1. Frostwolf - The Outsiders Guild

    Üdv mindenkinek!



    A Frostwolf realmen Horda oldalon működő Outsiders PVE guild vezére vagyok!
    Örömmel jelentem, hogy klánunk a 3 éves fennállásából immáron fél évet itt töltött és egyre csak fejlődünk! Noha kicsit nehézkesen de haladunk afelé hogy egy nagy és sikeres guild legyünk ebben a barbár tengerben! Ahogy a nevünk is sugallja mi vagyunk a kívülállók! Az a célunk hogy egy olyan csapatot tudjunk a magunkénak ami amellett hogy veszi az akadályokat nem azért van együtt mert progress guild (egy tört szerveren hogy lehetne...) és nem azért mert mindenki k*rva elégedett azzal, hogy mennyire OP vagy mennyire jó a DPS-e! Ez a klán egy család! Mindenkit szeretettel várunk aki a tagja szeretne lenni! Egyedi szabályzatunk és DKP rendszerünk van annak érdekében hogy minden tag egyenlő legyen új és régi, kicsi és nagy egyaránt! Nem 1 raid groupot szeretnénk csinálni és nem az a célunk hogy mindenkit szarrá geareljünk aztán elhúzzunk aludni. Nem gearelődő egyesület vagyunk hanem egy klán! Raidek napi szinten MSV norm-tól TOT-ig főként 10 fősek de szoktunk szervezni 25-ös raideket is PUG-gal! ToT ban egyenlőre Durumuig sikerült eljutnunk, de primordius és a többiek sem maradnak már életben sokáig!

    ★★★★★

    ★★★★★

    Lévén hogy a csapat nagy része még nem érte el az 500+ geart vagy a saját életét éli játék helyett van 12-15 Gearesebb ember akik folyamatosan azon vannak hogy ezt a számot többszörözzük! Egyenlőre a program nagyrészét TOES és MSVHC teszi ki de szeretnénk összerakni még1 TOT-os teamet is! A klánnak van saját TS szervere ahol folyamatos az aktivitás! Mint mondtam nem csak azért járunk fel, hogy raideljjünk azt szevasz! A napi szintű raidek mellett Klán eventek és csapatos bg-zések / rhc-zások is a terítéken vannak! Büszkék vagyunk arra, hogy egy másik szerverről át települve ennyi idő alatt sikerült ide eljutnunk és minden este legalább 15-20 emberrel találkozunk beloggoláskor a roosteren annak ellenére hogy a hordás populáció jóval kisebb mint a másik frakció! For the Horde!

    ★★★Követelmény★★★

    • Légy értelmes és segítőkész! Lássd a nagy egészet ne csak a saját itemleveled!
    • Gondolkodj a közösségért is ne csak a saját érdekeidért!
    • A sütnivalód pedig ne odáig terjedjen hogy "láttátok tegnap mi volt a valóvilágban g*ci?" Értsd meg a taktikákat és reagálj gyorsan a raideken!
    • LvL és Gear követelmény nincs! Ha aktív vagy a másik kettő már nem fontos!


    Ha Nem szeretnéd te is az Allit bővíteni mint a nagy tömeg és úgy érzed alkalmas vagy arra, hogy aktív tagja legyél a csapatunknak vagy csak szeretnél csatlakozni, csak rajta! ;)

    Ha további információra lenne szükséged menj a <Klán oldalunkra> vagy keresd ingame bármelyik vezetőségi tagot vagy engem! :)

    ★★★Vezetőség★★★
    ☆Vallen☆
    (Vallenrod, Tapporauta, Vakirauta, Vaarion, Bolvaron, Karnogg)

    ☆Haru☆
    (Virdana, Diasphro, Serapheene, Ritari, Kinming)

    ☆Chiti☆
    (Invokis, Chitidis)

    ☆Dry☆
    (Dryoss, Dryos, Wyrogan)

    Üdv,
    Vallen!
    Edited: August 26, 2015

  2. Azt kifelejtettem, hogy main tankokból és healerekből picit hiányt szenvedünk! Ha esetleg új vagy a szerveren és gondolkodsz milyen karaktert csinálj vagy a mostani klánodban nem találod a helyed nálunk Main tankként és healerként elég könnyű dolgod lesz ezeken a role-okon sosincs tolongás! :D

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •