1. Dontations point si cont pierdut

    Buna deci cand Molten a fost hackuit ei ne lasau sa ne luam contu inapoi plus niste donations points.Am incercat dar nu a mers deoarece imi cerea gmail si eu aveam contul facut in yahoo.In fine deci nu am putut da recovery mi-am facut un cont gmail si un alt cont.Asi putea primii donations points de la warmane pe contul nou deoarece cel vechi nu mi-a mers?
    Imi cer scuze daca s-a mai postat de astea da chiar nu stiu unde sa gasesc un topic ca al meu !


    MULTUMESC!!! (for contact in-game on cata neltharion Efilopialu )

  2. Asi putea primii donations points de la warmane pe contul nou deoarece cel vechi nu mi-a mers?
    Din pacate nu este posibil, refunding se face doar pe vechiul cont de Molten, dupa ce ti-ai recuperat contul.
    Acele coins nu se pot trimite prin Gifting sau Trading, si pot fi folosite doar pe acel cont.

  3. Dar totusi asi putea sa imi recuperez contul vechi si mai exact cum? Deorece il avem pe email

  4. Cu siguranta, te rog sa deschizi un ticket pe website daca nu poti sa-ti recuperezi vechiul cont.

  5. Salut , intampin aceeasi problema cu contul vechi pe Molten Wow care acum nu mai poate fi accesat.
    Am incercat sa deschid un ticket din rubrica "my account" de pe site, dar singura optiune pe care o am la categorie este "ban appeal" , iar cum nu am facut subiectul vreunui ban , nu pot alege ban-ul pe care vreau sa il contest.
    Pe scurt - nu pot deschide ticket , ma poate ajuta cineva ?

    Multumesc


  6. Salut , intampin aceeasi problema cu contul vechi pe Molten Wow care acum nu mai poate fi accesat.
    Am incercat sa deschid un ticket din rubrica "my account" de pe site, dar singura optiune pe care o am la categorie este "ban appeal" , iar cum nu am facut subiectul vreunui ban , nu pot alege ban-ul pe care vreau sa il contest.
    Pe scurt - nu pot deschide ticket , ma poate ajuta cineva ?

    Multumesc

    Te-ai trezit cam tarziu....
    Din pacate, Duderinho are dreptate. Timp a fost suficient din Februarie pana la inceputul lui Septembrie ca toata lumea sa isi recupereze vechiul cont Molten.
    Nu mai este posibila recuperarea conturilor vechi.

  7. Nici o problema, presupun ca am facut cum au facut majoritatea , am luat-o de la 0 .

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •