1. Syndrome magyar guild

    Az újonnan alapított Syndrome magyar Guild, nagy szeretettel várja jelentkezésed. Kővetelmény: +18 életév, Taxok maximális tudása, Agilitás, Ambició.
    A Tauris Legends Never Die felbomlása után áttértünk erre a szerverre a cél ugyan az mint ami ott volt, ha komolyabban is szeretnél játszani akkor itt a helyed.További infóért /w Deadprez , Hegee, Seratin /Alliance
    Edited: August 6, 2015

  2. Azt azert odairhattad volna hogy melyik realmon vagytok :D


  3. Esetleg egy adat arról, hogy horda vagy alli? :D

  4. Üdv a Warmanen (ex Molten) Srácok!

    2011 januárja óta játszom a szerveren, 3 éven át WOTLK-ztam!
    Garantálom, hogy a WOTLK realmok világszínvonalúak, meg merem kockáztatni, hogy a Taurinál is jobbak.
    Remélem itt is szép sikereket értek el WOTLK részen és viszitek a magyarok jó hírét itt, ahol annyi nemzet megfordul.
    Mindig is hiányzott WOTLK-ról egy erős, progresszív guild.
    Egyszóval mindent bele!

    Maradok tisztelettel: Reidar (Legio Hungarica guildmaster, Frostwolf)

  5. Hát én nem tudom te melyik wotlk realmen tolod, de ez a szerver 1 kalap szart se ér, szanaszét van donatelve mindneki, 0 script van TOCban konkrétan állnak a bossok 1 helybe, ICC 1 fokkal jobb de még mindig rohadt messze van a valóságtól, úgy hogy én nem tudom te hol játszottál de ha neked ez világszínvonalú akkor sajnállak

  6. Én nem ezt tapasztaltam amit Te :) Anno amikor én játszottam nem csak álltak a bossok, ICC-ben is minden működött. (persze nem teljesen úgy mint eredetin, de ez nem is várható el tört szervertől). Viszont ha nem tetszik a szerver, nyugodtan keress másikat, rengeteg van még ;)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •