1. lordereonas

    sveiki

    kas planuoja losti sitam serve kur startuos?
    gal zinote kada startuos sis servas?


    P.s Turiu full wod ir dienu ir net nepalosiau nei dienos jame.... netraukia jis manes kaip manote verta ten kapoti ? ar cia geriau, tik idom jusu numuone ? pinigu tuiu tai ne piniguose klausimas... tisiog nostalgija woltk ... zinot ... ka jus pasirintkumete mano vietuoje?

  2. Aš tai būtinai eisiu į Lordaeroną. Dėl paleidimo datos, tai galiu pasakyti, kad jį jau baigia tvarkyti (Northrend sutvarkytas, Outlandai sutvarkyti, dabar dirba prie vanillos dungeonu, o questus jau warmane staff'as baiginėja testuoti (jei neapsirinku)). Manau, kad nuo savaitės iki mėnesio dar gali tekti palaukti. Aš tai aly žadu būti.
    Įdomu ar kas nors jau planuoja sukurti LT guildus lordaeron'e.
    Edited: August 11, 2015

  3. Neteikiu daug vilciu nes bus kaip buvo 3.3.5 su frost wolf 2010 metais. Padare non donation ir galiausiai po poros menesiu pritruko pinigu islaikyti serveriui ir padare donation realma ir sugadino serveri.

    Siuo momentu nebelosiu warman'e perejau i ****** ir nesigailiu tiek (scriptinimas/wintergrasp/shodowmourne chainas veikiantis ir t.t) nenuvyle. Warman'e yra virusas kuris tik pazada o kaip realiai bus dar net neaisku.

    Aš tai būtinai eisiu į Lordaeroną. Dėl paleidimo datos, tai galiu pasakyti, kad jį jau baigia tvarkyti (Northrend sutvarkytas, Outlandai sutvarkyti, dabar dirba prie vanillos dungeonu, o questus jau warmane staff'as baiginėja testuoti (jei neapsirinku)). Manau, kad nuo savaitės iki mėnesio dar gali tekti palaukti. Aš tai aly žadu būti. Įdomu ar kas nors jau planuoja sukurti LT guildus lordaeron'e.
    Gal nebekliedek? Gi sake kad per realesa net outland nebus galimas pasiekti palaipsniui eis Vanilla>BC>Wrath. Ir tai warman'e nesutrvarkys Wintergrasp nes sakys kad tai ne blizzlik'e. Kaip visados.
    Edited: August 11, 2015

  4. Jeigu bent dalis tiesos, kuri parasyta, tai jau zjbs zaist lordaerone, as irgi eisiu uz ally zaist, o del guildo gal kas nors apsiims normalesnis, laiko turintis zmogus.

  5. Donation bus, tik apkarpyti - labiau subalansuota ir labai uzkeltos kainos. Bet.. niekas nesutrugdys vis vien, jai nores - nusipirks, nesvarbu, kad nors 50 coinsu kainuos tas itemas.
    Realiai galetu viena karta bent viena realma padaryti, kad negaletum gearo isigyti uz coinsus/vote point, o tik kokius mountus, charo izvaizdos keitimas,faction change ir panasiai - viskas, bet jokio gearo uz pinigus. Plus populiacija didele butu, tikrai kokybiskas blizz-like realmas butu, dabar puse bedos realiai ir nezinia kaip, ir kas ateity cia bus.
    Vienintelis minusas kuri matau neziurint visko kito, tai RDF neveiks iskarto, o tik kai atidarys ICC, tada paleis RDF naudotis. Iki dungeonu reiks pedinti su mountu, fly patchai.
    O del faction, tai Ally pusen eiciau - human paladina griebciau, bet galiu ir horde - nors kelia itarimu. Ir aplamai atrodo, kad i horde subegs visi be-kiausiai. Prisikels tu savo lezbiu charu blood elfiu. Deka tokiu PVP - BG bus mirtis ir visi keiksis kokia Horde niekam tikus PVP atveju ar net PVE, nes nezinos ka daryti su savo klase net.
    Pirma reikia bent 50 zmoniu nuomones - kur eisim Ally ar Horde ir ten eiti, nes nieko gero bus kai visi issibarste bus ir rekaus, kad nera su kuo palosti ar ner pve ar pvp ir aplamai. Arba eilini syki issilakstyti po uzsienieciu guildus ir viskas.
    Bent as po Sangrealo laiku, tai isvis jokiam skaityk LT guilde nebuvau, nes arba nevieningi arba issilakste arba dar kas ar net nera jokio LT guildo.
    Lordereonas butu puiki pradzia visiems susivienyti ir prisiminti senus gerus sangrealo laikus.

  6. Lordereonas butu puiki pradzia visiems susivienyti ir prisiminti senus gerus sangrealo laikus.
    Tik ar bus norintis ir galintis apsiimti žmogus, nes reikia guild lyderio kuris būtų ir aktyvus ir bent kiek patirties turėtų, nes dažniausiai taip ir išyra guildai: lyderis neaktyvus, ar kartą per savaitę prisijungia; ar dar dėl kokios dramos, itemų ir panašiai nesusitvarko, galbūt pats net išsineša viską(yra buvę tokių atvėjų) :D
    Edited: August 18, 2015

  7. Dėl guild lyderio tikiu, kad gali kilti sunkumų arba, kad nebūtų kaip Armantas sakė savanaudis, neaktyvus ar koks dviveidis, o šiaip tai yra officeriai kurie taip pat galėtų padėti guild lyderiui visokiausias atvėjais. Aš pats kaip turintis patirties Catoje su guild leadinimu http://armory.warmane.com/guild/Crit...harion/summary , bei turintis kažkiek raiding patirties WoTLK galėčiau pasisiūlyti už officerį, raidų lydinimam ir panašiai, tad guild lyderiui truputi būtų lengviau susitvarkyti su guildu, nes kiek girdėjau yra didelis kiekis lietuvių planuojančių eiti būtent į šį realmą.
    Edited: August 18, 2015

  8. nu nu idomu net lb ar susirinks tiek zmoniu kad sukurt guilda :D ir as gal susikurciau kan ors lordaerone jeigu rimtai cia jus planuojat :D

  9. Sveiki, lošiu tikrai, Horde puseje, pirmas charas dps po to healas arba tankas ir taip kol visi 10. kai pir MOLTENE kad buvo... beda tik ta, kad kaip ir visur LT serveriai yra LABAI žemo ingame intelect lygio žaidėjai, jau nekalbant apie amžių. tad labiau tikėtina jog būsiu as always,- international guilde nes ten:
    a- daugia ustiprių žaidėjų
    b - daugiau online
    c - mažiau duxinimo ir N-16 chato

    p.s. nieko asmeniškai prieš jei susikurs normalus adult guildas vien tik iš LT žaidėjų.

  10. Zaisiu Ally. Tikriausiai kaip ir dauguma stociau i LT guilda jei ten butu aiskios taisykles, ypatingai bendraujant tarpusavyje. Jei nesugebesime gerbti vieni kitu(tautieciu) labiau nei gerbiame ivairiataucius guildus, tai nemanau ar butu verta burtis kartu. Asmeniskai nesieksiu kazkokiu tai PVE/PVP aukstumu(nors tkriausiai ju siekt ir negaleciau :D). Tiesiog zaisti savo malonumui.

  11. Aš pradėjau lošti už horda nick:LTD jei kas kokį guilda kursite pakvieskite esu healas shamanas. Patirties žaidime turiu nuo 2006 metų
    Edited: September 26, 2015

  12. Yra lordaerone ally pusei lt guildas?

  13. Yra lordaerone ally pusei lt guildas?
    Buvau matęs guilda name "LDK" sakau gal Lietuviu

  14. Yra Lietuviu guildas ally pusei "No Life At All"

  15. Nejuokaukit su tuo "No Life At All". Vien pavadinimas koks vaikiškas, o jau apie narius patylėsiu, vienas pasiūlė įstoti (šiuo metu esu LDK, bet nežinau ar ilgai užsibūsiu, nes žmonės kažkur pabėgo), tai nesutikus pradėjo prašyt goldo, o jau rašymo stilius iš viso kaip 10 metų vaiko. Thanks, but no thanks.

12 Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •