1. A może by tak zejść się w jedną, obszerną gildię?

  2. Kovalsky
    Może zamiast zakładać kolejną gildię, warto dołączyć do naszej grupy? Mamy już TS'a, a strona gildyjna już praktycznie stoi. Poprzednia gildia prowadzona przez nas na Lordzie progresowała LK25HC i to właśnie ci gracze będą tworzyć gildię razem z nami.

  3. Nie chce zakładać nowego tematu bo dotyczy gry na tym serwerze, czy to prawda, że wszystkie postacie zostaną usunięte po zakończeniu PTR?



  4. Witam. Dołączę początkiem października huntem mm także dozobaczenia w grze :D

  5. Witam, znudzony najnowszym dodatkiem mam ochotę wrócić do starszej wersji.
    Mam pytanie tylko którego klienta ściągać ze strony: WotLK czy WotLK (Old)

    Pozdrawiam

  6. W tym pierwszym są modele postaci z WoD (trochę pobugowane), w old są oryginalne, te które były od Vanilli.
    Moim zdaniem lepiej ściągnąć oryginalnego klienta WotLK.

  7. @Vixen - Dzięki za szybką odpowiedz :)

  8. Witam, jakaś gildia w hordzie się szykuje? Chciałem pograć z Polakami, ale jak zawsze, tylko ally...

  9. Dziś powstanie gildia w ally. Pisać do Quinnie.

  10. Już jest!
    Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej gry w nowej gildii Nemesis.
    Jesteśmy grupą doświadczonych graczy, którzy wrócili na Lordaeron.
    Po więcej informacji in-game zapraszam do mnie na /w Quini lub do oficera /w Nirth
    Zapraszamy także na naszą stronę www.nemesis-lordaeron.shivtr.com - znajdziecie tam regulamin gildii, a po przyjęciu także wszystkie potrzebne informacje, które będziemy dodawać na bieżąco.

  11. Puki co niemogę zrobić postaci na serwerze, wyskakuje mi "error creating character".
    Edited: September 25, 2015


  12. Zgaduje że macie wersje wowa z modelami z WoD. Mialem taki sam problem, ta "lepsza" wersja powodowała u mnie problemy ściągnij sobie wersje bez modeli i wszystko powinno grać.

First 123 Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •