1. Sziasztok.Egy kérdésem lenne ami nem teljesen ide vág,de ha jó választ kapok rá akkor guildes téma. Karakter áthelyezés realmok között működik ilyesmi?
    Nem igazán lenne sok értelme :)

    ps. bocsi a megkésett válaszért :D

  2. Sziasztok

    Jelenleg van aktiv magyar guild a Lordaeron szerveren a horde oldalon?

  3. Szia,

    Igen, 3 kellő létszámmal rendelkező és aktív magyar guild van jelenleg:
    - High Heavens - PVP fókusz (*)
    - Chaos Theory - PVE fókusz (*)
    - Fekete Sereg - ??? -> nem igazán vehetőek komolyan szvsz

    *80-as szinte elérése feltétel (praktikusan 70+ körül már úgyis be fognak venni, de sokan abbahagyják az 1-es szorzó miatt).

    Ha bármi további kérdésed van az alábbi fórumokon szerintem hamarabb választ kapsz:
    - ingame: /join hun
    - FB csoport

  4. Hali nemrég kezdtem el játszani a lordareon szerveren és pvp érdekelne jobban ,hol éri meg játszanom alliba vagy hordába ?

  5. Hali nemrég kezdtem el játszani a lordareon szerveren és pvp érdekelne jobban ,hol éri meg játszanom alliba vagy hordába ?
    Csatlakozz az előző hozzászólásomban lévő FB csoporthoz, ott választ kapsz a kérdéseidre.
    HH a horda oldalon van jelen, náluk van is épp TGF 80-asoknak. További részleteket az említett csoportban találhatsz.

  6. May 2, 2016  
    Szia,

    Igen, 3 kellő létszámmal rendelkező és aktív magyar guild van jelenleg:
    - High Heavens - PVP fókusz (*)
    - Chaos Theory - PVE fókusz (*)
    - Fekete Sereg - ??? -> nem igazán vehetőek komolyan szvsz
    Inkább az nem vehető komolyan, aki ilyet ír a másikról, mivel nem ismersz minket, sem a guild múltját és tapasztalatát. Nyugodtan lehet jönni a Fekete Seregbe, kicsi még a létszám, de nem hiszem, hogy ez a "komolyság" meghatározója lenne. A guild vezetősége egy jó humorú, idősebb brigád, akik rengeteg tapasztalattal rendelkeznek mind pve és pvp téren. Több infóért /w Bukotangyal, Warigyerek, Arwyen, Puszedli, Vismajor, Belloq.

  7. May 2, 2016  
    Szia,

    Kicsit akkor részletesebben kifejtem:
    - offenzívre sikerült a hozzászólásom, emiatt elnézést kérek
    - amikor a fenti üzenetet írtam, nem volt komoly progress-etek (azóta ez simán változhatott persze, nem tudhatom), szóval aki rendesen haladni szeretett volna a PVE contenttel annak miért ajánlottalak volna titeket?
    - ettől függetlenül aktív social/casual guild voltatok, ezt nem vitatom és szükség valamint igény is van ilyen guildekre, csak ezt nem árt előre tisztázni
    - személy szerint soha nem lépnék be olyan guildbe, ahol "Bukotangyal" (igen, egy t-vel) az egyik leader (tudtommal a GM)

  8. May 2, 2016  
    - személy szerint soha nem lépnék be olyan guildbe, ahol "Bukotangyal" (igen, egy t-vel) az egyik leader (tudtommal a GM)
    Korrekt elveid vannak, abszolút megértem. A mi esetünkben ez a hiányzó "t" betű sosem befolyásolt semmit, ugyanúgy ment a KS, a Bane, 25 hc, RS, pvp, bármiről legyen szó, a morál és a hangulat is rendben van, évek óta.

    A további jelentkezőket pedig szívesen látjuk köreinkben, kezdőket és tapasztaltakat, fejlődni és raidelni vágyókat egyaránt, de nem vetjük meg a pvp-t sem. Még több infóért és meghívóért őket kell keresni játékon belül: Bukotangyal, Warigyerek, Arwyen, Puszedli, Vismajor, Belloq, Tichinde, Lajos.

    Üdv, Fekete Sereg
    Lordaeron / Horda.
    Edited: May 2, 2016

  9. Sziasztok! Ugye még működnek a guildek a horda részen? Ha igen akkor hogy haladtok? Tagok,raidek? :D :)

  10. Sziasztok, latom megallt az elet itt, de leirom ujbol hogy:
    Lorda/ horda oldalon:
    1. High Heavens PvP guild szunetel jelenleg.
    2.Chaos Theory high end PVE guild aktiv angol/magyar tagokkal. Progress: ToC 10/25- 5/5. a HC-rol nem tudok.
    3. Fekete Sereg full magyar kissebb letszamu PVE guild is aktiv. Progress ToC 10 normalt utik. 25hoz nincs eleg tagjuk.
    4.Magyar Vandor nemreg alakult ha jol tudom PVE guild aktiv. Nincs infom errol a guildrol egyelore

  11. Hali új vagyok még a szerveren és szeretnék érdeklődni hogy hol kezdjek karaktert? Inkább ali oldal érdekelne!
    Az a kérdésem hogy aktív PVE Guild van-e Aliance oldalon, illetve ha van mi a nevük és mit kell tudni róluk??
    Előre is köszi a választ :D

  12. Hello, 2 ev wotlk tapasztalattal rendelkezo jatekos komolj Guild-ot keres Horda oldalon :) Leginkabb Feral Druid (main) es utana Prot Warriort szeretnek levelolni. Aktiv Pve raid--ek meg PVP erdekel! Koszi :)

First 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •