1. Lordaeron

    Koliko ce vas poceti da igra kad server bude bio live, i za sta ste, horda ili alijansa? :)

  2. Bice nas sigurno puno.Jos kada bi napravili jedan balkanski gulid i svi u njemu. :)

  3. Ja sam za, ali treba naci nekog voljnog da vodi guild, posto dosta balkanaca koje sam upoznao ovde su bili *****i, moram tako da se izrazim :D

  4. ajde bre da se organizujemo horde il alijanse pa cemo lako kasnije za gild :)


  5. Alijansa!!! Hocu da igram Humane-ljude,koliko toliko da budem i u igrici covek,a ne tamo neke vilenjake,patuljke,skeletone, i fegete,itd...Da smo zivotinje i u stvarnom smo svetu mnogo puta dokazali,a danas je tesko dokazati da smo ljudi! -_-'
    Edited: September 23, 2015

  6. Alijansa!!! Hocu da igram Humane-ljude,koliko toliko da budem i u igrici covek,a ne tamo neke vilenjake,patuljke,skeletone, i fegete,itd...Da smo zivotinje i u stvarnom smo svetu mnogo puta dokazali,a danas je tesko dokazati da smo ljudi! -_-'
    u tome je i fora igrice.nije pravi svet vec izmisljeni sa predobrom pricom.bilo bi dosadno da mozes samo humane da igras u igrici.

  7. Nije zanimljivo biti human i u igrici :D

  8. I kakve su sanse da se dogovirmo hocemo li horda ili ali? Realno male xD

    Btw meni je sve jedno samo da guild bude dobar.
    Edited: September 24, 2015

  9. Ja nikad nisam bio u dobrom balkanskom gildu, jer je prosto tesko takav napraviti zbog naseg mentaliteta. Koliko mi to voleli ili ne, svi smo mi ista govna, i svadja nekog tiba je neizbezna..
    Ali ako budem cuo za dobar balkanski gild, ja cu se prikljuciti, bicu alijansa :)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •