1. Lordareon - magyar guild

    Sziasztok!

    Szeretnénk indítani egy komoly, magyar guild-et a Lordon. Már az indulásakor szeretnénk jelen lenni a realmen, és realm first achivementeket szerezve, végigtarolni a raideken.
    Tekintve, hogy a Lordareon most indul szeptember végén, így a fejlődés szakaszban együtt fejlődhetünk, instázhatunk, ezzel is kovácsolva azt a társaságot, azt a guildet, amibe megtiszteltetés lesz bekerülni. Költőiséget félretéve, szeretnénk valóban egy jól működő, skálázódó és nem utolsó sorban jó társaságú guildet létrehozni.
    22 éves, 10 év wow, és ezen belül nem kevés PvE-s és PvP-s tapasztalattal rendelkező veteránok vagyunk. Megfordultunk már több moltenes/warmanes realmen, AT-n, eredetin, Taurin, Revolon, stb.

    Ha egy kicsit is felkeltettük az érdeklődésedet, kattints a weboldalunkra, ahol minden információt megtalálsz a tervezett (de nem kőbe vésett) guild működésről, rólunk.

    http://mymomsaidimspecial.shivtr.com/

    U.I.: Szólj a haverjaidnak, barátaidnak, testvéreidnek, szüleidnek, tanáraidnak, főnökeidnek, hogy jöjjenek, olvassák el, jelentkezzenek! :)

    Üdv,
    Jeszi as Jessrabbit:)
    Edited: November 12, 2015

  2. Sziasztok!

    Mindenképp hordában gondolkodtok, mivel látom azért van PVP tapasztalatotok :) és azért a human nem egy elhanyagolható előny?
    Ugyanakkor gondolom, hogy ti most főleg PVE miatt döntöttetek a horda oldal mellett a racialok miatt, kérlek erősítsetek meg ha esetleg így gondolkodtatok
    Valamint ha nem így gondoltátok van esély az alli oldalra vagy ez már végleges döntés?
    Edited: September 5, 2015

  3. Üdv!
    A fő ok amiért hordában szeretnénk megalapítani a klánt, azaz, hogy az elmúlt jó pár évben ally oldalon játszottunk, és most szeretnénk valami változást, újdonságot kipróbálni.

  4. Qwey egész véletlenül nem ezzel a néven játszotta Revolon anno elég régen?

  5. De!:) Undead shadow priest (én lennék Qwey)
    Edited: September 5, 2015

  6. Kár érte :S pedig jó lett volna azért alliban köszi a választ.

  7. Kár érte :S De meg tudom érteni kell néha egy kis változatosság is ebbe az agyonjátszott, már-már kissé unalmas játékban.

  8. Hát hajrá!:) Várunk Téged hordába!!

  9. Hali! Eddig mekkora a létszám? Asszem pár ismerőst én tudnék a régi klánból, már ha az idejük engedi, több kedvük lenne WOTLK-zni, mint taurin catázni.

    edit : Mintha lettél volna nálunk a ct-ben Jesy nevű pappal, jól rémlik?
    Edited: September 7, 2015

  10. Hali! Eddig mekkora a létszám? Asszem pár ismerőst én tudnék a régi klánból, már ha az idejük engedi, több kedvük lenne WOTLK-zni, mint taurin catázni.

    edit : Mintha lettél volna nálunk a ct-ben Jesy nevű pappal, jól rémlik?

    Igen jól rémlik:D és én is Blud nevű ele sámival:DDD hüüülye gyereeek :D, amúgy jelenleg 9en töltötték ki a kérdőívet, de még ismerősök közül jönnek 3-4-en minimum.

  11. Hali! Eddig mekkora a létszám? Asszem pár ismerőst én tudnék a régi klánból, már ha az idejük engedi, több kedvük lenne WOTLK-zni, mint taurin catázni.

    edit : Mintha lettél volna nálunk a ct-ben Jesy nevű pappal, jól rémlik?
    Igen én vagyok az. :D Egyébként akinek van még tauris accja, beposztolhatja ezt a fórum posztot globalra, vagy valami tauris fórumra.

    http://forum.warmane.com/showthread....n-magyar-guild

  12. Igen jól rémlik:D és én is Blud nevű ele sámival:DDD hüüülye gyereeek :D, amúgy jelenleg 9en töltötték ki a kérdőívet, de még ismerősök közül jönnek 3-4-en minimum.
    De te azóta is noob vagy :D :D :D

  13. De te azóta is noob vagy :D :D :D
    totemmel a kezemben születtem :D

  14. Leadtam a jelentkezésemet.
    Esetleg már megvan a holnap induló szerverren az előre kitalált karakter neveitek?
    Hogy egyből feltudjam veletek venni a kapcsolatot.

  15. Leadtam a jelentkezésemet.
    Esetleg már megvan a holnap induló szerverren az előre kitalált karakter neveitek?
    Hogy egyből feltudjam veletek venni a kapcsolatot.
    Üdv! Nekünk megvan mindenki karakter neve, amit leadtatok, ezeken fogunk keresni mindenkit, ha esetleg változna a név, mindenki fog kapni-vagy már kapott egy emailt, továbbá facebookon is csináltunk egy csoportot ahova igyekszünk mindenkit beaddolni a könnyebb kapcsolattartás céljából

123 Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •