1. Rauf bey gordugum kadarıyla wintrade yaparak rate kasıyorsunuz,bildiğim kadarıyla sezon bitimine yakın bu şekilde rate kasan takımları ve takım oyuncuları perma ban yiyor bilginize

2. "Bastardbottle" galiba gerçek hayattada kullandığım rumuz kadar varsın. O maçlar atılırken takımdaki herkes ülke olarak Türk oyunculardan oluşan adamlar. SM wielder donorların altında ezildiklerinden arena kasamıyorlardı biz de maç ayarlayarak milleti sevindirdik. Aynı insanlara icc de item da farmladık. Sırf yabancılar item dizerken Türk oyuncular ezik itemlarla dolanmasın diye. Halen daha yapmaktayız ve gelecekte de yapmaya devam edeceğiz. Bu oyunda en kolay item nasıl dizilir sadece Türk oyunculara da anlatıyorum. Herkes senin gibi EU guildlerinde yabancı götü yalamıyor malesef. Ama gördügüm kadarıyla içine çok oturmuş ki ballandıra ballandıra anlatmışsın. Çok istiyorsan gel sana da maç ayarlıyalım da 1-2 item diz belki yabancılar yerine biraz da bizi pohpohlarsın. Ağzına Türk kelimesi veya delikanlılık kavramlarını alma git hangi ırkların götlerini yalıyorsan onların ülke sayfalarında yaz bakem..
    Rumuz zamanında takıldığım bir sözlükte ettiğimiz muhabbetin ürünlerinden. O adamlara maç ayarlaman sm wielder dediğin kişileri bg lerden ayıklamayacak, insanların hem ban yemelerine sebebiyet verip hemde türk veya yabancı emek veren insanları enayi yerine koyman düşündüğün gibi yaptığın şeyi aklamıyor. Bende rate kastım kasabildiklerime ama hileye başvurmadım şükür. Sm li çok adamıda üzdük zamanında, oyunu, karakterini öğrenmeleri yeterli arkadaşların, sm kullananların yarısından çoğu sınıfına hakim olmayan kişiler. Eşya kasma olayına gelince, bu sadece senin yaptığın bir olay değil zaten konusuda geçmedi sen söyleyene kadar. Sen sallamadan önce belirtiyim yardım edebildiğim sürece yardım ettim çevremdeki insanlara raid ve eşya kasma konusunda lakin bu gel raide sokalım 2-3 parça birşey al gear kas olarak değil, gittim bilmediğim sınıfları araştırdım bazen nasıl olur ne olur anlattım, yardım düzeyini aşacak bir harekettede bulunmadım. İnsanlara eşya kasıp, sonra yaptıkları hatalardan, düşük dps lerinden dolayı azarlamadım anlayacağın. göt yalama mevzuuna gelince, o anca egosunu beslemeye çalışan dingilerin guildlerinde iş yapar, istediğin kadar yağ yap adam senin yağ yapmana değil, ne kadar oynadığına bakıyor. İçim tamamen rahat bu konuda, tank olarak başladım, dps dede kullandığım sınıfların yapabileceği maksimum düzeye çıktım. PvP konusuna gelirsek, wf omuzluğa 50 rate kala ara vermek zorunda kaldım. Anlıyacağın kimsenin yardımıyla oynamadım ben. Bir Mert abi vardı sağolsun zamanında ilgilendi yardımcı oldu, bende onun öğrettikleriyle ilerledim. Bilen bilir Erosenin, Sonick.

Uzun lafın kısası, onurlu yollardanda yardım etmek var, senin yaptığın gibi onursuz yollardanda. Benim türklüğümden şüphem yok şükür.

3. Haklısın "dieelf" kardeşim ama göz attım da mesajları okurken her ne kadar sukunet sahibi olsam da sırf yardım amaçlı yapılan ayarlanmış maçtan girmiş, delikanlılık ve karakterden cıkmış. Benim karakterim şuan 5/5 wrath set holypaldin. Wintrade atsam ne olacak, atmasam ne olacak ki hiç bir faydası yok. Offspec de dizmediğime göre kafasını azcık da olsa çalıştırsa anlayacak ki tamamiyle yardım amaçlı yapılan maçlar. Bugün deathwing 3v3 listesindeki maçların cogu ayarlanmış bulgar ve sırp guildlerindeki elemanların maçları hepsi rate kasmış item dizmişler. Ancak biz yaptık mı kendi ülkemizin elemanları hemen çamur atıyor. Bu nasıl iştir anlamadım. Rauf adlı warrior benim karakterim olmasına ragmen başka bir arkadaşım oynuyor (Wow hayatına ilk başladıgım bir arkadaşım) Gerçekten de çok garip bir durum. Konunun başlıgı neden birlik olamıyoruz ile ilgili. Maddeler halinde neler yapılması ve nelerden uzak durulması gerektigini anlatıyorum "huoopp!" bir de ne göreyim, hemen saldırı.. İstesem "Amaaan bana ne" diyebilirdim ama işte lanet olsun içimizdeki Türkçülük duygusuna ki biraz bişeyler katkımız olsun diye yazdık. Ama ne hikmetse suçlu yine biz olduk. BOE çalanlardan da, SM farmlayanlardan zerre kadar haberim yok eleman bana vermiş, veriştirmiş. Arkadaş gerçekten ben seni tanımıyorum ne oyundan ne günlük hayattan. Ciddiyim ve eminim ki sen de beni tanımıyorsundur. İnsanlara saldıracagına biraz taktik ver ki konuyu açan Türk kardeşlerin faydalansın ama nerdee :)) Bu yazdıklarım senle ilgili değil "dieelf".. Bastard'a hitaben yazdım.
    1. Wintrade = sezon sonu ban
    2. Bende 3v3 yaptim cata'da, 3v3de birinci oldum, glad title aldim ve 2v2 ayni sezonda sekizinci oldum.

Simdi abi sen/siz kimsinizde wintrade yapiyonuz, oyna kazan ve birinci ol amk. Boktan boktan konusuyorsun ama kendin bi bok yapamiyorsun. Adam gibi oyna. Senin gibi turklerin yuzunden zaten dogru duzgun turk guildi yok.

4. geçtik başka bir konuyaa :) haksız rating kasılıosa ki vallahi benimde aklıma gelmedi değil diyeceksiniz nasıl ? 1700 lü ratinglerde iken ben aynı ratinge yakın birileriyle oynadım yenildik 11 gitti yendik 24 geldi bu şekilde ilerlenebileceğini fark ettim çünkü vakti zamanında warcraft 3 ün private serverı vardı bilen vardır xpam diye tam adını vermiom reklamdan ban yemeyek ordada lvl upper yapılırdı 2 hesap açılır biri diğerine win verir o nun lvl diff e düşer yeni hesap şişirilir onla ana accounta falan fialn diye aynı mantık bana sorarsanız ha o lvl up olayını yaptım zamanında çokda bannedını yedim :) ban yemediğim oyun kalmadı keşke yapmasam burda moltendada yedim yine haksız bir olay yüzünden ama iyiki cezalandırıldım şimdi söyleseniz bilmiom ya hile yaparmıyım :) ama cidden rekabete aykırı bi hareket sonuçta ben prist mage combosuna sinirlenip 2 klavye parçaladım yani arkadaşlarıma bağırdım çağırdım sinirlendim olmaması lazım ama yinede rekabete aykırı bir durum bu arena şişirme olayı çünkü başkaları hakkaten ciddi combolara çalışıolar emek harcıyolar gerekli şeyleri araştırıolar rakiplerini araştırıyolar velasıl kelam e eğer bizde kalkıp ah biz beleşten kasıoz ne gerek var onlara açığı bulmuşuz dersek o insanların emeğine ayıp olur bizi yeniolarmı yensinler hak ediyoruz çünkü :) yenmek için iyi hazırlanmak gerekir beleş yol aramak değil :=) yani yapmışsan rauf başkan yapmamanı tavsiye ederim yapıosanda bişe demem kimseye gidip dert yanmam bu yapıyor diye ben bizzat ne buglara şahit olmuşum yafta yapıştırdıkları halde 1 Allahın kulunu gidipde (not bg de bi gavur vardı o hariç ) gm e demedimki şu adam bunu yapıyo bunu banlayın diye umrumda olmaz gm bulabiliosa işi bu bulacak bulsun yok bulamıosa banane o adam faydalanıosa faydalansın umrumda olmaz

5. Tartışma hararetlenmiş tamamını okuyamadım sonuç nedir toplanıyormuyuz :D bizde 5 arkadaş deathwing horde tarafında oyuna başladık aktif guild arıyoruz

6. Tartışma hararetlenmiş tamamını okuyamadım sonuç nedir toplanıyormuyuz :D bizde 5 arkadaş deathwing horde tarafında oyuna başladık aktif guild arıyoruz
    incredible guildi var rremiye wship atın alırsa alır :)

7. o guildin başlığını gördüm yazdıkları 5 üyeyede günde 2 defa wsp atmaya çalışıyorum ama hiç online olmuyorlar sanırım ulaşamadım

8. o guildin başlığını gördüm yazdıkları 5 üyeyede günde 2 defa wsp atmaya çalışıyorum ama hiç online olmuyorlar sanırım ulaşamadım
    friend liste ekleyin online olduklarında yazın bi fikrim yok sadece illaki türk guildi diye tutturan arkadaşları iyilik olsun diye oraya yönlendiriyorum :)

9. friend liste ekleyin online olduklarında yazın bi fikrim yok sadece illaki türk guildi diye tutturan arkadaşları iyilik olsun diye oraya yönlendiriyorum :)
    aynen friend liste ekledim görüştük konuştuk :) illa Türk guildi olsun değil konu muhabbet eğlence ya elin gevuruyla yaptığın icc sana ne kadar zevk verebilirki kendi dilinden ırkından iyi anlaştığın insanlarla oynayınca gayet zevkli oluyor :) mop da oynadık bir kaç sayfa geride "i love sis kebab" guildi var full Türk çokda güzel zaman geçirdik sağolsun abilerimiz arkadaşlarımız oyun böyle zevkli oluyor :)

10. Türk Guildi / Deathwing - Horde /

Deathwing Horde Tarafındayız.

ICC 10 Heroic 12/12 (Bane Farm) ICC 25N 12/12 ICC 25 Heroic 11/12 (LOD Progress)
    RS 10 Heroic 4/4 / RS 25N 4/4

Incredible Türk Guildi /
    Guild alımlarında aranan Min. 5,5+ Gs / Class ve Taktik bilgisi sarttır ve aranan kriteler kesindir. Boss Taktik ve Class bilgisi Sorulmaktadır. Eksiginiz varsa lütfen tamamlayıp geliniz. iyi eglenceler...
    Warmane (Eski Molten serverı) serverında Deathwing Realm Horde tarafında oynamaktayız.
    Rremi / Esmeray / Wakeupman / Dktor / ulaşabilirsiniz.
    İyi eğlenceler.

https://www.youtube.com/watch?v=QzvciuoYd1Y

First ... 234