1. Aliance (Great Latvia) gilde mums ir izveidota ar draudzigiem un sabiedriskiem speletajiem. Pameginaju Horda (Outcast) tur jau pirmajas minutes viens ipatnis saka lekt virsu lol. Paldies...
    Gilde mums ir... Sk,atnaci nodirst lai pasauktu paris cilvekus uz savu gildi. Nu un ko mums tagad darit ka patrapijies uz viena jefinja ? Visur taadi ir.

  2. Outcast spēlē daudz pieredzējušu spēlētāju un diez vai būs īstā vieta kur janajiem čīkstēt - gold please utt., bet padomu neviens neliedz.

  3. Tieši tā Gnometek, gilde top lai raidotu katru nedēļu.
    > Mums gilde ir diezgan daudzi kuri ir atsituši 'Lich King' uz 25hc kā arī 10hc.
    > Protams mazajiem arī palīdzam lai atrāk tiktu lidz raidošanai (pašlaik lidz lvl 80 un dung iešanai).
    > Vēlāk taktikas tiks stāstītas katrā raidā taka jeb kurš var nākt bet lai nāktu vaig būt gribošam, tie kuri čīkst par itemiem netiks tālu gildes raidošanā.

    Ar cieņu Evolutionier < Gildes Līderis no Outcast >
    vairāk info: https://www.facebook.com/outcast.warmane

  4. Aliance (Great Latvia) gilde mums ir izveidota ar draudzigiem un sabiedriskiem speletajiem. Pameginaju Horda (Outcast) tur jau pirmajas minutes viens ipatnis saka lekt virsu lol. Paldies...
    Tas ka viens spēlētājs kurš atradās gilde izrunājās netā tas nenozīmē ka visa gilde ir pilna ar tādiem. Labāk padoma pirms apdirs citas gildes!

    Outcast gildes līderis Evo

  5. Nevienu speletaju negribu aizvilinat... saku faktus ar kadiem saskaros gilde ieejot, varbut nepatik bet tada ir patiesiba. Neuztraucies.. es ari esmu gajis 25/15 ICC RS 25/10.. kurs nav ?? Tas ka jusu gilde ir vecaka nenozime ka labaka par citam ...
    Edited: December 15, 2015

  6. Nevienu speletaju negribu aizvilinat... saku faktus ar kadiem saskaros gilde ieejot, varbut nepatik bet tada ir patiesiba. Neuztraucies.. es ari esmu gajis 25/15 ICC RS 25/10.. kurs nav ?? Tas ka jusu gilde ir vecaka nenozime ka labaka par citam ...
    1. Es nēsmu teicis ka mana gilde ir labāka par citām. Ja spēlētājam patīk Ally tad lai spēlē Ally man nekas pret to nau.
    2. Es teicu ka ir daudziem pieredze LK nosišana uz Heroic nejau icc iešana tikaij.
    3. Nu labi saskaries ar vienu tādu spēlētāju kurš netā izrunājās bet nejau pasaules gals pienāca tagad un gilde paliek slikti, katrā gilde ir tādi takā nevaig īpaši aprunāt citas gildes par tādām lietām. Varu derēt ka ally pusē LV gilde ar ir kāds kurš reizēm kautko izdomā pateikt ne tā.

    Evolutionier :)

  7. Ou... Tagad laikam stilīgi un jādara arī. Mani outlandos 2 no Great Latvia corpse kampoja. Viss, tagad slikta un nekam nederīga guilde

  8. LOL :P nabadzins... Vispar rubi par ko runa iet palasi ieprieks kas tika rakstits... Te nav nekads sakars kemposanai. Un Outcast gilde ari kempo Great Latvia un Great Latvia kempo Outcast neviens te neesam svetais :P

  9. LOL :P nabadzins... Vispar rubi par ko runa iet palasi ieprieks kas tika rakstits... Te nav nekads sakars kemposanai. Un Outcast gilde ari kempo Great Latvia un Great Latvia kempo Outcast neviens te neesam svetais :P
    Nabaga bērniņš tu esi, ka nesaproti kas ir sarkasms. Un vispār Outcast nekampo līķus pretstatā great latvia


  10. LOL :P nabadzins... Vispar rubi par ko runa iet palasi ieprieks kas tika rakstits... Te nav nekads sakars kemposanai. Un Outcast gilde ari kempo Great Latvia un Great Latvia kempo Outcast neviens te neesam svetais :P
    Es esmu :P
    No alianses latviesu gildes esmu nositis tikai Mezhaveci(aka Jurascuka) un ari tikai tapec, jo vins nodeva mus un aizgaja spelet uz ally un atnema mums outcast veteraanu :(

    Un vispar, kempo tikai mazas meitenes, kas arena nejedz neko izdarit, jo ists pvp sakas tikai ar arenu!

  11. Jums pašiem smiekli par sevi nenāk, tik nenormāli sacepās dēļ tā, ka cilvēks pasniedz pavisam vienkāršu faktu jums acu priekšā - iegāja guildā, kāds no guilda sāka lekt virsū ar replikām un izgāja no viņa...tā nav nekāda guilda aprunāšana, tie ir tīri fakti.
    Klaunu bars, tīri dēļ šitām atbildēm jau var saprast, jūsu outcasts ir izglītoti cilvēki ar ļoti labām lasīšanas prasmēm.
    Nevienā LV guildā neēsmu bijis un nemaz netaisos būt, jo tur spīd pilna pakaļa ar tādiem talantiem, kā jūs.
    Tie argumenti ar spridzina - spēlē daudz pieredzējuši spēlētāji, tapēc drīkstam izturēties riebīgi pret jaunpienācējiem.
    Runā par biedriem takā tā būt kautkāda valūta - atņēma, nozaga, aizvilināja...

  12. Muus jau taa nav daudz no Latvijas te taka nestriidamies,meeginam sadziivot:)Vienalga kam gilde krutaaka,vecaaka,labaaka patiik Horde speele "Outcast" patiika Alliance spelee "Great Latvia":)
    P.S. Pelmens(Great Latvia)

  13. Kas pie velna te notiek! Outcast esmu redzejis tik bombi un evo no vecajiem,kas spelee. Ally latvieshu gilde great latvia jau ir vesture.Speleju cita tipa letinju gilde,kura ar laiku bus internacionala.Tad jau redzes kaa bus,bet pagaidam mani tas apmierina.Kur maita shapmanis pazudis :D P.S. Mezhavecis

  14. Nez ka parejie bet es gaidu kad iznaks Icc, Rs tad jau vares atsakt lord kapat :)

First 123 Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •