pohpohlarsın. Ağzına Türk kelimesi veya delikanlılık kavramlarını alma git hangi ırkların götlerini yalıyorsan onların ülke sayfalarında yaz bakem..
    yanlış anlamışta olsam onur benim arkadaşımdır rauf başkan senin dediğin o Türk guildleri bu adama zerre elini sürmedi yardım namına zerre bişey yapmadılar bu adam dışarda kendi öğrendi oyunu artı bu adam arenalarıda partneriyle süpürmüş tüm setlerini coinssiz emekle dizmiş bi adam :) mümkün ihtimaldirki senden önce belki hala yokturda Lod almış bir ana tanktır kendisi yok söylüyom kendinizi büyük görmeyiniz kimseyede çamur atmayınız yani o sana bir itham yapmışsa lütfen biraz daha hafif jargonla yaklaşınız ne biliyim uyarınız mesela şuda olur benim arena takımımdan sanane! dedinmi olay bitmiştir yok göt yaladın yok bok yedin böyle şeyler hem ayıp hemde insanlığa sıhmayan şeyler. Türk guildleride bu yüzden bu haldeler adama lan bu trinket dk ya gitmez dersin adam 5 kişilik arkadaşıyla tıpkı senin yaptığın gibi guilde saldırır o guildde tad bozar o yüzden yabancı guild diye ağlıyoruz ya yabancı guildde oyununu geliştir. tek başına oyna geliştir yada git bir dallamanın çakması gibi oyununu oyna sonra en ufak bi hatanda heryerde reklam etsin seni " seni ben kastım adam oldun haaa " yıllardır şahidim böyle şeylere / abi kimseye balık vermeyin o balığı tutmayı öğretin bilen bilir ben bu oyunda retri talentli paladine holy seti giymiş o şekilde gezmiş adamım ama kendim öğrenmeye çalıştım her zaman için senin yaptığın yardım aslında o oyunculara zarar vermektir rauf başkan burdanda bunu bildireyim . onuru severim iyi çocuktur ama böyle hakaretler karşısında onu savunmam icab eder. kusura bakma

14. Haklısın "dieelf" kardeşim ama göz attım da mesajları okurken her ne kadar sukunet sahibi olsam da sırf yardım amaçlı yapılan ayarlanmış maçtan girmiş, delikanlılık ve karakterden cıkmış. Benim karakterim şuan 5/5 wrath set holypaldin. Wintrade atsam ne olacak, atmasam ne olacak ki hiç bir faydası yok. Offspec de dizmediğime göre kafasını azcık da olsa çalıştırsa anlayacak ki tamamiyle yardım amaçlı yapılan maçlar. Bugün deathwing 3v3 listesindeki maçların cogu ayarlanmış bulgar ve sırp guildlerindeki elemanların maçları hepsi rate kasmış item dizmişler. Ancak biz yaptık mı kendi ülkemizin elemanları hemen çamur atıyor. Bu nasıl iştir anlamadım. Rauf adlı warrior benim karakterim olmasına ragmen başka bir arkadaşım oynuyor (Wow hayatına ilk başladıgım bir arkadaşım) Gerçekten de çok garip bir durum. Konunun başlıgı neden birlik olamıyoruz ile ilgili. Maddeler halinde neler yapılması ve nelerden uzak durulması gerektigini anlatıyorum "huoopp!" bir de ne göreyim, hemen saldırı.. İstesem "Amaaan bana ne" diyebilirdim ama işte lanet olsun içimizdeki Türkçülük duygusuna ki biraz bişeyler katkımız olsun diye yazdık. Ama ne hikmetse suçlu yine biz olduk. BOE çalanlardan da, SM farmlayanlardan zerre kadar haberim yok eleman bana vermiş, veriştirmiş. Arkadaş gerçekten ben seni tanımıyorum ne oyundan ne günlük hayattan. Ciddiyim ve eminim ki sen de beni tanımıyorsundur. İnsanlara saldıracagına biraz taktik ver ki konuyu açan Türk kardeşlerin faydalansın ama nerdee :)) Bu yazdıklarım senle ilgili değil "dieelf".. Bastard'a hitaben yazdım.

15. Raufff Allye geldim boş koy hacı gerisini artık takılıyoz mu sen onu de gerisine bakma surayı takip bile etmeyecem daha cünkü :)

First 1234 Last