1. Относно Retail...

    Здравейте, българи. Ще може ли някой който играе в ретейл или е добре запознат с него, да ми обясни какво трябва да се направи за да играеш там.

    Знам само, че трябва да се закупят всички игри до WoD, и да си плащаш всеки месец или докато не ти изтече playtime-а или нещо такова. А и знаю че можело и с някакви токени или медалиони които вземаш ingame и си одължавал playtime-a.

    Ако може някой да ми обясни дали това което знам е така и всичко друго което не знам. Колко пари ще ми излезне всичко(игрите + месечната такса) и да си играя като първия пич...а и как се плаща, само с кредитна карта ли може.
    Благодаря предварително. :)

  2. Аз си ги купих от сайтове из нета, не от официалния сайт. От официалния сайт излиза 15+45=60 евро, в това са вкл. всички експанжъни + 1 месец безплатен + левъл 90 бууст.
    А от сайта от който си го купих аз излиза около 45-48 евро. Там се вкл. според зависи, но долу-горе са същите неща.

    Токени се казват, един токен в момента е около 45-48к голд. Събираш си голд, в ах има място откъдето да си купиш токен и така. Може с карта, може и с пейпал. Има и други начини мисля, но аз ползвам само тия двата. Та даваш едни 117лв. и може повече никога да не плащаш с пари, стига да правиш поне по 45-48к голд месечно. На мен ми отне 3 дни, тъй като пуснаха 7 дни безплатни, влязох, изфармих 54к някъде без да играя по цял ден и това беше. В момента когато реша да вляза да играя мога да си купя геймтайм с голд, вместо пари.

  3. Ясно. Благодаря Ти много за отговорът. :)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •