1. Despre wod

    Daca ma apuc sa joc pe pandaria si se face realm de wod pot sa imi transfer caracterul pe wod ? Si cand se face WOD ?

  2. practic .... de pe wotlk pe cata te puteai transfera cand sa deschis cata dar de pe cata pe mop nu sa putut niciodata cu toate ca a fost intentia dar a venit faza cu wipeul de care stim toti nu trb sa intram in detalii si nu sa mai putut realiza dar sar putea sa ne putem transfera de pe mop pe wod nu e nimic oficial dar totusi incearca mopul e ff smecher expansionu in pve-ul e mult mai genial fata de wotlk in care te misti 2 sec si dupa stai si apesi 2 butoane de sa ajuns sa faca tot nabu lodu .... eu sincer as juca wotlk doar pentru ulduar iccul e prea farmat
    oricum pana baga wodu mai e nici in ptr nu e si ala o sa dureze 3 luni
    momentan merg 9/12 bosi in tot si trb scriptat si siege of oggrimar pana sa se deschida wodu deci ai de asteptat dar cum ziceam si mai sus incearca mopul e fain expansionu sunt bosi diferiti total de orice ai vazut daca nu ai jucat pe retail
    OVERALL mopul e mai greu dacat wotlku si cataclysmul (vorbind de warmane) la pve cu toate ca multi zic contrariul, cei care zic asta probabil nici nu au vazut throne of thunder eu vorbesc din punctul unuia care farma lodu de pe o zi pe alta si cu firelord in cata ... si sunt cu guilda in mop in top 10 sfatul meu e sa incerci sa vezi daca iti place expansionul si dupa sa decizi daca vrei sa joci mop sau nu wodul mai are de asteptat aproximativ un an
    Edited: July 29, 2015

  3. Daca ma apuc sa joc pe pandaria si se face realm de wod pot sa imi transfer caracterul pe wod ? Si cand se face WOD ?
    S-a anuntat ca WoD nu o sa iasa pana cand nu scoate blizzard Legion, pentru ca orice server privat care are aceelas expanshoin ca oficialul, exista foarte mare posibilitate sa fie atacat si inchis, chiar daca este cu cateva patch-uri in urma. Un server cu un expanshion in urma are multe mai multe sanse sa nu fie luat in seama. Asa ca pana nu iese Legion, Warmane nu se va atinge de WoD. Probabil cu mutatul va fi aceeasi chestie, o sa se poata de pe cata pe WoD cum a fost worlk cu MoP.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •